Top 9 Neem Oil For Plants – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ourons

#ad

Přírodní, rostliny, Ourons 100 ml neemového oleje – prémiový 100% čistý víceúčelový olej na zahradu, domov a další

#ad
Ourons #ad - Neemový olej je přirozeně pevný, polopevný, hrudkovitý, v závislosti na teplotě; zahřejte ho, aby se zkapalnil. Výkonný aromatický koncentrát Neem, silný zápach, láhev 100 ml. Mnoho použití, zklidňuje a zmírňuje svědění, doma a zahradu. Přímo z indie a dodává se od Ourons, oleje nejvyšší kvality. 100% čistý neemový olej – premium & Superior – nápad na neemový sprej.
ZnačkaOurons #ad
VýrobceOurons #ad
Výška0.83
Délka1.18
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu3LE0911-CF-4399

2. WENDOWERK

#ad

WENDOWERK® Neemový olej 1000 ml – vč. láhve s rozprašovačem a odměrky – neemový olej s emulgátorem pro přímé použití – nimbový olej pro přírodní péči o rostliny pro vnitřní i venkovní použití

#ad
WENDOWERK #ad - Tím pomáhá udržovat rostliny a zahradu silné a zdravé. Přírodní ochrana rostlin – nimbový olej slouží jako přirozená ochrana a přispívá k rovnováze rostlin. Etrný k životnímu prostředí – díky 100% přírodní účinné látce šetří přírodu a je bezpečný pro včely a jiné prospěšné organismy! 1 rok vrácení peněz – my ve firmě wendowerk jsme přesvědčeni o naší kvalitě a chceme vám umožnit objednávku bez rizika: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 1 rok po nákupu.

Díky tomu můžete neemový olej perfektně dávkovat v poměru míchání 1:100 a nastříkat přímo na rostliny.

Hotové míchání – náš za studena lisovaný neemový olej, který se získává z jader indického stromu azadirachta indica, je již smíchán s emulgátorem a tím přímo použitelný! Kompletní sada neemového oleje – kromě neemového oleje obdržíte 300 ml láhev s rozprašovačem a odměrku o objemu 15 ml.
ZnačkaWENDOWERK #ad
VýrobceWENDOWERK #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluRS-SMMX-YZTX
ModelkaWND-0203

3. wesentlich.

#ad

Wesentlich. Neemový olej s emulgátorem 1000 ml – hotový směs pro okamžité použití

#ad
wesentlich. #ad - Ideální pro použití jako sprej v lahvičce s rozprašovačem. Promíchejte maximálně v poměru 1:100 – propůjčuje rostlinám zdravý vzhled.

Výrobky od wesentlich. Nimbový olej neuchovává a pečuje o rostliny zahrady a přispívá k zachování přirozené rovnováhy. Pouze díky kombinaci s emulgátorem se neemový olej smíchá s vodou. U amazonu najdete mnoho dalších vysoce kvalitních produktů od firmy. Omezují se na podstatné látky. Neemový olej nebo nimbový olej lisovaný za studena s emulgátorem 1000 ml – lze okamžitě smíchat s vodou a aplikovat. Předmíchaný roztok ihned spotřebujte.
Značkawesentlich. #ad
Výrobcewesentlich. #ad
Hmotnost2.34
Číslo díluWES20077
ModelkaWES20077

4. LERAVA

#ad

LERAVA® Neemový olej proti škůdcům 100% BIO – sprej připravený k použití – neemový olej proti smutným komárům, mšicím a jejich larválním vývoji – 100% vyrobeno v Itálii – 700 ml – neemový olej s

#ad
LERAVA #ad - Užitečný hmyz jako berušky a včely není ohrožen. Neškodná pro lidi a domácí zvířata při vnějším kontaktu. Lze jej jednoduše a bez dalších přístrojů používat, aniž by se nejprve ředil nebo míchal.

Přírodní ochranný prostředek – neemový olej pro rostliny je účinný proti hmyzu, pavoukovcům, broukům a jiným škůdcům. Neškodí zvířatům a lidem – působí toxicky pouze na škůdce. Azadirchatine – vysoce účinný extrakt azadirchatinu z neem je rostlinou absorbován a transportován do kořenů a listů. 100% bio – 100% rostlinný neemový olej pro snadnou likvidaci škůdců, účinný proti škůdcům, jako jsou smutní komáři, v kancelářích, spolehlivě v přírodě, slimáci a houby, na balkonech a v místnostech.

Repelent připravený k použití – náš neemový olej je připraven k použití ve formě spreje. Hořká chuť způsobuje, že škůdci odmítají jíst.
ZnačkaLERAVA #ad
VýrobceLERAVA #ad
Číslo díluA0069
ModelkaNeemöl Pflanzenschutz

5. Garten Glück

#ad

Extrakt z neemového oleje pro péči o rostliny, neemový olej bio pro vaše rostliny a květiny, víceúčelový pro dům a zahradu, organický neemový olej ve spreji – 250 ml, Garten Glück

#ad
Garten Glück #ad - Nastříkejte směs hmyzu na požadované místo. Vyrobeno v německu – náš výtažek z neemového oleje byl vyvinut a testován našimi odborníky v Německu. Správné dávkování je 1: 100 s vodou. Jsme synonymem nejlepší kvality.

