Top 10 Thripse Bekämpfung Zimmerpflanzen – Zahradní a travní postřikovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Neudorff

#ad

Neudorff Spruzit proti škůdcům spolehlivě bojuje proti škůdcům rostlin na okrasných rostlinách, zelenině a bylinkách, 500 ml, mšice, červci

#ad
Neudorff #ad - Interakce zahrady, přírody a životního prostředí je u nás vždy v popředí. Spolehlivý a široce účinný postřikovací prostředek k boji proti savému hmyzu, housenky, brouci a larvy brouků, svilušky, jako jsou mšice, červci, červci, larvy listnatých vosek a štěnice na okrasných rostlinách, třásněnky a smrkové vší Sitka, cikády, molice, zelenině a bylinkách.

Neudorff - přírodní zahradnictví od roku 1854. Koncentrát spreje obsahuje speciální kombinaci účinných látek přírodního pyrethru a řepkového oleje. Není nebezpečný pro včely nb 6641: není nebezpečný pro včely b4 a pro ekologické zemědělství Lt.

V našem velkém výběru ekologicky šetrných produktů se vždy používají účinné látky, které pokud možno pocházejí z přírody a nemají žádný nebo jen malý vliv na životní prostředí. Tím se bojuje se všemi fázemi vývoje škodlivého hmyzu. Nařízení eu 2018/848.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Číslo dílu00457
Modelka00457

2. Compo

#ad

COMPO Zelené a kvetoucí rostliny bez škůdců AF – sprej připravený k použití proti sviluškám, mšicím atd. – pro zdravé okrasné rostliny – v domácnosti a na zahradě – 750 ml

#ad
Compo #ad - Rozsah dodávky: 1x compo zelené a kvetoucí rostliny bez škůdců AF, 750 ml, výr. Jednoduché použití: sprej připravený k použití, není nutné míchání nebo dávkování, rovnoměrně nastříkejte napadenou rostlinu, nejlépe aplikujte v časných ranních nebo pozdních večerních hodinách.

Bio kvalita: vhodné pro ekologické zemědělství, velmi dobře snášeno rostlinami, na bázi přírodního řepkového oleje, není ohroženo včely. Mnohostranně použitelný: pro použití na zahradě, na balkóně a v domě, bojuje proti škůdcům rostlin na okrasných rostlinách, ve skleníku, peckovici, různých druzích zeleniny a bylinkách. Iroké spektrum účinku: Účinně a spolehlivě působí proti mšicím, třásněnkám, červcům, sviluškám, cikádám, červcům, molicím a cikádám. č.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška10.12
Délka2.76
Šířka4.41
Číslo dílu22422
Modelka22422

3. Compo

#ad

Připraveno k použití, zelenině a ovoci, 500 ml, COMPO bez škůdců plus AF, kontrola škůdců na okrasných rostlinách

#ad
Compo #ad - Jednoduché a účinné: spolehlivý a rychlý úlevu od škůdců, Dobře snášen rostlinami, vhodné pro ekologické zemědělství. Snadná manipulace: rovnoměrné postříkání infikovaných rostlin až do viditelného zvlhčení, postřiku v časných ranních nebo pozdních večerních hodinách, informace o množství obalu na zadní straně obalu.

Vysoce účinný, jako jsou mšice, roztoče, třásně, ideální pro všechny okrasné rostliny, neškodný prostředek pro kontrolu sání hmyzu, mouchy a cikády, vlny a mealybugs, hmyz v měřítku, ovocné plody a kedlubny.

21847. Rozsah dodávky: 1 x compo pest-free plus af, sprejová láhev připravená k použití, 500 ml, Obj. Výrobek připraven k použití, není škodlivý pro včely, povolené koncentraci, chladný, použití pouze v plné, suchý a nemrznoucí sklad v originálním balení, Likvidace prázdných obalů ve sbírkách recyklovatelných materiálů.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška9.84
Délka4.13
Hmotnost1.1
Šířka2.36
Číslo dílu21847
Modelka21847

4. Novo Nem

#ad

Okrasných rostlinách a zelenině, Novo Nem® Ambly. Cuc. draví roztoči – 10 sáčků na 10–20 rostlin proti třásněnkám na konopích

#ad
Novo Nem #ad - Jako potravu se však přijímají také roztoči měkčené kůže a pyl. Dospělí zvířata opouštějí sáčky samostatně a rozprostřou se po rostlině. V pytlích se nacházejí draví roztoči všech aktivních stupňů a roztoči, aby bylo zajištěno množení v pytlích po dobu několika týdnů.

