Top 10 Table Lamp Kids Battery – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Görvitor

#ad

Provoz na baterie, baterie, dřevěné žilkování, stolní lampa, Görvitor LED lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním, do ložnice,, 8 barev a 3 režimy, USB nabíjení s funkcí časování, noční světlo

#ad
Görvitor #ad - Při slabé baterii může být dotyková funkce narušena. Nižší jas se hodí pro spaní a vytvoření atmosféry, vyšší jas se hodí pro učení a stanování. K dispozici jsou 3 režimy: blikání, dýchání a barevný přechod. Pokud máte problémy s kvalitou našich produktů, abyste obdrželi náhradu nebo náhradu.

Upozornění: pokud lampa na noční stolek plápolají, klikněte prosím na "KAITOR" a "Ask a Question", je baterie slabá a musí se nabíjet. Funkce stmívání: led noční světlo má neomezené stmívání. Dlouhým stisknutím tlačítka "+" nebo "-" vyberte požadovaný jas. Po úplném nabití lze dotykovou stolní lampu používat 11 – 15 hodin při normálním jasu a 80 hodin při nejnižším jasu.

Můžete si vybrat různé režimy a barvy podle atmosféry. A světlo má funkci časování. 8 barev a 3 režimy: led stolní lampa na baterie má na výběr 8 barev. Můžete jej nastavit tak, aby se vypnul po 1h/2h/4h/6 h. Baterie 1500 mah a usb: tento produkt je vybaven nabíjecím usb kabelem. Po prodeji a upozornění: naše led dotyková lampa na noční stolek má velmi dlouhou životnost a poskytujeme záruku 2 roky.
ZnačkaGörvitor #ad
VýrobceGörvitor #ad
Výška5.31
Délka3.35
Šířka3.35

2. Lightzz

#ad

Stmívatelné, Lightzz Noční světlo pro děti, roztomilá kachnička – lampa na noční stolek ze silikonu pro dětský pokoj, dotykové ovládání, přenosné a dobíjecí, narozeninové vánoční dárky pro, ABS SIL

#ad
Lightzz #ad - S příslušnými certifikáty rohs a ce, žádné plýtvání nákupem baterií. Soft duck nursery light: bojí se vaše dítě ze tmy? je světlo v ložnici vašeho dítěte příliš jasné na to, aby usnulo? Toto roztomilé světlo ve tvaru kachny propůjčuje dětskému pokoji vaší dívky nebo chlapce svým teplým a měkkým světlem jemné a uklidňující světlo.

Pouze ovládání pomocí kohoutku a záruka: tato verze není dodávána s dálkovým ovládáním, ale podporuje pouze ovládání pomocí vodovodního kohoutku a ovládání tlačítky. All-night sleeping companion – tato dobíjecí baterie s kapacitou 1200 mah podporuje přenosné použití po dobu 16 hodin s jasným světlem a 56 hodin tlumeným světlem. Také perfektní pomocník pro maminky "výměna plenek a kojení v noci. Nejlepší dárky k narozeninám pro malé děti, noční světlo pro malé děti, teenagery: přenosný formát na baterie a měkké barvy dělají perfektní roztomilé noční světlo, dětské noční světlo, noční světlo pro děti a dětský pokoj.

S měkkým světlem funguje roztomilé noční světlo jako hlídač dítěte celou noc a pomůže vám s výměnou plenek a kojením. Stiskněte spodní tlačítko pro zapnutí přístroje VYP / 20' / ZAP. Bezpečné, provoz na baterie: jaké jsou vaše první starosti, 100% bezpečný kašovitý silikon vhodný pro děti. A použijte ovládání Tap, abyste zvolili světlo a jas.
ZnačkaLightzz #ad
VýrobceLightzz #ad
Výška4.92
Délka3.74
Hmotnost0.34
Šířka3.54
Číslo díluLightzz
ModelkaFS-XMX001-9999

