Top 10 Walkie Talkie Erwachsene 100 km – Dvoucestné vysílačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Motorola

#ad

16 kanálů, Motorola Talkabout T42 PMR rádia sada 2 ks, dosah 4 km modrá, PMR446

#ad
Motorola #ad - Sada rádiových zařízení pmr446 – bez licenčních poplatků, snadné párování, 16 kanálů, lcd displej, možnost personalizace pomocí dodávaných nálepek. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Rádiová stanice 2 kusy podpůrných pásů uživatelská příručka. Dojezd až 4 km – v závislosti na terénu a okolních podmínkách. Provoz s 3 x AAA bateriemi.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška5.35
Délka1.06
Hmotnost0.18
Šířka1.89
Číslo díluT42 BLUE
ModelkaT42 BLUE
Záruka2 roky výrobce

2. Motorola

#ad

2 kusy balení 1 ks, Motorola Rádiová zařízení Talkabout T42 PMR PMR446, 16 kanálů, dosah 4 km červená

#ad
Motorola #ad - Kanály: 16 kanálů. Motorola solutions talkabout t42 červená Pmr ruční vysílačka sada 2 ks. Obsah: Jeden kus. Frekvence pmr Uhf: 446 MHz. Zámek klávesnice, roger beep, volání volání, sledování kanálů, vyhledávání kanálů, mrtvý časový limit. Sada rádií pmr446 – bez licenčních poplatků, lcd displej, 16 kanálů, snadné párování, možnost personalizace díky dodávaným nálepkám. Dosah až čtyři km – podle terénu a okolních podmínek. 2× klip na opasek. Provoz s 3 x bateriemi Aaa.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.18
Šířka1.18
Číslo díluT42 RED
ModelkaT42 RED
Záruka24

3. Midland

#ad

C1385, stojací nabíječka a klip na opasek, baterie AA 1800 mAh, s 32 kanály PMR446, vodotěsná outdoorová vysílačka s certifikací IPX4, Midland G9 Pro rádio

#ad
Midland #ad - G9 pro je vybaven lcd displejem, dvojitým tlačítkem ptt pro přepínání mezi vysokým a nízkým výkonem a tlačítkem volání, pomocí kterého si můžete vybrat mezi 5 tóny.

Midland g9 pro má 8 nových kanálů pmr446, takže je nyní k dispozici 101 kanálů, 00625 do 446, s novým rozšířeným frekvenčním pásmem od 446, 19375 MHz a kanály CTCSS a DCS. G9 pro je nejvýkonnější rádiové zařízení pro všechny, kteří rádi provozují softair a jiné outdoorové aktivity: Vodotěsné podle IPX4. Hlasová aktivace umožňuje komunikaci bez ruky; technologie Talk Back zajišťuje, že můžete komunikovat živě, aniž byste čekali na konec přenosu. Rozsah dodávky: 1 radiostanice midland g9 pro; 1 stojací nabíječka s adaptérem na stěnu; 4 dobíjecí AA baterie 1800 mAh; spona na opasek.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška9.57
Délka2.48
Hmotnost0
Šířka1.81
Číslo díluC1385
ModelkaC1385

4. Retevis

#ad

Balení po 2 ks, PMR446 VOX, nouzový alarm, 4400 mAh vysílačka s USB kabelem 2 v 1 typu C, lyžování černá a šedá, vysílačka pro dopravu, turistiku, Retevis RB617 Rádiová zařízení dobíjecí

#ad
Retevis #ad - Profesionální radiostanice s rozsáhlými funkcemi; lokální nouzový alarm; handsfree VOX; potlačení šumu; skenování a další. Rádiová anténa s velkým dosahem; úžasná penetrace; velká staveniště; bezpečnost; továrna; jednoduché hovory.

Robustní vysílačka pro dospělé; pevná struktura a zesílená PC plastová skořepina; kompaktní a robustní pro dlouhodobé použití i v drsném prostředí. Přenosné nabíjení; nabíjecí kabel typu c 2 v 1 může nabíjet 2 vysílačky; efektivní a rychlé nabíjení. Istý a hlasitý zvuk; velký reproduktor a potlačení šumu umožňují jasnou komunikaci v hlučném prostředí.

2cestné rádio bez licenčních poplatků; žádné dodatečné náklady; připraveno k okamžitému použití; snadná obsluha a přenášení; kompatibilní se všemi vysílačkami PMR446. Dobíjecí vysílačky; 4 400 mah lithium-iontová baterie s velkou kapacitou; funkce úspory energie a výstraha baterie.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška1.5
Délka8.86
Hmotnost0.57
Šířka2.2
Číslo díluEUA9191B
ModelkaEUA9191B
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

5. Retevis

#ad

Retevis RT649 vodotěsná vysílačka 4dílná sada, LED kapesní svítilna, sada rádiového zařízení s dlouhým dosahem oranžová, USB nabíjení, 4 ks, 16 kanálů VOX, skenování, PMR 446 bez licence

#ad
Retevis #ad - Snadná komunikace; 16 kanálů a 121 ctcss dcs kódů snadno naleznou dostupný kanál a nastaví příslušný kanál pro vaše přátele a rodinu; VOX uvolněte ruce. S led kapesní svítilnou; osvětluje tmavé prostředí; v případě nouze ji lze použít jako pomůcku.