Dravý roztoč amblyseius cucumeris je přirozeným nepřítelem konopí, okrasných rostlin a zeleniny. Používat ve formě sypaného zboží! Krmí se přednostně larválními stádii a pupeny. Tak se po dobu 4 týdnů z jednoho sáčku vyvine 500–1000 zvířat. Cuc. Při silném napadení by měla být Novo Nem Ambly. Nanášení se provádí zcela jednoduše zavěšením sáčků na rostlinné zásoby.

Jedná se o biologický produkt, rostliny a obratlovce. 10 sáčků vystačí při preventivním použití na 20 rostlin nutný kontakt s listy nebo při lehkém napadení pro 10 rostlin. Použití může být jak preventivní, který je bezpečný pro člověka, tak i při lehkém napadení a lze jej kombinovat s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin.
ZnačkaNovo Nem #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad

5. PROTECT GARDEN

#ad

PROTECT GARDEN Kombinované tyčinky Lizetan Plus, 20 kusů, dlouhodobě bez škůdců a prémiové hnojivo v jednom

#ad
PROTECT GARDEN #ad - Opatrně používejte přípravek na ochranu rostlin. Inná látka nejnovější generace – viditelný účinek proti škůdcům již po týdnu, jakož i dlouhodobá ochrana až 4 měsíce pro všechny rostliny v květináčích a květináče. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Včetně prémiového hnojiva – tyčinky lizetan plus obsahují prémiové hnojivo nutrione – pro optimální zásobování všemi důležitými živinami a minerály pro sytě zelené listy a až třikrát více květů. Nové lizetan plus combi tyčinky jsou proti škůdcům a hnojivům v jednom, účinně bojují proti mšicím, molikám a dalším škůdcům na pokojových rostlinách a balkónových rostlinách. Není ohrožující včely – inovativní, exkluzivní účinná látka nejnovější generace působí díky své jedinečné struktuře cíleně proti škůdcům a současně chrání užitečné.

Inná látka se rozprostírá proudem šťávy do všech oblastí rostliny a bojuje tak i se skrytými škůdci. Dodržujte výstražné pokyny a symboly. Inné látky: 18, 8 g/kg flupyradifuron + nPK hnojivo 7-4-6 Reg: 008694-00 Jednoduché použití – tyčinky se zasunou do země a zemina se následně dobře nalije.
ZnačkaPROTECT GARDEN #ad
VýrobceSBM Life Science GmbH #ad
Výška8.86
Délka6.69
Hmotnost0.2
Šířka0.39
Číslo dílu86600684
Modelka86600684

6. OwnGrown

#ad

Boj proti škůdcům – s modrými nálepkami pro boj s třásněnkami – past na mouchy – past na mouchy OwnGrown, Boj s modrými tabulkami a třásněnky: 60× lepicí past bez insekticidů pro pokojové rostliny

#ad
OwnGrown #ad - Ideální pro vnitřní prostory, nepoužívat venku k ochraně včel apod. Praktické pláště proti třásněnkám jsou skvělými pomocníky pro rozpoznání napadení třásněnkami a boj s létajícími škůdci.

Jednoduše bez škůdců s naším dekorativním květinovým tvarem! Modrá barva květin přitahuje přirozeně létající hmyz. Lepidlo bez zápachu bez pesticidů zadrží škůdce a pomáhá tak silně decimovat napadení škůdci. Zalévací voda nemá vliv na účinek. Bez infekcí, bez zápachu lepidlo se speciálními nálepkami, barvou a dekorativním tvarem. Oboustranně vylehlé pro extra velkou lovnou plochu proti malým mouchám v rostlinách.