3. One Fire

#ad

LED stolní lampa, lampička, skládací a přenosná, baterie, bezdrátová baterie, One Fire Stolní lampa bezdrátová LED stolní lampa, stolní lampa, akumulátorová stolní lampa, 9 světelných LED stolní lampa

#ad
One Fire #ad - One fire led stolní lampa, led stolní lampa, akumulátorová lampa se dodává s 12měsíční zárukou. Led stolní lampa, je to dobíjecí led stolní lampa, bezdrátová, akumulátorová lampa s vestavěnou baterií 2400 mah led stolní lampa s akumulátorem má zabudovanou 2400mah baterii.

Přenosný design je jedinečný a praktický. Led stolní lampa je stmívatelná. Jedná se o energeticky efektivní čtecí lampu! Všechny problémy s kvalitou naší led stolní lampy na čtení akumulátorové lampy jsou řešeny naším dobrým servisem. Tak malá a prostorově úsporná stolní lampa led akumulátorová stolní lampa! Snadné připomenutí+stmívatelná lampička na čtení led stolní lampa s akumulátorem se snadno připomene. Led stolní lampa, bezdrátová lampa na baterii: 9 stupňů jasu + stmívání + péče o oči led stolní lampa bez blikání a oslnění.

Univerzální a bezdrátová malá lampa s baterií a stolní lampou. Nebojíme se poskytovat zákazníkům špičkové LED stolní lampy. Led stolní lampa je pro vás dobrou volbou. Led stolní lampu a lampičku na čtení si můžete vzít s sebou i bez kabelu, bezdrátová akumulátorová lampa a přenosná stolní lampa s baterií. Skládací a přenosná led stolní lampa s akumulátorem a čtecí lampoled stolní lampu lze složit do kulatého "sušenky".
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceOne Fire #ad
Výška6.14
Délka6.57
Hmotnost0.77
Šířka3.03
Číslo dílu123EW
ModelkaWH-C17

4. PKKP

#ad

PKKP Noční světlo pro děti, dívky, pro teenagery, přenosná lampa na noční stolek do ložnice, sladké LED noční světlo s USB dobíjením a časovačem, dámy zelená

#ad
PKKP #ad - Nastavitelný spínač– s tímto roztomilým nočním světlem se velmi snadno ovládá. Příležitost k použití nočního světla – jako praktické noční světlo lze použít současně jako dětské světlo a dekorativní světlo v ložnici.

Krátce stiskněte joystick pro zapnutí nebo vypnutí světla; dlouze stiskněte joystick pro nastavení jasu, dvakrát klikněte na joystick, aby světlo na 15 minut zhaslo. Spínač v veselém designu, který se cítí jako toast. Velmi praktické pro rodiče s nočním krmením a výměnou plenek. Dobíjení přes usb – noční světlo na tousty má zabudovanou 800mah baterii s velkou kapacitou, která se nabíjí přes USB.

Toast night light – jedinečný tvar, velmi roztomilý, velmi vhodný pro děti. Perfektní dárek pro děti, stolní dekoraci, narozeninovou oslavu. Perfektní dárek– toto světlo na chléb lze použít jako dětské světlo, nový rok, světlo do ložnice, osvětlení dětského pokoje, dětský den, halloween, dožínky, Vánoce, matky a miminka. Nabíjení trvá pouze 2, 5 hodiny a může svítit 6 – 120 hodin.
ZnačkaPKKP #ad
VýrobcePKKP #ad
Výška3.86
Délka5.28
Hmotnost0.4
Šířka2.13

5. Bonsery

#ad

Dotyková stmívatelná, LED stolní lampa, provoz na baterie, Lampa na noční stolek, bezdrátová, změna barvy, noční světlo pro děti, s funkcí načasování, lampa na noční stolek, kojící světlo, 10 barev

#ad
Bonsery #ad - Záruka kvality tato bezdrátová lampa na noční stolek má moderní design, který je dobře vypadající a má dlouhou životnost. Nabízíme 2 roky záruku kvality. Tato lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním je dobrým společníkem pro váš spánek.

