Top 10 Sattelsitz Bürostuhl – Kancelářské židle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Human Tool

#ad

Bequemer, perfekt für ergonomische Bürostuhl, ein tolles Geschenk für Kollegen und Freunde, Humantool Tragbarer Sattelhocker – macht jeden Stuhl zu einem Swinging-Sattelstuhl

#ad
Human Tool #ad - Praktisch und tragbar. Sitzen sie ergonomisch mit jedem stuhl. Sattelstühle können sehr teuer sein, um auf jeden Ihrer Stühle zu installieren, also investieren Sie in ein tragbares Design, spart Ihre Haltung und Brieftasche. Die unterseite hinterlässt keine Kratzer auf Ihren Stühlen und der verwendete Stoff ist strapazierfähig, schmutzabweisend und kann leicht gewaschen werden.

Tragbares design ermöglicht es ihnen, gesundes sitzen für lange oder kurze Dauer mit dem Sattelstuhl von HUMANTOOL zu genießen. Kompatibel mit stühlen zu Hause und im Büro, Klassenzimmerstühlen oder sogar Böden. Humantool sattelhocker ist eine stolze Innovation Finnlands und professionell hergestellt aus hochwertigen Materialien für jahrelange sorgenfreie Verwendung. Wir haben die beste Lösung zu einem erschwinglichen Preis. Humantool besserer haltungs-sattelstuhl ist eine einfache und doch innovative Kugelkonstruktion ermöglicht die Bewegung des Sitzes in alle Richtungen, so dass Sie immer eine richtige, Küchensitzen, kräftige und aufrechte Position haben.

Premium-konstruktion, getestet und von profis vertraut. Unser balance-stuhl revolutioniert ihre sitzposition. Ergonomischer hocker verbessert die ergonomie beim sitzen, Ihren traditionellen Heim- oder Bürostuhl in einen Sattelstuhl zu verwandeln und ein komfortables, fördert eine bessere Haltung und eine richtige Ausrichtung für den Rücken. Revolutionäre schwingbewegung widerspiegelt andere nicht.
ZnačkaHuman Tool #ad
VýrobceHumantool #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu107
ModelkaSvart

2. Teqler

#ad

Teqler Sedlová stolička černá

#ad
Teqler #ad - Průměr kříže: 57 cm, rozměry sedací plochy: 43 x 37 cm. Uvolňuje páteř a podporuje zdravé sezení. Sedlovka, 2 nastavitelné. Plynulé nastavení výšky 58–80 cm pomocí plynové pružiny. Sedlovitá sedací plocha, dělená a pružná.
ZnačkaTeqler #ad
VýrobceTeqler #ad
Hmotnost20.06
Číslo díluT-135364schwarz
ModelkaT-135364schwarz

3. KKTONER

#ad

KKTONER Sattelhocker Arbeitshocker höhenverstellbar drehbar Rollhocker Bürohocker mit Sattelsitz Weiß

#ad
KKTONER #ad - HÖhenverstellbar: der sattelhocker ist stufenlos höhenverstellbar von 45cm bis 61cm, 360 Grad drehbar. Auch für zuhause im wohnzimmer, Tätowierern, Kinderzimmer oder im Büro einsetzbar.

Bequem und beweglich: mit 5 leichtgängigen Rollen ist dieser Sattelhocker sehr leicht zu bewegen. Vielseitig einsetzbar: ideal für friseursalons, Ärzten und Kosmetikern. Belastbarkeit : bis zu 135kg. 4, 2kg, max. Gesamtgewicht ca. Das ergonomische Design ermöglichen eine angenehme und lange Arbeitsstunden. StrapazierfÄhig und pflegeleicht: Mit verstärkter Sitzkonstruktion und Kunstleder ist dieser Sattelhocker strapazierfähig und leicht zu reinigen. Leicht montage: mit Hilfe der beiliegenden Aufbauanleitung sind der Sattelhocker leicht aufzubauen.
ZnačkaKKTONER #ad
VýrobceKKTONER #ad
Výška17.72
Délka2.93
Hmotnost8.82
Šířka18.9
Číslo díluWBS0901
ModelkaWBS0901

4. Amoiu

#ad

Amoiu Sedlová stolička, kancelářská židle, barová stolička, otočná o 360°, nastavitelná výška 360°, pomůcka pro stání, sedlo, ergonomická pracovní stolička

#ad
Amoiu #ad - Pomáhá zmírnit problémy s ploténkami a bolesti zad. Pokud se zlepší držení horní části těla, sníží se tlak na břicho a trávicí trakt. Zlepšete prokrvení: 135stupňové držení těla mezi trupem a stehnem může uvolnit klouby a zlepšit krevní oběh v dolních končetinách.