Snadná obsluha; jednoduchý funkční design a osvětlená obrazovka se snadno obsluhují i pro děti a rodiče v důchodu; ideální vánoční dárek pro děti; dospělé; které milujete. Dobíjecí vysílačka; dodává se s baterií aa 1200 mah; nabíjecí stanice a usb kabel dvě metody nabíjení; funguje také s běžnou baterií AA není součástí dodávky. Ip65 vodotěsná vysílačka na dlouhé vzdálenosti; komunikujte s partnerskou rodinou při offroadovém lyžování; turistiku venku.

Vysílačka se hodí pro kempování, turistiku; lov a outdoorové dobrodružství a je také dobrou volbou pro dárky pro přátele a rodinu. Pmr446 vysílačky bez licenčních poplatků; není nutná licence; pracujte s jinými rádiy PMR446; nezávisle na značce; které se nacházejí na stejném kanálu a kódech CTCSS-DCS.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška6.85
Délka1.26
Hmotnost1.6
Šířka2.13
Číslo díluEUA9164BX2
ModelkaEUA9164BX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu. (

6. Retevis

#ad

Profesionální radiostanice s velkým dosahem a hands-free vysílačkou pro dospělé se sluchátky a nabíječkou USB černá, Retevis RT24 vysílačka PMR446 bez licenčních poplatků, 1 pár

#ad
Retevis #ad - Práce mimo krabici; musíte se pouze obrátit na stejný kanál; můžete spolu mluvit; bez ohledu na to, kolik máte RT24. Vysílačka s headsetem; vysoká kvalita; dobrá kvalita zvuku; ergonomický design; příjemné na nošení.

Hands-free vysílačky; s funkcí vox; můžete používat rádiová zařízení, aniž byste ovlivnili své ruce při jiné práci. Pmr 446 vysílačka bez licenčních poplatků; profesionální; snadné použití; pmr 446; zcela legální v Německu a Evropě; můžete ji používat volně bez obav o problém zákonnosti. Křišťál a hlasitý zvuk; ať už se nacházíte v různých budovách nebo patrech; kvalita zvuku je také velmi dobrá. Velká kapacita baterie; li-ion akumulátor 1100 mah lze používat po dobu 8 – 12 hodin; USB nabíjecí kabel je velmi praktický pro outdoorové aktivity.

Vysílačky na dlouhé vzdálenosti; vybavené vysoce kvalitní neodstranitelnou anténou; nabízí vám stabilní signál a větší vzdálenost. Zpracování je dobré; kryt rádia s dobrou kvalitou; knoflíky a klip na opasek vydrží dlouhé používání a kolize a šetří z dlouhodobého hlediska spoustu peněz.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost1.83
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123A
ModelkaEUA9123A
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

7. Retevis

#ad

černá, bez licencí, dobíjecí vysílačka s headsetem a USB nabíjecí stanicí 1 pár, Retevis RT24V Freenet radiostanice, profesionální sada rádií, 6 kanálů

#ad
Retevis #ad - Istý zvuk; funkce squelch efektivně snižuje a eliminuje hluk pozadí; můžete uskutečňovat normální hovory i v hlučném prostředí. Rádio s headsetem; udržujte svou soukromou komunikaci a zvyšte bezpečnost komunikace.

Licencovaná bezplatná rádia freenet; rádia rt24v freenet jiskří v pásmu 2 m při 149 MHz se 6 kanály a vysílacím výkonem 0, 5 wattů; můžete je používat zdarma kdekoliv v Německu. Vhodné pro dospělé a děti; speciální vánoční dárky pro děti. Robustní vysílačky pro dospělé; vysoce kvalitní karoserie a otočný knoflík vydrží dlouhodobé používání a kolizi a šetří z dlouhodobého hlediska spoustu peněz.

