Top 10 Tennisnetz Zum Aufstellen – Badmintonové sítě

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BazookaGoal

#ad

BazookaGoal Tenisová síť 300 × 100 cm, kompletní sada – nastavitelná a skládací – volejbalová síť pro děti a dospělé – vytahovací a skládací – tenis – volejbal – badmintonová síť – vysoká kvalita

#ad
BazookaGoal #ad - Perfektní také jako síť na plážový volejbal nebo síť na volejbal. Velikost ve složeném stavu: Š: 120 cm 4, 5' v: 100-150 cm 3, 0' x v: 15 cm 0, 5 m vysoká. Skvělé pro volnočasové aktivity nebo na trénink. Hmotnost: 5 kg. Velikost: b: 300 cm 6, 5' x h: 15 cm 0, 5'.

Vyrobeno z obzvlášť trvanlivých materiálů pro dlouhou životnost: ocel s černou povrchovou úpravou, nylonové vlákno a 100% polyesterová síť s ochranou proti slunci. Volejbalová síť s elastickým lankem a skládacími zátkami pro rychlou montáž a snadné přenášení a skladování. Hodně zábavy s dětmi nebo přáteli. Volejbalová síť 1, 5'. Bazookagoal 300 × 100 – 150 cm, pro fotbalový tenis, výsuvná a skládací volejbalová síť pro venkovní použití.

Vhodné pro trénink tvých fotbalových dovedností, prvního kontaktu, techniku pasování a hraní hlavy. Dlouho použitelné mimo jiné jako síť na fotbalový tenis, síť na chytání fotbal a síť na pérák. Také vhodná jako tenisová síť na tenisový trénink, fotbalový trénink nebo badmintonovou síť. Univerzální řešení, kontrolu míče, které je vhodné pro míč na hlavu i pro fotbalový tenis. Použijte ji jako síť na fotbalový tenis, tenisovou síť venku nebo pro fotbalový trénink.
ZnačkaBazookaGoal #ad
VýrobceBazookaGoal #ad
Výška38.98
Délka19.69
Šířka9.84

2. Boulder

#ad

Boulder Volejbalová síť / badmintonová síť s tyčemi – šířka 5,2 m – mobilní & nastavitelná výška – tenis, fotbal atd. zahradní hry – černá/žlutá, pérování

#ad
Boulder #ad - Rychlé nastavení a vypnutí – nastavte si síť za pouhých 3–5 minut, žádné stakes nebo nástroje needed, 5 palců, i když to může udělat i dítě. Hrajte on! - zahrajte si badminton, tenis, fotbal tenis a piknikový míč na pláži, backyards and any flat area! Naše síť je skvělá na večírky, módní volejbal, driveway, kempování a rodinné dovolené.

S nastavitelnou výškou 34 – 60, můžete okamžitě transformovat síť z vysoké na nízkou. Naše přenosná síť je lehká a skládací a není zde žádná cesta uvolňovacích částí jako všechny propojené bungee cord.

S robustní konstrukcí, použití uvnitř i venku bez problémů. Cestovní připravenost – s pohodlným přepravním pouzdrem si můžete vzít zábavu kamkoli. Odolný a odolný vůči ruchu – boulder is made of superior quality nylon to avoid tear and painted steel to ensure lifetime durability.
ZnačkaBoulder #ad
VýrobceBOULDER #ad
Číslo díluFD-ZJ-221114-098

3. SONGMICS

#ad

Pro zahradní park venku, síť s pružinami, plážový volejbal, přenosná síť pro juniorský tenis, SONGMICS 3 m badmintonová síť, volejbalová síť s výškově nastavitelnými tyčemi, modrá SYQ300V1

#ad
SONGMICS #ad - Hodí se pro různé druhy sportů jasné výškové značení na trubkách umožňuje nastavení výšky mezi 90 cm a 155 cm, díky čemuž je síť vhodná pro badminton, plážový volejbal a míček na pikniky.

