Top 10 Toilettendeckel mit Absenkautomatik – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wirquin

#ad

Bílá a bambus, béžová, Wirquin 20721956 WC sedátko FSC100% Trendy Line diplomat jelen

#ad
Wirquin #ad - Wc sedátko diplomat lisované dřevo fsc směs, barva jelena dekor, na obou stranách víka, víko matné | luneta: bambus přírodní. Roubovací panty z nerezavějícího: ochrana proti korozi, Soft Close automatické sklápění. Vhodné pro standardní WC. Endurance: testováno 20 000 cyklů otvorů/uzávěrů.
ZnačkaWirquin #ad
VýrobceWirquin #ad
Výška0
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka14.96
Číslo dílu20721956
Modelka20721956

2. BENAVITA

#ad

BenaVita WC sedátko 5 cm z duroplastu – zvýšené WC sedátko pro pohodlné sezení vč. automatického sklápění – nosnost do 175 kg

#ad
BENAVITA #ad - Extra stabilní a antibakteriální – díky montáži zespodu zajišťuje naše zvýšené wc sedátko maximální stabilitu a díky antibakteriálnímu duroplastovému materiálu zůstává naše WC sedátko vždy zářivě bílé.

Jednoduše zkontrolujte tvar – naše wc zvýšení bylo navrženo tak, aby se hodilo na většinu toalet. Zkontrolujte jednoduše tvar na obrázku 4 ve třech jednoduchých krocích. Bezhlučné zavírání – díky inovativní automatice sklápění se víko a brýle WC sedátko zavírají tiše a zajišťují tak nerušené používání toalety. Snadná montáž v 5 krocích – s benavita je připevnění WC sedátko hravě snadné v pouhých pěti jednoduchých krocích. To je neocenitelné zejména pro seniory. Vyšší sedátko na toaletu 5 cm – díky 5 cm zvýšené poloze sezení zvyšuje toto WC sedátko výrazně komfort.
ZnačkaBENAVITA #ad
VýrobceBENAVITA #ad
Výška0.99
Délka17.32
Hmotnost7.39
Šířka14.57

3. ADOB

#ad

Novara Plus Duroplast WC sedátko zvýšení 5 cm s automatickým sklápěním, pohodlné sezení a vstávání díky zvýšené pozici vsedě, nosnost až 200 kg

#ad
ADOB #ad - Adob, váš partner od roku 1920 z Německa! Bezbariérový vhodný i pro vozíčkáře. Kompletní wc sedátko z duroplastu s pohodlným sklápěním. Hlové nárazníky fixují sedací kroužek v přední části. Pozor: pokud by žlutá buttón vpravo nahoře " do nákupního vozíku " nebo "koupit nyní" nebo zÍskat teĎ, jednoduše klikněte na "všechny nabídky". Pohodlné sezení pro mladé i staré díky 5 cm zvýšenému sedáku nosnost až 200 kg. Vhodné pro všechny běžné wc stolky, šroubování wc sedátka je klasicky umístěno pod keramikou pro nejlepší držení.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad
Hmotnost7.72
Číslo dílu56102
Modelka56102

4. Croydex

#ad

WL604022, Croydex Sprchový závěs s umělým Angus-McCoo

#ad
Croydex #ad - Rozměry: 430 x 380 mm. Z robustního plastu termopapetu. Nastavitelné závěsy, vhodné pro všechny běžné WC mísy. Chromované panty. Včetně upevnění nahoře a dole.
ZnačkaCroydex #ad
VýrobceCroydex #ad
Výška0.99
Délka15.75
Hmotnost6.13
Šířka5.89
Číslo díluWL604022
ModelkaWL604022

5. LUVETT

#ad

Tvar D, automatické sklápění, duroplast antibakteriální, barva: alpská bílá, LUVETT® D100 WC sedátko s automatickým sklápěním, 3 možnosti montáže, odnímatelné

#ad
LUVETT #ad - Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí. Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky.

Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Varianty wc sedátka ve 4 barvách. Design a vývoj v německu podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 250 kg testováno podle normy DIN.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.93
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.45
Číslo dílu536138

6. Luxe Bidet

#ad

Quick-Release-Scharnieren und rutschfesten Stoßstangen weiß, ROUND, Luxe Bidet LUXE TS1008R Toilettensitz mit Absenkautomatik

#ad
Luxe Bidet #ad - Passt nahtlos zu jedem Luxus-Bidet-Aufsatz. Perfekte passform – sitzt schön auf den meisten runden Standard-WC-Sitzen. Einfache installation und demontage - enthält alle für die installation notwendigen Teile und kann gleichzeitig mit einem Luxe Bidet-Aufsatz aufgestellt werden.

Langsam schließender wc-sitz – absenkautomatik verhindert Zuknallen für eine ruhige Badezimmer-Umgebung. Rutschfeste stoßfänger verhindern Verschieben und Verrutschen. Die quick-release-funktion macht das Entfernen zum Kinderspiel und ermöglicht eine einfache Reinigung rund um den WC-Sitz und das Bidet. Hochwertige teile – hergestellt aus robustem kunststoff und hält bis zu 136 kg stand. Reduziert das Risiko von Verletzungen durch versehentliches Zuschlagen des Toilettensitzes. Maßgeschneiderte hardware hält sowohl Toilettensitz als auch Luxus-Bidet-Befestigung sicher an Ort und Stelle.
ZnačkaLuxe Bidet #ad
VýrobceLuxe Bidet #ad
Výška0.99
Délka16.5
Hmotnost5.42
Šířka14.5
Číslo díluTS1008R
ModelkaTS1008R

7. LUVETT

#ad

Záchodové prkénko na hubnutí z antibakteriálního duroplastu, barva: bílá, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění, LUVETT® WC prkénko s automatickým sklápěním oválné C770

#ad
LUVETT #ad - Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, už se nehýbe a sklouzává.

Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání. Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.97
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu536173

8. Bemis

#ad

BEMIS Shell White Molded Wood WC-Sitz | WC-Sitz, der sich nicht löst und für die meisten Toiletten geeignet ist | Ultra-Fix | Farbe auf Wasserbasis für einfache Reinigung | einfache und schnelle

#ad
Bemis #ad - Dieser sitz wird in den USA hergestellt und in Großbritannien zusammengebaut. Aus nachhaltig angebauten Hölzern und Lackierung auf Wasserbasis. Haltbares amerikanisches Innova-Formholz. Verstellbare kunststoffscharniere, passend für die meisten universell geformten Pfannen der Hersteller. Einfache installation ohne Verschütten; sicherer Sitz an der Pfanne. Bleibt fest mit sta-tite – patentiertes befestigungssystem, das sich nicht löst.
ZnačkaBemis #ad
VýrobceBemis #ad
Výška1.93
Délka17.56
Hmotnost7.23
Šířka14.49
Číslo dílu5900ZART000
Modelka5900ZART000

9. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.

Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

10. Roca

#ad

Roca Dama Senso náhradní toaletní prkénko se standardním klouzáním 801511004

#ad
Roca #ad - Vysoce kvalitní, masivní sedátko z akrylu. Originální produkt od Roca přímo od výrobce. Snadno odnímatelné panty pro pohodlné čištění. Náhradní wc sedátko pro Dama Senso. Včetně standardních úchytů a upevňovacího příslušenství pro WC mísu bez sklápěcího mechanismu.
ZnačkaRoca #ad
VýrobceRoca #ad
Výška0.99
Délka16.73
Hmotnost3.5
Šířka14.17
Číslo díluA801511004
ModelkaA801511004