Top 10 Siphon Waschbecken Bad – Sifony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Engelbach

#ad

Sifon na láhve 1 1/4" vč. gumové manžety a návodu, Engelbach® Sifon na šálky s čisticím otvorem – univerzální sifon pro umyvadla a umyvadlo – odtoková trubka umyvadlo

#ad
Engelbach #ad - Jednoduchý návod a promyšlený design dělají z instalace hračkou. Kompletní sada nabízí vše, těsněním, co potřebujete a více: zápach s extra dlouhou ponornou trubicí, gumovou manžetou, přídavnými těsněními.

I bez nářadí můžete náš sifon nainstalovat obratem ruky. Chytrý integrovaný čisticí otvor naší odtokové trubky lze snadno odšroubovat. Péče tak bude hravě jednoduchá, bez obtěžující demontáže. Extra dlouhé trubky zajišťují maximální kompatibilitu! Náš sifon do umyvadla z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a mosazi zaručuje nejen eleganci, ale také robustnost a dlouhou životnost. Sifon na láhve se svým standardním rozměrem 1 ¼ " perfektně hodí ke všem běžným umyvadlům a umyvadlům.
ZnačkaEngelbach #ad
VýrobceEngelbach #ad
Číslo díluEB60518

2. Bächlein

#ad

Odtoková souprava přesně padnoucí, uzávěr proti zápachu s čisticím otvorem + návod k montáži, designový sifon odtoková souprava trubkový sifon, Bächlein Designový sifon univerzální pro umyvadla a umyvadlo

#ad
Bächlein #ad - Jednoduchá montáž – uzávěr zápachu lze díky masivní konstrukci a přesně tvarovaným těsněním pomocí návodu namontovat na každý běžný odtok. Extra dlouhé trubky pro maximální kompatibilitu! 100% univerzální tvar – trubkový sifon z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304 a masivní mosazi se hodí díky normovanému 1 ¼" montážního rozměru na všechna běžná umyvadla.

Ponorná trubka o délce 200 mm. Extrémně snadné čištění – jednoduché rozebírání a čištění odpadní trubky pouhými několika pohyby díky skrytému otvoru! Už nikdy ucpaný odtok v koupelně nebo pod dřezem. BÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme v naši kvalitu, chceme vám umožnit objednávku absolutně bez rizika: Pokud byste s nákupem nebyli plně spokojeni, dostanete peníze zpět! Spolehlivá funkce – masivní, pochromovaná mosaz, prvotřídní ušlechtilá ocel 304 a přesně padnoucí silikonové těsnění udržují sadu trvale těsnou a nezanechávají vápenatost a korozi žádnou šanci! Kompletní sada včetně rozety.

ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška7.87
Délka12.99
Šířka1.97
Číslo dílumbhhjhgj-hh-347
Modelkambhhjhgj-hh-347

3. Engelbach

#ad

Engelbach® Univerzální ponorná trubka pro sifon 400 mm extra dlouhá – prodloužení pro designový sifon, trubkový sifon 1 1/4 palce x 32 mm

#ad
Engelbach #ad - Prodlužovací ponorná trubka se skládá z masivní chromované mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Naše ponorná trubka má rozměr 400 mm x 32 mm a hodí se pro různé typy sifonů, jako jsou trubkové sifony, designové sifony a šálkové sifony.

Chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, najdeme řešení. Pomocí pilky na kov můžete trubku vyřešit. S délkou 40 cm lze ponornou trubku jednoduše ručně zkrátit na požadovanou délku. Potápěčská trubka sifonu se vyznačuje extra silnou tloušťkou stěny, což zajišťuje zvýšenou stabilitu a odolnost.
ZnačkaEngelbach #ad
VýrobceEngelbach #ad

4. Keymark

#ad

Pochromovaný, extra dlouhá trubka s 90° obloukem 32 mm pro uzavření zápachu, Mosazná nástěnná trubka 350 mm pro trubkový sifon sifon, Keymark prodloužení, sifon láhve

#ad
Keymark #ad - Průměr stěnové trubky: Ø 32 mm. 90° nástěnná trubka – výstupní trubka s lemovaným okrajem. Materiál: masivní mosaz, chromovaný. Délka: 350 mm – lze zkrátit. Vhodné pro běžné trubkové sifony s Ø 32 mm.
ZnačkaKeymark #ad
VýrobceKeymark #ad

5. Lira

#ad

White, LIRA A.8500.01 SPAZIO NT CLIMA SIPHON FOR WASHING MACHINE

#ad
Lira #ad - T-fittings 002432 included. Easy to install. Inspectionable space-saver trap with double connector. For the drainage of condensing boiler, dehumidifier, air conditioning systems, drier Ø8-12-14-16. For the drainage of washing-machine and dish-washer Ø20-25.
ZnačkaLira #ad
VýrobceLIRA SPA #ad
Výška2.76
Délka12.99
Šířka5.31
Číslo díluA850001
ModelkaA.8500.01

6. OPERMAXER

#ad

Matná černá, prodlužovací trubka 1 1/4 palce x32 mm odtok, OPERMAXER Mosazná ponorná trubka extra dlouhá 400 mm pro univerzální sifon, nastavovací trubka vč. těsnění