Jas můžete nastavit o 5–100 % pomocí touchpadu a nemusíte si dělat starosti s oslnivým světlem, i když vstanete v noci. Led – ušetřete peníze a energii po plném nabití lze lampu na noční stolek používat 10 – 12 hodin při maximálním jasu a 100 hodin při nejnižším jasu. Elektřina stojí méně než 0, 5 eur ročně, šetří vaše peníze a chrání životní prostředí. Pokud máte problémy s používáním a kvalitou nočního světla pro děti, můžete nás kontaktovat.

S nočním světlem můžete snadno najít nejvhodnější světelnou atmosféru. Je to také vhodný dárek pro členy rodiny a přátele. Citlivý dotykzvyšuje citlivost o 30 % ve srovnání s tradiční dotykovou lampou na noční stolek. Je velmi vhodná jako noční lampa do ložnice, dětského pokoje a dětského pokoje. Asovač vypnutí stolní lampu lze po 1/2/4/6 hodinách pravidelně vypnout. Poskytneme uspokojivou podporu.
ZnačkaBonsery #ad
VýrobceBonsery #ad
Výška4.72
Délka3.58
Šířka3.58
Číslo díluEWNL-15
ModelkaEWNL-15
Záruka2 roky záruka výrobce od data nákupu.

6. SPORWAY

#ad

Lampa na psací stůl, USB dobíjení s držákem na tužky, flexibilní husí krk, lampička na čtení, noční světlo, SPORWAY Lampa na čtení stolní lampa pro děti LED: 2 v 1, stolní lampa, 3 režimy, lampa 360°

#ad
SPORWAY #ad - 2 v 1 lampičky na čtení, noční světlo tato stolní lampa pro děti kombinuje jedinečným způsobem funkce světla na čtení a nočního světla a nabízí nám osvětlení pro více scénářů. Stolní lampa má zabudovanou 1000mAh baterii. 360° flexibilní husí krk a držák na tužky stolní lampy jsou vybaveny husím krkem otočným o 360°, takže můžeme snadno přizpůsobit směr a úhel světla.

Noční světlo je ozdobeno roztomilým medvědem a má růžový vzhled, který dodá našemu domovu nebo kanceláři příjemnou atmosféru. Při plném nabití ji lze používat 1–4 hodiny v režimu čtení a 1, 5–6 hodin v režimu nočního světla. Kromě toho je stolní lampa také vybavena držákem na tužky, takže můžete své psací potřeby kdykoli uložit a mít k němu přístup. Od jasného kancelářského osvětlení až po jemné prostředí čtení můžeme zcela jednoduše vybrat ten správný jas stolní lampy pro dívky, abychom zajistili co nejpříjemnější zážitek ze sledování.

Vysoce kvalitní a dlouhá životnost naše lampička na noční stolek pro děti je vyrobena z kvalitního abs materiálu, což nám nabízí větší ochranu při používání stolní lampy. Roztomilý a stylový vzhled tato stolní lampa má roztomilý a jedinečný vzhled. Roztomilou stolní lampu do dětského pokoje lze mnohostranně použít v dětských pokojích, žádné blikání, odolné proti modrému světlu, 24 LED žárovek, pracovnách a kancelářích.3 režimy jasu tři stupně jasu stolní lampy led mohou splnit vaše různé světelné potřeby.
ZnačkaSPORWAY #ad
VýrobceSPORWAY #ad
Výška13.39
Délka1.57
Šířka1.57

7. Vibbang

#ad

Vibbang Kreativní DIY LED noční světlo pro psy, noční světlo, mini dětská noční lampa s nastavitelným stojanem, roztomilé zvířátko, skládací malá stolní lampa do ložnice dekorace modrá

#ad
Vibbang #ad - Stolní lampa má vestavěnou baterii, a baterii lze vyměnit i za dlouhodobé používání. Energeticky úsporné led s teplým světlem plápolají ani nepoškozují naše oči s funkcí ochrany očí. Můžete je podle potřeby nastavit na různých pozicích a vytvořit si všechny vlastníky, které se vám líbí.