Naše výrobky jsou bez chemie a netestovány na zvířatech. Celočasná péče o vaše rostliny – naše přírodní péče o rostliny s extraktem z neemového oleje působí pozitivně na vaši zahradu a udrží všechny druhy rostlin silné. Snadné použití – neemový olej před použitím protřepejte. Koncentrovaná receptura 1:100 – koncentrovaný neemový olej s emulgátorem je ideální pro zbavení se hmyzích škůdců ve vašem domě a zahradě.

Snadné dávkování s praktickým uzávěrem pro efektivní péči. Etrná péče s vitamíny bohatými na živiny. Skutečný univerzální – zvláštní vlastnosti extraktu z nimbového oleje udrží vaši zahradu svěží a zdravou. Jistě, při správném dávkování je neškodný rostlinám, hmyzu a domácím zvířatům.
ZnačkaGarten Glück #ad
VýrobceVivere GmbH #ad

6. Orgaliane

#ad

Rostliny, domov, Neemový olej 150 ml – čistý, přírodní a lisovaný za studena – víceúčelový olej – zahrada, kosmetický olej

#ad
Orgaliane #ad - Při teplotách nad 25 °C se stává tekutým. Istý neemový olej má při pokojové teplotě viskózní až po pevnou konzistenci. Je přírodní neemový olej ideální pro výrobu vlastních produktů péče o pleť. 100% čistý neemový olej Melia Azadirachta seed olej. Přírodní a přírodní olej. Lisovaný za studena.
ZnačkaOrgaliane #ad
VýrobceGPH #ad
Výška5.83
Délka2.52
Šířka0.91

7. HEBESO

#ad

HEBESO® NEEMSIS bio neemový olej s přírodním emulgátorem – připravený k použití – lisovaný za studena. 100% přírodní. Bezpečné pro životní prostředí. 250 ml

#ad
HEBESO #ad - Emulgátor je nezbytný, aby se neemový olej rovnoměrně promíchal s vodou. Vše, co musíte udělat, je smíchat náš nimový olej s vodou a začít stříkat.

Hlavní účinnou látkou přípravku neemsis je azadirachtin, díky čemuž je vysoce rozpustný a ideální pro topické aplikace. Vysoký přírodní obsah azadirachtinu v neemovém oleji efektivně pečuje o vaše rostliny. Pro usnadnění dávkování je k olejům přiložena praktická odměrka s objemem 5 ml. Biologický neemový olej chrání rostliny ve vaší zahradě a navíc jim poskytuje náležitou péči. Hebeso neemsis je nejkvalitnější organický neemový olej smíchaný s přírodním emulgátorem. Je absolutní nutností pro každou bio zahradu. Je třeba zdůraznit, že azadirachttin je biologicky odbouratelný.
ZnačkaHEBESO #ad
VýrobceHEBESO #ad
Výška5.12
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluNEEMSIS01
ModelkaNEEMSIS01

8. Plantura

#ad

Vysoce účinný zálivkový prostředek proti smutným komárům z neemu, 75 ml, Plantura Bio-smutný komáry Neem

#ad
Plantura #ad - Není nebezpečný pro včely a schválený pro biologické zemědělství; přírodní účinná látka získaná ze semen stromu neemu. Obsah láhve 75 ml vystačí na 5 m², odpovídá 20 velkým nebo až 40 malým pokojovým rostlinám. Snadná manipulace zředěním vodou a následným zaléváním rostlin napadených smutnými muškami. Efektivní a spolehlivé použití na zahradě a na pokojových rostlinách, pro okamžité zastavení jídla. Náš bio odpuzovač komárů plantura neem je vysoce účinný a spolehlivý prostředek k boji proti larvám smutných komárů.
ZnačkaPlantura #ad
VýrobcePlantura #ad

9. Sala

#ad

Sala Bio neemový olej lisovaný za studena se salamulem nahrazuje Rimulgan emulgátor 250 ml HDPE

#ad
Sala #ad - Před použitím rozprašovacího roztoku dobře protřepejte. Odpuzuje mimo jiné škůdce jako roztoče, blechy, komáry, klíšťata, vši, housenky atd. Balení: hdpe láhev obrázek ilustruje // pokyny: v pevném stavu neemový olej může být fixován pod 21 °C zahřejte v horké lázni.

Použití pro přípravu postřikového roztoku: rostliny s měkkými listy zelenina – 5 ml neemového oleje salamulu na 1 l vody // rostliny s tvrdými listy ovoce, keře, stromy – 10 ml salamulu neemového oleje na 1 l vody. Neemový olej je vysoce kvalitní rostlinný olej, který se získává šetrným lisováním za studena ze semen stromu neemu.

Inci: neem oil cold pressed Organic, Polyoxyetylene 20 sorbitan trioleate. Neemový olej je mnohostranně použitelný. Sala mul je emulgátor na bázi sorbitolu pro emulgaci rostlinných a minerálních olejů vodou. Jemný emulgátor chrání užitečné hmyzy jako např. Emulgátor se vyznačuje vysokou vydatností pouze 10% emulgátor. Včely.
ZnačkaSala #ad
VýrobceSalandis GbR #ad
Výška1.69
Délka5.51
Hmotnost0.6
Šířka2.2
Číslo dílu4251962502279
Modelka4251962502279