Top 10 Schwarze Handyhülle iPhone 13 – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OtterBox

#ad

OtterBox Defender Series Screenless Edition Schutzhülle für iPhone 13 nur für iPhone 13 – Holsterclip im Lieferumfang enthalten – Mikrobielle AbwehrschutzSchutz, keine Einzelhandelsverpackung –

#ad
OtterBox #ad - Inklusive gürtelclip/holster dient auch als Ständer für freihändiges Betrachten. Lieferumfang: otterbox eingeschränkte lebenslange Garantie siehe Website für Details und ist 100% authentisch. Kompatibilität: mit iphone 13 nur – nicht kompatibel mit iPhone 13 Mini/Pro/Pro Max. Otterarmor defense schützt Ihre OtterBox Hülle vor vielen gängigen. Mehrschichtiger schutz: solide Innenschale und weiche Außenhülle keine integrierte Displayschutzfolie.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtterBox #ad
Číslo dílu77-85475-NR
Modelka77-85475-NR

2. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition pouzdra kompatibilní s iPhone 11 Baby Pink Posie Rosie

#ad
Wildflower Cases #ad - S naším individuálním logem wf, jedinečná, limitovaná edice, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Osazeno robustním, ochranným černým gumovým nárazníkem pro kompletní ochranu před obávaným pádem.

Tento kufr na květiny byl s láskou navržen s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson. Záruka záruky: každý obal na květiny je ručně vyrobený a může vykazovat drobné nedokonalosti a žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, díky čemu je každé pouzdro na květiny jedinečné jako vy. Ruční výroba, aby byla kompatibilní s jediným iphone 11. Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, navržená a na míru tak, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům telefonu. Otevřený tvar je přísně kompatibilní s iphone 11.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6.88
Hmotnost0.07
Šířka3

3. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition pouzdra kompatibilní s iPhone 11 Forget Me Not Floral

#ad
Wildflower Cases #ad - Osazeno robustním, ochranným černým gumovým nárazníkem pro kompletní ochranu před obávaným pádem. Tento kufr na květiny byl s láskou navržen s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson.

Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům telefonu. S naším individuálním logem wf, jedinečná, limitovaná edice, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Otevřený tvar je přísně kompatibilní s iphone 11. Záruka záruky: každý obal na květiny je ručně vyrobený a může vykazovat drobné nedokonalosti a žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, díky čemu je každé pouzdro na květiny jedinečné jako vy. Ruční výroba, navržená a na míru tak, aby byla kompatibilní s jediným iphone 11.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6.88
Hmotnost0.07
Šířka3

4. Spigen

#ad

Matná černá, Spigen Liquid Air pouzdro kompatibilní s iPhone 14 speciálně vyvinuto pro iPhone 14 Case pouzdro na mobil

#ad
Spigen #ad - Technologie air cushion: Všechny rohy jsou podporovány technologií Air Cushion. S flexibilním tpU lze váš telefon snadno nainstalovat. Vzorovaný tpu: matné povrstvení zabraňuje otiskům prstů a nabízí příjemné uchopení. Ochranný okraj pro displej a kameru: Plně zakrytý pro část kamery. Truss-muster und spider web: hladký a matně potažený moderní vzor a pavoučí tkanina na vnitřní straně absorbují všechny druhy otřesů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.43
Délka5.92
Hmotnost0.06
Šířka2.96
Číslo díluACS05037
ModelkaACS05037
Záruka2 roky výrobce

5. OtterBox

#ad

OtterBox Defender Series Schutzhülle für iPhone 13, Schwarz, Schwarz/Realtree

#ad
OtterBox #ad - Nur kompatibel mit iPhone 13. Getestet, um 4 x so viele stürze zu überstehen wie militärstandard MIL-STD-810G 516. 6 mit erhöhten Kanten schützen Kamera und Bildschirm.

Aus 50 % recyceltem kunststoff, das screenless Design bietet eine makellose Touch-Reaktion und das mitgelieferte Holster funktioniert als Gürtelclip und ein freihändiger Standfuß. Inklusive eingeschränkter lebenslanger Garantie von OtterBox siehe Website für Details. Mehrschichtiger schutz vor der massiven innenschale und der widerstandsfähigen Außenschoner mit Anschlussabdeckungen, Staub und Fusseln davon abhalten, die Schmutz, in Buchsen und Anschlüsse zu gelangen.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtterBox #ad
Číslo dílu77-87356
Modelka77-87356

6. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy A34 5G – černé

#ad
Spigen #ad - Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ité na míru pro všechny přípojky. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo díluACS05882
ModelkaACS05882

7. Speck

#ad

Robustes, schlankes Design mit zusätzlichem Griff und weicher Beschichtung – Küstenblau, stoßdämpfend, Schwarz, Sturmblau Presido2, Speck Schutzhülle für iPhone 11 – Fallschutz