Mnohostranně použitelná tato přenosná volejbalová síť plní celou řadu funkcí. Použijte jej na zahradě, na pláži nebo na trávníku pro volný čas s přáteli a rodinou. Stabilní struktura díky své trojúhelníkové základně a 4 kovovým kolíkům má tato tenisová síť stabilní strukturu a splňuje svůj účel i při větru. Přenosný složte badmintonovou síť, uložte ji do přiložené tašky o velikosti 90 x 18 cm, vložte ji do zavazadlového prostoru a pohodlně si ji vezmete kamkoli chcete.

Dlouhá životnost 0, 8 mm tlusté trubky s nerezovou vrstvou, neprohýbající se síť, síť odolná proti roztržení, 3vrstvé PE lano a vysoce kvalitní, díky které je tato síť na péro odolná po mnoho let.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška0.01
Délka35.43
Hmotnost9.26
Šířka7.09
Číslo díluQH-TC-1313
ModelkaQH-TC-1313

4. HAMMER

#ad

Badmintonová a tenisová síť, Hammer Sada sítí 3 v 1 – mobilní volejbalová

#ad
HAMMER #ad - 3 druhy sportů volejbal, badminton a tenis v jedné sadě. Nejlépe se hodí pro každý podklad na pláži, na dvoře, na zahradě nebo v parku. Rychlá a nekomplikovaná montáž a demontáž návod viz níže. S praktickým kufříkem a velmi lehkou vlastní hmotností lze snadno přepravovat. S ukotvením pro stabilní stabilitu při větru a počasí.
ZnačkaHAMMER #ad
VýrobceHammer #ad
Výška6.69
Délka33.46
Hmotnost11.02
Šířka12.99
Číslo dílu2021
Modelka2021

5. KESSER

#ad

Síť na pérování, tenisová síť, stabilní železný rám, přepravní taška, 3 x pérák, vnitřní a, KESSER® Badmintonová síť, sada se skládá ze sítě, 300 cm, 3násobně nastavitelná výška 107/120/155 cm

#ad
KESSER #ad - Lze jej použít na měkkém nebo tvrdém povrchu. Badmintonová síť je vyrobena z kvalitního nylonu, které je dostatečně odolné proti korozi, aby zaručily dlouhou životnost. Výška 107 cm na tenis, 120 cm pro děti hrající si spolu a 155 cm pro každý úder a míčové hry. Díky výškovému nastavení sítě si můžete vybrat, volejbal, badminton, na jaký druh míčového sportu máte vy a vaši blízcí právě chuť! pérování, plážový míč a fotbal – s naší multisportovní sítí KESSER je možné vše a můžete si užívat mnoho různých oblíbených sportů.

Sada badmintonových stojanů se skládá z velmi stabilní struktury, která se skládá ze spodní tyče, které zajišťují, dvou bočních píšťal a střední opěrné tyče, že se tenisová síť plně roztáhne a nespadne. Milovníci sportu v každém věku zde přijdou na své náklady a mohou společně driblovat, kopat a bodovat! délka a výška jsou tak variabilní, že se budete bavit společně se svými dětmi, bít, nastavte si k tomu variabilně svůj hrací přístroj minimálně z 92 cm na maximálně 155 cm pro vaše potřeby.

Spontánní nebo také plánované: Batohy připraveny! Hra, nosné trubky z lakovaného železa, sada a vítězství – naše kvalitní prémiová fotbalová sada – badmintonová sada je lehká jako pírko a přesně boduje. Pro větší spontánnost! tuto badmintonovou síť musíte postavit pouze na louku nebo na jinou plochu, které jsou součástí dodávky, jako je dvorek, pláž, díky stabilním nožkám nebo upevňovacím hřebíkům, park, stojí pevně na všech podlahách a snadno se nasazuje a sundává. Dodávané upevňovací hřebíky vám pomohou optimálně upevnit vaši sportovní hračku na měkkém podkladu.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad

6. LionSports

#ad

LionSports Mobilní univerzální profesionální síť – badmintonová síť, tenisová síť, volejbalová síť – nastavitelná výška – ze stabilního rámu s práškovým nástřikem – s přepravní taškou – perfektní pro

#ad
LionSports #ad - V dodávané tašce ji lze skladně uložit. Zábava bez hranic: děti a milovníci sportu si užijí s outdoorovou sadou/sadou na pérání/tenisovou sadu spoustu zábavy a mohou společně driblovat, bít a kopat.