Není to jen noční světlo, které představuje perfektní dekoraci ložnice. Ideální dárek super sladké noční světla jsou perfektním dárkem pro vaši nejlepší přítelkyni, Nového roku, dekorace dětského pokoje, ložnici, halloweenu, milence a děti k vánocům, rodinu, narozeniny. Tato roztomilá lampa má vlastnosti vysoké pevnosti, dobrého povrchového lesku, silného odporu při nárazu, odolnosti vůči teplu a odolnosti proti chladu, dobré tuhosti, který je již léta odolný proti skvrnám a má dlouhou životnost. Vhodné pro domov, dormu, na den díkůvzdání, dekorace obývacího pokoje atd.

Noční světlo pro domácí zvířata můžete vytvořit požadovaný tvar. Dodejte svému pokoji více osobně jedinečným nočním světlem studentů, lze ji použít jako lampičku na učení nebo noční lampu. Je to perfektní psí světlo a pokojová světla do ložnice. Jedná se o chladnou lampu, ale také roztomilý držák telefonu. Ochranná lampa na oči tato noční lampa nabízí pohodlné teplé bílé světlo s dostatečným zdrojem světla, která se snadno ovládá, silné a rovnoměrné světlo, které nepoškodí oči a může vám přinést dobrou zkušenost.
ZnačkaVibbang #ad
VýrobceVibbang #ad
Výška3.15
Délka1.57
Šířka1.97

8. CECOMBINE

#ad

Stolní lampa s dotykovým senzorem Eye-Friendly, USB nabíjení, studium, lampa na noční stolek, LED lampa na psací stůl pro děti, ochrana očí, plynule stmívatelná pro čtení, práci, lampička na čtení

#ad
CECOMBINE #ad - Při náhlém výpadku proudu je první volbou vaší rodiny jako nouzový zdroj proudu. Postarejte se o své oči, lampičku na noční stolek. Může také pomoci vašemu dítěti bojovat s nočními můrami, když zajíc svítí. Je měkká a světlá, lampička na čtení, lze ji použít také jako kancelářskou lampu, bez blikání, lampu na učení, zlepšuje vizuální efekt a zabraňuje záření.

Pomocí dotykového přizpůsobení můžete přepínat 3 barevné režimy a 2 režimy jasu režim s nízkým jasem, režim s vysokým jasem a podle toho ovládat podle svého přání a upravovat jas světla, že je světlo příliš slabé nebo příliš jasné. Iroké použitístudijní lampa pro přenosné, čtení nebo jednoduše jako stmívatelné noční světlo. Stolní lampa chránící oči pro dětistolní lampa je vybavena led světelným zdrojem, bez stínů, bez oslnění, je to skvělá lampa na psací stůl pro studenty na koleji, perfektně odstraňuje oslnění a odstraňuje vizuální únavu.

Energeticky úsporná a dobíjecí dětská stolní lampa s integrovanou baterií 1200 mah, 5 hodiny, doba nabíjení je pouze 3, lze ji používat bezdrátově po dobu 12 hodin. Stolní lampa ve tvaru králíkakrálíkovská kreslená lampa může být použita jako noční světlo pro splnění základních potřeb osvětlení nebo jako malou stolní lampu nebo lampu na noční stolek. Dotykovým spínačem můžete lampu v noci tiše zapnout, aniž byste probudili děti. Můžete je uložit vedle své postele při práci, roztomilé stolní lampy se skládá z flexibilní kovové hadice s ohybem 360 stupňů, studia a vaší kanceláře.
ZnačkaCECOMBINE #ad
VýrobceCECOMBINE #ad
Výška0.79
Délka15.35
Šířka5.12