#ad
Speck #ad - Presidio2 armor cloud-Technologie polstert und schützt Ihr Telefon wie ein Airbag. Weiche oberfläche für eine bessere Optik, verbesserte Haptik und zusätzliche Kratzfestigkeit. Innovative, rutschfeste Griffe, die länger halten und noch mehr Halt bieten. Bis zu 4 m fallschutz für extreme Haltbarkeit. Unsichtbare Sauberkeit durch Microban Produktschutz.
ZnačkaSpeck #ad
VýrobceSpeck #ad
Výška0.74
Délka4.29
Hmotnost0.18
Šířka3.69
Číslo dílu136489-9128
Modelka136489-9128

8. MOSNOVO

#ad

Veselý vzor dinosaurů TPU Bumper s čirým tvrdým plastovým pouzdrem průhledný ochranný kryt pro iPhone 15 Case, MOSNOVO Kryt na iPhone 15

#ad
MOSNOVO #ad - Kromě toho je každé z našich jedinečných uměleckých děl potištěno certifikovaným, aby odolal tisíckrát testovaným pastím z 6, odolným inkoustem odolným proti poškrábání. Podporuje bezdrátové nabíjení a snadný přístup ke všem tlačítkům a přípojkám.

Iré, jedinečné a stylové ochranné pouzdro ukazuje a vylepšuje původní barvu iphonu 15 6, štíhlé, 1" 2023, zatímco odolný protiskluzový TPU udrží váš telefon lehký a snadno se instaluje a uchopí. Být jedinečný. Buď ty. Nárazuvzdorný materiál buffertech – osvědčený v laboratorním prostředí, 6 stop.

Užívají si celebrity / ovlivňovatelé / hvězdy reality. Zvýšená a zkosená hrana chrání dotykový displej a fotoaparát. Buďte mutičtí. Mosnovo - pouzdro kompatibilní s iphone 15 2023 – vybaveno inovativním nárazuvzdorným materiálem Buffertech a dvouvrstvou ochranou TPU nárazník + tvrdá zadní stěna, která chrání před poškrábáním, nárazy a více.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.49
Délka6
Hmotnost0.1
Šířka3.02
Číslo díluMI15-T562

9. MOSNOVO

#ad

černá kočka v zahradě vzor TPU Bumper s čirým tvrdým plastovým pouzdrem průhledný ochranný kryt pro iPhone 15 Case, MOSNOVO iPhone 15 pouzdro

#ad
MOSNOVO #ad - Robustní, protiskluzový tpu je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a zajišťuje lehký, neklouzavý design s pohodlným přístupem ke všem tlačítkům a přípojkám. Super hezké. Zvýšené a zkosené hrany navíc chrání dotykový displej a objektiv fotoaparátu.

Be you. Be unique. Mosnovo pouzdro kompatibilní s iphone 15 velikost displeje 6, 1 palce, 2023 – vybaveno inovativním materiálem Buffertech absorbujícím nárazy a společně tvarovaným s dvojitou ochrannou funkcí TPU rám + tvrdý zadní díl pro ochranu před poškrábáním, nárazy a dalšími. Nabízíme vám velký výběr barev a tisků, ze kterých můžete míchat a přizpůsobit originální barvu iPhonu 15 6, 1palcový displej, 2023.

Super ochrana. Nárazuvzdorný materiál buffertech – v laboratorním prostředí testováno a prokázáno, že vydrží tisíc testů při pádu z 6, 6 stop, přitom absorbuje 95 % nárazové energie a dokonce překračuje standardy vojenské ochrany proti pádu. Nikdy nemusíte dělat kompromisy mezi ochranou a stylem. Be bold. Užívají si ho celebrity/ovlivňovatelé / hvězdy reality.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.49
Délka6.01
Hmotnost0.11
Šířka3.02
Číslo díluMI15-T592

10. Wildflower Cases

#ad

Kompatibel mit iPhone 14 Salem Mitchell, Wildflower Limitierte Auflage

#ad
Wildflower Cases #ad - Offenes form-design, kompatibel mit iphone 14. Diese wildblumenkoffer wurde mit Stolz von Michelle, Devon und Sydney Carlson mit Liebe entworfen. Eingefasst in einem robusten, schützenden schwarzen Gummipuffer für Rundumschutz vor dem gefürchteten Herunterfallen.

Mit unserem individuellen WF Logo, einzigartige, limitierte Auflage, wirklich handgefertigte Handyhülle. Garantiegarantie: jede wildblumen-hülle ist handgefertigt und kann leichte Unvollkommenheiten aufweisen und keine zwei Hüllen sind genau gleich, was jede Wildblumen-Hülle einzigartig macht wie Sie. Diese hülle ist präzise geformt mit Öffnungen für iPhone 14 Kameras, Ladeanschluss und ermöglicht einfachen und bequemen Zugriff auf alle taktilen Tasten des Telefons. Handgefertigt, entworfen und maßgeschneidert, um mit dem einzigen iPhone 14 kompatibel zu sein.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6.88
Hmotnost0.07
Šířka3