Top 8 Bosch Bss711w – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Hausgeräte

#ad

Hygienický filtr, bezsáčkový, LED, XXL hubice na polstrování, zalomovací trubka, bezdrátový ruční vysavač, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited 7 BSS711W, 10letá záruka na motor, výměnný akumulátor

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Kompatibilní s více než 70 zařízeními od Bosch a jiných značek. Velmi silná sací síla a 10 let záruka na motor 3: důkladné čištění na všech površích až po rozích. Baterie s dlouhou životností: vysoce kvalitní akumulátor Bosch, který lze snadno vyměnit.

Motorizovaná tryska s praktickým led světlem: silná tryska s integrovanými LED pro vynikající čisticí výkon na všech podlahách, i v tmavých oblastech. Maximálně flexibilní: obzvláště šikovná díky praktické ohebné trubce pro větší obratnost a vysávání pod nábytkem, ruční přístroj lze použít samostatně a snadno sundat.

Dné kompromisy ve výkonu a tak silný jako vysavač na kabely 1 s technologií motoru Bosch "Made in Germany". Mnohostranné příslušenství včetně – rychle a jednoduše vyměnitelné: 3, matrace hubice, dlouhá flexibilní hubice na štěrbiny, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na čalounění, 0ah baterie, XXL hubice na čalounění, krátká štěrbinová hubice, nástěnný držák s funkcí nabíjení.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška51.97
Délka9.88
Hmotnost6.39
Šířka7.95
Číslo díluBSS711W
ModelkaBSS711W
ZárukaZáruka výrobce.

2. Bosch Hausgeräte

#ad

Flexibilní prodlužovací hadice, rychlonabíječka, štěrbinová hubice, Vysavač Bosch Unlimited Gen2, bez sáčků, XXL hubice na polstrování, výdrž až 45 min, vyměnitelná baterie, černý, série 8 BSS825CARP

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Příslušenství: rychlonabíječka, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na polstrování, xxl hubice na čalounění, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice, tryska klávesnice a zásuvky, flexibilní prodlužovací hadice, klip na příslušenství.

Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek. Ideální pro vysávání na všech úrovních: snadné čištění podlah, citlivého nábytku, pohovek, interiéru auta a těžko přístupných míst. Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah. Bezplatná 10letá záruka na motor 3: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany".
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost12.79
Šířka8.31
Číslo díluBSS825CARP
ModelkaBSS825CARP
ZárukaZáruka výrobce.

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Výdrž až 45 min, BKS8214W, automatické přizpůsobení všem druhům podlah, vyměnitelná baterie, bez sáčků, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited Gen2, LED osvětlení, XXL hubice na čalounění,, série 8

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Autostupeň: žádné manuální přepínání výkonu díky automatickému přizpůsobení všem druhům podlah. Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek. Hubice allfloor highpower s led osvětlením: lepší čisticí výkon díky zabudovanému osvětlení podlahy. Extrémně silný: žádné kompromisy ve výkonu a stejně silný jako kabelový vysavač 1. Bezplatná 10letá záruka na motor 3: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany".
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost6.39
Šířka8.31
Číslo díluBKS8214W
ModelkaBKS8214W
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited Gen2, bezsáčkový, výdrž až 65 min, s výměnnou baterií, rychlonabíječka, hygienický filtr, kartáčový váleček,, série 8 ProAnimal BCS8224PET, pro zvířecí chlupy

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Ideální pro majitele domácích zvířat a všechny druhy podlah – s kartáčem speciálně pro zvířecí chlupy. Ideální pro vysávání na všech úrovních: snadné čištění podlah, schodů, čalouněného nábytku, interiéru auta a těžko přístupných míst.

Odstraňování zvířecích chlupů ještě rychleji: stejně silný jako kabelový vysavač, s neomezenou dobou provozu 1. Rozsah dodávky: akumulátorový vysavač, 2 přídavná kolečka kartáče, nabíjecí kabel, proanimal mini turbo hubice, nástěnný držák, 2 x 4, rychlonabíječka, 0 Ah baterie, proanimal led tryska, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice. Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek. Bezplatná 10letá záruka na motor 3: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany".
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost6.39
Šířka8.31
Číslo díluBCS8224PET
ModelkaBCS8224PET

5. Bosch Hausgeräte

#ad

XXL hubice na čalounění,, série 8 BSS825ALL, měkká hubice na tvrdé podlahy s LED, výdrž až 45 min, bez sáčků, vyměnitelná baterie, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited Gen2, rychlonabíječka

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah. Ideální pro vysávání na všech úrovních: snadné čištění podlah, citlivého nábytku, pohovek, interiéru auta a těžko přístupných míst.