9. MAYTHANK

#ad

Dětská baterie, lampa na noční stolek, 2 baterie 2 400 mAh dotykové, lampa na, dobíjecí, bezdrátová stolní lampa, 40 LED, 10 stupňů jasu, stmívatelné, lampička na čtení, Lampa na psací stůl, 3 barvy

#ad
MAYTHANK #ad - Dotyková lampička na čtení, 5 stupňů jasu. 2. Velké led stolní svítidlo, dobré oči pro čtení knih, ochrana očí pro děti na studium: používá 40 ks led ochrany očí, dobrá lampička na čtení na postel, lampička na čtení, noční stolek, neblikající, žádné závratné světlo a modré světlo filtru, světlo na čtení, čelo postele.

Dva způsoby napájení: dobíjecí baterie *2 ks 2 400 mah napájená bezdrátovou lampou nebo napájení přes USB kabel nabíjecí kabel je součástí dodávky Tuto stolní lampu lze použít kdekoliv bez zásuvky s dobíjecí baterií nebo napájet kabelovou zástrčkou v nabíječce. Bezdrátové, přenosné světlo na čtení postele lampa na čtení lze postavit na postel, noční stolek v ložnici, na čelo postele.3

3. 5. Stmívatelná, teplá bílá, který jste naposledy vybrali. 4. A vestavěnou baterií s usb nabíjecí přípojkou, psací stůl, není nutný USB kabel pro napájení! Nemusíte pokaždé nastavovat režim. Je úžasnější, led lampa na psací stůl se 3 režimy teploty barev, že tato nabíjecí usb stolní lampa má paměťovou funkci. 1. Zachová si vzpomínku na váš oblíbený režim, stmívatelná, 5 stupňů jasu: studená bílá, denní světlo.
ZnačkaMAYTHANK #ad
VýrobceMAYTHANK #ad
Hmotnost0.71

10. SOLIDEE

#ad

USB nabíjení, LED noční světlo pro miminko, SOLIDEE Lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním, noční světlo baterie, s 256 RGB teplá bílá stolní lampa, 1hodinový časovač pro ložnici/obývací

#ad
SOLIDEE #ad - Asovač 1h/paměťová funkce pro zapnutí/vypnutí nočního světla dlouze stiskněte spodní tlačítko, noční světlo má paměťovou funkci, noční světlo můžete znovu zapnout a vrátit se k jasu, LED indikátor svítí po aktivaci časovače zeleně, znovu klikněte na tlačítko pro zapnutí časovače na jeden hodiny, když jste jej naposledy zapnuli.

Nabíjení přes usb, červené světlo indikuje proces nabíjení. Teplé/studené světlo & rgbrežim osvětlení 3 v 1, studená bílá a teplá bílá, režim rgb, použijte přepínač režimů na spodní straně pro přepínání mezi světelnými režimy. V režimu teplé bílé/studené bílé stiskněte dlouze horní senzor pro ovládání plynulého jasu. Ochrana očí používáme lampu s vysokým jasem, si nemusíte dělat starosti s probuzením vašeho dítěte, teplou bílou podobně jako přirozené světlo, který zajišťuje rovnoměrnější a citlivější světlo, noční LED světlo z ABS a PC materiálu v kvalitě hračky, abychom zajistili přiměřené osvětlení.

Výběr automatické změny barvy nebo konstantní barvy pro režim RGB. Zabudovaná dobíjecí baterie 2000 mAh vám umožní uvolnit ji. Bezpečné používání. Pohotovostní režim/režim nočního světla pokud je noční světlo zapnuté, abyste světlo vypnuli a přepnuli do pohotovostního režimu. Režim nočního světla vám umožní kontrolovat nebo kojit své dítě, dvakrát klepněte na horní dotykový senzor, aniž byste probudili svou rodinu.
ZnačkaSOLIDEE #ad
VýrobceSOLIDEE #ad
Výška4.72
Délka3.54
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo dílu4623
Modelka4623