Milujeme rostliny a máme velký výběr u own grown: zemina pro pěstování bez rašeliny, žluté nálepky, boj proti smutným komárům, smuteční komáři, sada semínek bylin, žluté tabule, zahradní rostliny atd. Jednoduše stáhněte papír, složte zástrčku mucholapky a zasuňte dovnitř do zeminy rostliny.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Číslo díluVK-OWN-00898

7. WD&CD

#ad

Hubení škůdců, pro pokojové rostliny, WD&CD 48 kusů modrých tabulek proti třásněnkám se závěsným drátem a malou lopatkou

#ad
WD&CD #ad - Dlouhodobý účinek past je účinná až tři měsíce. Jednoduché a okamžité účiní pasti jsou umístěny během několika sekund a mohou přímo zachytit plísňové komáry a jiné škůdce.

Zalévání nemá žádný vliv na účinek. Ideální pro vnitřní použití, nepoužívejte venku. Plnou pasti lze jednoduše nahradit novou. Iroké použití – perfektní detektor napadení hmyzem jako mšice, cikády, molice, komáři, ovocné mušky, popínavé moly, aureoly atd. A napadení plodin, třásněnky, plodin a zahrad. Obsahuje 48dílný odpuzovač komárů pro vnitřní použití se závěsným drátem a malou lopatkou. Bez zápachu jednoduchá fyzická past.
ZnačkaWD&CD #ad
VýrobceWD&CD #ad
Číslo dílu53YCB-48U

8. Plantura

#ad

Efektivní likvidace škůdců s neem, Plantura Bio škůdce Neem, 75 ml, proti mšicím

#ad
Plantura #ad - Spolehlivé použití na ovoce, zeleninu nebo okrasné rostliny, pro okamžité zastavení jídla a sání. Snadná manipulace zředěním vodou a následným postřikem napadených rostlin. Náš plantura bio schädlingsfrei neem je vysoce účinný a spolehlivý prostředek proti škůdcům, jako jsou mšice, molice atd. Inný postřik proti škůdcům: obsah láhve 75 ml vystačí až na 300 m². Není nebezpečný pro včely a schválený pro biologické zemědělství; přírodní účinná látka získaná ze semen stromu neemu.
ZnačkaPlantura #ad
VýrobcePlantura #ad
Výška1.85
Délka4.8
Hmotnost0.42
Šířka3.62

9. Substral

#ad

Housenky, červci, Substral Sprej proti škůdcům Careo proti škůdcům, 800 ml, mealyšci, jako jsou mšice

#ad
Substral #ad - Použití neprofesionálními uživateli přípustné. Díky obsaženému podílu oleje se také bojují s larvami a ledovými fázemi. Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití.

S plně systémovým účinkem: šíření účinné látky proudem šťávy. Přípustné číslo: 035982-00 | přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Bojuje proti kousavému hmyzu, odstraňování listů, třásněnkám, skleníkovým, sviluškovi, molům, červcům a druhům červců, housenkám drobných motýlů, mšicím, molicím, cikádám. Sprej proti sajícím a kousavým škůdcům na růžích a okrasných rostlinách v pokoji, v kancelářských prostorách a ve skleníku. Trvalý účinek až 2 týdny. Hmyz se likviduje i tehdy, když není zasažen.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceEvergreen Garden Care #ad
Výška10.63
Délka5.51
Hmotnost1.96
Šířka2.44
Číslo dílu66302
Modelka66302

10. nuia

#ad

NUIA Thrips s modrými nálepkami: 60 x modré tabule – lepicí past na pokojové rostliny – past na ovocné mouchy pro hubení škůdců – mucholapka proti komárům – alternativa k žlutým tabulím

#ad
nuia #ad - Přirozené lepicí pasti: naše ekologické modré nálepky jsou založeny na přírodních složkách a jsou bezpečné pro člověka a zvířata.

Efektivní modré nálepky: naše vysoce účinné modré nálepky udržují váš domov a rostliny bez nepříjemného hmyzu. V případě potřeby jednoduše modrou nálepku vyměňte. Dlouhotrvající ochrana: naše modré nálepky nabízejí dlouhotrvající účinek. Mnohostranně použitelný: ideální pro použití v pokoji, květináči nebo skleníku. Jednoduché použití a vysoká přilnavost: Modré nálepky lze snadno umístit a jsou vždy spolehlivé. Používejte pouze v interiéru. DŮleŽitÉ: k ochraně včel atd.
Značkanuia #ad
VýrobcePretio Performance #ad
Číslo díluNUIA-004