Bezplatná 10letá záruka na motor³: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany". Příslušenství: rychlonabíječka, tryska klávesnice a zásuvky, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice, flexibilní prodlužovací hadice, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na polstrování, XXL hubice na čalounění, měkká hubice na tvrdé podlahy, klip na příslušenství. Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.28
Délka9.92
Hmotnost6.39
Šířka8.31
Číslo díluBSS825ALL
ModelkaBSS825ALL
ZárukaZáruka výrobce.

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Dlouhá životnost, štěrbinová hubice, černý, bezdrátový ruční vysavač, bezsáčkový, hygienický filtr, rychlé nabíjení, vysoký sací výkon, Akumulátorový vysavač Bosch Unlimited ProPower Serie 8 BSS81POW1

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Cartridge filtr s membránou pureair a hygienickým filtrem pro čistý vyfukovaný vzduch. Power for all alliance: baterie je kompatibilní s řadou produktů Bosch a produktů jiných značek.

5, 0 ah baterie: pro vysoké nároky díky větší kapacitě baterie z deseti lithium-iontových článků. Rozsah dodávky: akumulátorový vysavač, dlouhá, 0 ah, xxl hubice na čalounění s adaptérem, akumulátor 5, hubice allfloor HighPower, flexibilní štěrbinová hubice, držák na zeď, 2v1 štětec na nábytek a hubice na čalounění, klip na příslušenství. Snadné čištění filtru díky rotationClean – není nutné žádné mytí. Intenzivní čištění: čistota na všech podlahách díky hubici AllFloor HighPower a motoru DigitalSpin.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška50.39
Délka9.92
Hmotnost6.39
Šířka8.43
Číslo díluBSS81POW1
ModelkaBSS81POW1
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

Vyměnitelná baterie 5,0 Ah, dlouhá životnost, vysoká sací síla, HEPA filtrační systém, 10letá záruka na motor, Vysavač Bosch Unlimited 8 BSS825FRSH, bezdrátový, rychlonabíječka, XXL hubice na

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Extrémně silný a bezdrátový: žádné kompromisy ve výkonu a výrazně vyšší výkon díky baterii 5, 0 Ah. Power for all alliance: akumulátor je kompatibilní s mnoha produkty od Bosch a těmi jiných značek.

Příslušenství: rychlonabíječka, xxl hubice na čalounění, tryska klávesnice a zásuvky, dlouhá flexibilní štěrbinová hubice, kartáč na nábytek 2 v 1 a hubice na polstrování, flexibilní prodlužovací hadice, klip na příslušenství pro sací trubku. Bezplatná 10letá záruka na motor: dlouhodobý výkon díky technologii motoru Bosch "Made in Germany" záruční podmínky na bosch-home. Com. Ideální pro alergiky: filtruje díky filtračnímu systému HEPA 99, 995 % jemných částic ze vzduchu 4.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška51.34
Délka8.58
Hmotnost7.28
Šířka9.92
Číslo díluBSS825FRSH
ModelkaBSS825FRSH

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Akumulátorový vysavač Unlimited 7 BCS711A, volně stojící, bez sáčku, ohebná trubka, dlouhá životnost, motorizovaná tryska s LED osvětlením, šedý, bezdrátový ruční vysavač

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Mnohostranné příslušenství včetně – rychle a jednoduše vyměnitelné: 3, matrace hubice, hubice pro klávesnici a zásuvku, dlouhá flexibilní hubice do spár, 0Ah baterie, 2v1 štětec na nábytek a hubice na čalounění, držák na stěnu s funkcí nabíjení.

Maximálně flexibilní: obzvláště šikovná díky praktické ohebné trubce pro větší obratnost a vysávání pod nábytkem, ruční přístroj lze použít samostatně a snadno sundat. Baterie s dlouhou životností: vysoce kvalitní akumulátor Bosch, který lze snadno vyměnit. Velmi silná sací síla a 10 let záruka na motor 3: důkladné čištění na všech površích až po rozích.

Dné kompromisy ve výkonu a tak silný jako vysavač na kabely 1 s technologií motoru Bosch "Made in Germany". Kompatibilní s více než 70 zařízeními od Bosch a jiných značek. Motorizovaná tryska s praktickým led světlem: silná tryska s integrovanými LED pro vynikající čisticí výkon na všech podlahách, i v tmavých oblastech.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška51.97
Délka9.88
Hmotnost8.16
Šířka7.95
Číslo díluBCS711A
ModelkaBCS711A