Snadná obsluha a nošení; vysílačka se snadno a pohodlně nasadí na opasek; jednoduchá obsluha je vhodná pro děti, osoby se zdravotním postižením a starší osoby. Odolávejte rušení bezdrátových uživatelů pmr ve vaší blízkosti; většina lidí používá rádia PMR tak, aby tyto vysílačky FM mohly zabránit většině interferenčních hovorů.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost0.43
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123G-J9118AX2
ModelkaEUA9123G-J9118AX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

8. Retevis

#ad

PMR ruční vysílačka bez licenčních poplatků, vysílačky pro dospělé, 16 kanálů IPx4 ochrana proti nepříznivému počasí, nabíjecí USB nabíjecí stanice s headsetem 4, Retevis RT24 Plus sada radiostaní

#ad
Retevis #ad - Bezpečnostní vysílačky; 16 kanálů a 50ctcss 105dcs mohou zabránit přijímání cizích signálů; které udržují vaši komunikaci soukromou a bezpečnou. Snadné použití; zapněte ji a pak přepněte na stejný kanál; stiskněte tlačítko PT; abyste mohli mluvit se svými partnery; vhodné nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Velká kapacita baterie; li-ion akumulátor 1100 mah lze používat po dobu 8 – 12 hodin; USB nabíjecí kabel je velmi praktický pro outdoorové aktivity. Pmr446 bez licenčních poplatků; vysílačky retevis rt24 se standardními frekvencemi bez licenčních poplatků; které lze zcela legálně používat ve Velké Británii a dalších evropských regionech.

Vysílačka dobíjecí; s usb nabíjecí stanicí; která je pohodlnější pro outdoorové aktivity; vysílačku můžete nabíjet přímo nebo baterii samostatně. Velmi jasné reproduktory; perfektně splňují požadavky pro použití s rodinou a přáteli dětí, abyste mohli všichni zůstat v kontaktu. Vysílačky s dlouhou životností; odolávají všem změnám deště; sníh; slunce; studené a vysoké teploty; zajišťuje, že fungují v různých prostředích.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost1.83
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123AX2
ModelkaEUA9123AX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

9. Retevis

#ad

Retevis RT24 sada radiostaní, černá, vysílačka 4dílná sada bez licenčních poplatků, profesionální PMR radiostanice s headsetem a EU zástrčkou nabíjecí skořepina 4 kusy, 16 kanálů CTCSS/DCS VOX

#ad
Retevis #ad - Rádiové přístroje pmr446 bez licenčních poplatků; v německu a rakousku a eu můžete PMR radiostanici používat bez licenčních poplatků a bez poplatků; zcela legální; nedělejte si starosti s problémem legality. Rádiová zařízení s headsetem; tato náhlavní souprava má vzdálený mikrofon s tlačítkem Push to Talk; jednoduše stiskněte tlačítko PTT a mluvte do mikrofonu; může udržovat vaši soukromou komunikaci a zvýšit bezpečnost komunikace.

Jednoduché ovládání; postavte obě vysílačky na stejný kanál, pak to začíná; rádio může spolu mluvit i s jinými rádiovými zařízeními, pokud jsou frekvence a CTCSS stejné; kompatibilní s většinou PMR446 rádií. Rt24 rádia je velmi vhodná pro rodinné cestování; turistiku; kempování; lezení atd; hodí se také pro uživatele na staveništích; v hotelech; udržování kontaktu na veletrzích a akcích.

Vysílací vysílačka na dlouhé vzdálenosti; rádiový dosah může dosáhnout 1-1, 5 km; v závislosti na prostředí a terénu. Kapacita baterie je velká; pohotovostní doba lithium-iontové baterie s kapacitou 1100 mAh činí cca 74 hodin. Security walkie talkie; 16 kanálů a 50ctcss 105dcs zabraňují nežádoucím signálům a nejsou přerušeny komunikací s třetími osobami.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška5.12
Délka11.34
Hmotnost0.43
Šířka8.19
Číslo díluEUA9123CX2
ModelkaEUA9123CX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

10. eSynic

#ad

Podporuje VOX pro staveniště hotelová venkovní dobrodružství s USB nabíjecí stanicí, 2 kusy vysílaček eSynic UV-5R Dualband VHF/UHF s LED displejem 128 paměťový kanál s blikajícím alarmem a funkcí rádia

#ad
eSynic #ad - 2 kusy vysílačky uv5r: esynic vysílačka uv-5r duální pásmový ruční vysílač, komerční rádiový fm přijímač, programovatelný počítač, funkce světla, jednoduché zobrazení a přímé zadání číselného tlačítka pro výběr menu.

Vestavěná led kapesní svítilna: světlá led kapesní svítilna může splnit vaše potřeby i ve tmě. Funkce bclo: funkce blokování pro určité kanály brání tomu, aby uživatel vysílal signály v rušných kanálech. 128 kanálů: 128 paměťových kanálů na výběr, funkce potlačení šumu, 105 kódů "DCA" a 50 integrovaných programovatelných kódů ochrany dat "CTCSS" pro nejmenší hluk.

Pokud se s touto led kapesní svítilnou nacházíte v nouzové situaci, můžete své místo uvolnit a požádat o pomoc. Funkce vox: dodává se s funkcí vox voice operated Transmission, aniž byste museli neustále stisknout tlačítko, abyste uvolnili ruce.
ZnačkaeSynic #ad
VýrobceeSynic #ad
ModelkaLAT2PESY119
Záruka18 měsíců