Rychlá montáž: díky jednoduchému zásuvnému systému je badmintonová síť přenosná/mobilní připravena k použití během několika minut. Mnoho možností použití: perfektní pro rychlostní badminton, volejbal, plážový volejbal, plážový míč, fotbalový tenis/fotbalový tenis, badminball, softball nebo tenis na zahradě/parku nebo na pláži/na pláži. Kupte nyní a staňte se profesionálem.

Výškově nastavitelná: univerzální síť na míč/síť na fotbalový tenis / síť na fotbal lze nastavit na 2 různé výšky, 100 a 160 cm na výšku - ideální pro zahradní hry/hry. Prémiová kvalita: stabilní síť na pérák se skládá ze dvou kovových tyčí/sloupků, odolné 4 metry dlouhé nylonové sítě a příslušenství náramky s upínacími háky.
ZnačkaLionSports #ad
VýrobceLionSports #ad
Číslo díluBadmintennetz

7. Anjinguang

#ad

Standard-Tennisnetz für Match-Training, Sportnetzwerk, Netz ohne Rahmen, siehe abbildung, Tragbares 3-6 Meter Tennisnetz, Badminton Nur Net, 5 m, Tennisschläger

#ad
Anjinguang #ad - Inklusive tragetasche zur aufbewahrung der Stangen und des Netzes und zum Mitnehmen ins Fitnessstudio, faltbar, Versammlungen oder Geburtstagsfeiern. After-sales-service: jedes problem, uns zu kontaktieren, wir werden bestmöglich versuchen, bitte zögern Sie nicht, Sie zufrieden zu stellen.

Hochwertiger nylonfaden wird für das Netz verwendet, um jahrelangen Spaß und Freude zu gewährleisten, ohne dass das Netz reißt. Einfacher transport und bequeme lagerung das strapazierfähige Sportnetz-Set ist leicht, Camping, Park, tragbar und praktisch. Nur netto & ohne rahmen: verwenden sie das netz in der niedrigsten Einstellung als Sicherheitsbarriere oder Barrikade, um zu verhindern, dass Bälle auf die Straße rollen; eine gute Wahl für Eltern.

Spielen sie überall - im Gras, im Hinterhof oder im Schulstudio. Einfach auf- und abzubauen: die installation dauert weniger als 2 minuten. Der rostbeständige Netzständer kann auch schnell und einfach mitgenommen werden. Netz für innen- und außenplätze keine pfählen erforderlich: ob für badminton, am Strand, Rasentennis oder Pickleball, fußballtennis, dieses Netz ist eine großartige Wahl für Ihre Familie und Freunde.
ZnačkaAnjinguang #ad
VýrobceAnjinguang #ad
Číslo díluAnjinguang
ModelkaAnjinguang

8. BAGAIL

#ad

Snadno rozložitelná a rozložitelná, BAGAIL Badmintonová síť, výškově nastavitelný stojan a taška, skládací nylonová síť, badminton nebo volejbal, ideální sportovní síť na tenis

#ad
BAGAIL #ad - Mimořádně dlouhá životnost a vhodné pro použití v interiérech a venku. Robustní a s dlouhou životností: vysoce kvalitní nylonová síť, práškově lakované kovové trubky a robustní PE konektory dělají tenisové nebo badmintonové sítě nerezové, robustní a mají dlouhou životnost.