#ad
OPERMAXER #ad - Materiál: masivní mosaz, odolná vůči vysokým teplotám. Snadná instalace, s těsněním. Jednostranný lemovací okraj vhodný pro připojení 1 1/4 palce pro umyvadlo univerzální standard. Průměr ponorné trubky: Ø 32 mm; délka: 400 mm; tloušťka: 0, 7 mm. Velmi rozšířené pro montáž pod umyvadlo v koupelně. Prodlužovací trubka pro sifon, sifon na láhve, trubkový sifon, uzávěr pachu, pop-up ventil odtoková souprava.
ZnačkaOPERMAXER #ad
VýrobceOPERMAXER #ad

7. OPERMAXER

#ad

12-Zoll-Messing-Verlängerungsrohr für Siphon, Siphon Eintauchen Rohr für Bad unter Waschbecken,Chrome, Drain-Verbindungen, OPERMAXER Flansch Waschbecken Tauchrohr 1-1/4 in. OD

#ad
OPERMAXER #ad - Maße: durchmesser: 3, kürzbar; dicke: 0, 8 cm. Material: der geflanschte Saitenhalter ist aus Messing, beständig gegen hohe Temperaturen. Außendurchmesser; länge: 30, 5 cm, 7 mm. Installation: direkter Anschluss, einfache Installation, mit einer Gummi-Unterlegscheibe. Anwendung: einseitige flanschkante, geeignet für 1 1/4-Zoll-Anschluss universeller Standard. Funktion: tauchrohr zum verlängern von rohrsiphons und Flaschenfallen, die Schmutz, weit verbreitet in der Installation unter der Spüle für Küchen und Waschbecken, Gerüche und Gase sammeln.
ZnačkaOPERMAXER #ad
VýrobceOPERMAXER #ad

8. Bächlein

#ad

Bächlein Univerzální sifon pro umyvadla a umyvadlo, trubkový sifon odtoková souprava, z mosazi, chrom, odtoková souprava přesně padnoucí, uzávěr proti zápachu vč. gumové manžety + návodu k montáži

#ad
Bächlein #ad - Spolehlivá funkce – masivní, chromovaná mosaz a přesná silikonová těsnění udržují sadu trvale těsní a nedávají vápenci a korozi žádnou šanci. Ponorná trubka je k dispozici ve dvou délkách! extrémně snadné čištění – jednoduchá demontáž a čištění odpadní trubky během několika minut.

100% univerzální tvar – trubkový sifon z chromované mosazi se díky standardnímu rozměru 1¼" vestavby hodí na všechna běžná umyvadla. Kompletní sada včetně rozety! jednoduchá montáž – uzávěr proti zápachu lze díky masivní konstrukci a přesným těsněním namontovat v několika krocích na každý běžný odtok.

Již nikdy ucpaný odtok v koupelně nebo pod dřezem! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, vrátíme vám peníze! .
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka1.26
Číslo díluCaseeto

9. Alcaplast

#ad

Ušlechtilá ocel, Alcaplast Vysoce kvalitní sifon pod omítku – sifon pod omítku pro pračku, připojení pračky ALCA-chrom

#ad
Alcaplast #ad - Odtokový výkon až 16, 8 l/min. Norma: en274. Istý vzhled díky nástěnné cloně z ušlechtilé oceli. Snadné upevnění na stěnu díky bočním upevňovacím sponám. Snadná montáž – jednoduše zasunout do trubky HT. Teplotní odolnost do 95 °C. Nástěnná clona 85 × 150 mm š × v. S hadicovou přípojkou 20-23 mm. Snadné čištění pomocí otvoru pro údržbu.
ZnačkaAlcaplast #ad
VýrobceAlcaPlast #ad
Výška10.55
Délka2.76
Šířka5.04
Číslo díluAPS3
ModelkaAPS3

10. Sanitop-Wingenroth

#ad

Sanitop-Wingenroth Ponorná trubka pro uzávěr zápachu lahví | Ø 32 x 200 mm | sifon ponorná trubka | nastavitelná trubka pro uzávěr zápachu umyvadla | s okrajem lemování | kov | chrom | 22103 0

#ad
Sanitop-Wingenroth #ad - Skládá se z kovu a pochromovaného povrchu, který poskytuje dodatečnou ochranu. Stabilní zpracování: pro vysokou stabilitu má nastavovací trubka lemovaný okraj. Praktické rozměry: s délkou 20 cm, průměrem 3, 2 cm a přípojkou 1 1/4 lze ponornou trubku pro sifony na láhve dobře a rychle přizpůsobit.

Potápěčská trubka pro sifon: nastavovací trubka pro uzávěry pachů umyvadla vhodné jako náhradní díl Rovný tvar Velikost: Ø 32 x 200 mm Připojení: 1 1/4 Stabilní díky okraji lemu, z masivního kovu kvalitně pochromované. S vhodným nástrojem jej můžete navíc zkrátit na jakýkoliv rozměr. Použití: model se hodí jako náhradní díl nebo k výměně příliš krátké ponorné trubky. Zajišťuje spojení mezi spodní částí ventilu a sifonem. Spojovací kusy: přes tuto nastavovací trubku snadno spojíte umyvadlo a uzávěr zápachu.
ZnačkaSanitop-Wingenroth #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.26
Délka7.87
Hmotnost0.16
Šířka1.26
Číslo dílu22103 0
Modelka22103 0