Háčky na horní straně sloupků zajišťují, že lze badmintonové sítě pevně táhnout, aby se uprostřed neprohýbaly. Badmintonová síť od eono je extrémně praktická a snadno se přepravuje. Jsme přesvědčeni o dlouhé životnosti našeho výrobku a nabízíme bezpodmínečnou záruku na vady zpracování. Sloupky jsou vzájemně spojeny speciálními elastickými šňůrami. Hodně zábavy, badmintonovou nebo volejbalovou sítí, na pláži, sportovní síť Eono je ideální tenisovou, vždy a všude!. Spodní sloupky mají kluzné spáry se zahnutým zakončením.

Víceúčelová sportovní síť: k dostání ve 3 délkách 3 m/4 m/5 m a nastavitelných výškách 70 cm až 155 cm, ve dvoře, na vjezdu nebo na jakékoli jiné rovné ploše. Náš servis: vždy se snažíme dodávat vám ty nejlepší produkty a služby. Přenosný: po složení se sloupky upevní pěnovým polstrováním, síť se složí na vhodnou velikost a zabalí se do lehké nylonové tašky, která je součástí dodávky. Obraťte se na náš přátelský servisní tým, abyste našli řešení. Rychlé sestavení: namontujte sportovní síť za 3 minuty bez nářadí.
ZnačkaBAGAIL #ad
VýrobceBAGAIL #ad
Výška0.01
Délka157.48
Šířka157.48
Zárukane

9. Kapler

#ad

Včetně dvou badmintonových míčků a tenisových míčků, volejbal, Kapler Badmintonová síť na pickleball, snadné nošení, 300 x 90 až 160 cm, tenis, výškově nastavitelná pro dospělé a děti

#ad
Kapler #ad - Nastavitelná výška: výšku badmintonové sítě lze nastavit mezi 90 a 160 cm, aby vyhovovala různým věkovým skupinám a požadavkům na hry.

Robustní materiály: síťová sada se skládá z trvanlivých materiálů, které jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití. Uživatelsky přívětivé: rozložitelný a skládací design umožňuje snadnou přepravu a skladování, kompaktní a lehký. Bonusový dárek: sada obsahuje dva badmintonové míčky a dva tenisové míčky, takže můžete okamžitě začít hru. Mnohostranně použitelná: tenisová síť kapler je vhodná pro různé druhy sportů, volejbalu, včetně tenisu, pupínků a badmintonu a nabízí zábavu pro celou rodinu.
ZnačkaKapler #ad
VýrobceKapler #ad
Výška62.99
Délka118.11
Šířka35.43

10. Aoneky

#ad

Tennis, Aoneky Pickleball Tennis Übungsnetz Set 6,7x0,9M, Tragbares Pickle-Ball-Set für Kinder, Spiele Schwarz, Volleyball, Strand, Garten, Auffahrt, Metallrahmenständer und Starkes PE-Netz

#ad
Aoneky #ad - Starkes netz- netz aus nylon, die vier Kanten des Netzes sind verbreitert und verdickt, langlebig und reißfest, gute Beständigkeit gegen schlechtes Wetter und Sonne. Praktisch- dieses pickleball-kit wird mit einer 93 x 14 cm großen Tasche geliefert und lässt sich leicht montieren und demontieren.

Pickleballtennis set- 6. 7x 09m, komplettes netz- und halterungsset, tennis, tragbares pickleball-kit für Pickleball, Badminton und Volleyballtraining im Freien oder drinnen für Kinder oder Erwachsene. Wodurch das Netz auch bei windigem Wetter stabil bleibt. Einfache einrichtung- durch jeden pfosten ist ein verriegelungssystem angebracht, mit dem Sie den Pfosten schnell und fest verbinden und verriegeln können.

Stabile basis- rechteckiges stahlrohr und die 3 hochbelastbaren 72-cm-T-Stützrohre im Boden, das gebogene Rohrbeindesign bietet mehr Stabilität. Die montagearbeiten können von zwei Personen in 10 Minuten durchgeführt werden.
ZnačkaAoneky #ad
VýrobceAoneky #ad
Výška36
Hmotnost22.05
Šířka22
Číslo dílu0403BK7754