Je vhodný zejména pro profese, více kyslíku a udržovat čistou hlavu, které potřebují hodně mozku, což může efektivně zlepšit efektivitu učení a práce. To může ovlivnit prokrvení a nervové funkce a v těžkých případech vést ke zdravotním problémům. Snižuje také riziko otoků, celulitidy a křečových žil. Trávení je jednodušší a hraje roli při hubnutí. Design sedla zajišťuje, že tělo nebude tlačit. Ochrana zdraví: při sezení v tradičním držení těla může být vyvíjen tlak na tělo.

Zmírňuje bolesti zad: jezdecká poloha sedu udržuje bederní páteř ve správné poloze, toto přirozené držení těla může efektivně uvolnit šíjové svalstvo. Nervy kolem bederní páteře a bederní páteře nejsou ve srovnání s držením hrbolu příliš stlačeny. Snižte hromadění břišního tuku: při tradičním sezení se krev a živiny dlouhodobě hromadí v břiše, což vede k hromadění tuku v břiše. Udržujte hlavu čistou: jezdecká sedačka může pomoci zvýšit hloubku dýchání, neunaví se snadno.
ZnačkaAmoiu #ad
VýrobceJIARUIFU #ad
Výška24.21
Délka23.62
Hmotnost14.55
Šířka23.62

5. Yaheetech

#ad

Yaheetech Sedlová stolička, výškově nastavitelná, pracovní stolička, praktická stolička, kancelářská stolička, otočná stolička, 5 koleček, černá

#ad
Yaheetech #ad - Snadné čištění: vodotěsný sedák z umělé kůže se snadno čistí. Použijte jednoduše vlhký hadřík a jemný čisticí prostředek k setření skvrn. Pohodlný a příjemný: sedlovitý sedák vám nabízí bezpečný pocit při sezení a chrání před klouzáním během pohybu.

Dlouhá životnost a robustní: naše stolička na kolečkách je vyrobena z umělé kůže, kovu a pěnové hmoty. Flexibilní a pohyblivý: s 5 kolečky otočnými o 360° můžete kancelářskou židli flexibilně pohybovat podle libosti. Abyste se mohli volně pohybovat mezi různými pracovišti a odstraňovat dokumenty nebo vést telefonní hovory. Díky stabilní struktuře činí maximální nosnost 120 kg. Nastavitelná výška sedáku: výšku sedáku lze nastavit na 45, 5 – 60 cm a přizpůsobit vašim individuálním potřebám a návykům.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška23.62
Délka19.69
Hmotnost9.92
Šířka19.69
Číslo díluYA-00105648

6. Mingone

#ad

Stolička, kosmetika, 360°, pracovní židle, nastavitelná výška 75–86 cm, Mingone Sedlová stolička s opěradlem, sedlová židle, kancelářská židle s kolečky, bílá, ergonomická otočná stolička

#ad
Mingone #ad - Polštář na židli je vyroben z kvalitní pu kůže, která je vodotěsná a snadno se čistí. Sedlová stolička výškově nastavitelná: 49 x 49 x 75-86 cm. V případě jakýchkoliv problémů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Profesionální poprodejní tým: expresní dodání proběhne během 2-3 pracovních dnů. Vysoká kvalita stoličky na kolečkách 360°: silný pochromovaný kovový rám. K dostání v bílé, šedé, červené a černé barvě. Sedlová židle je balíček. Kolečka otočná o 360° usnadňují pohyb a chrání podlahu před poškrábáním. Víceúčelová sedlová židle mingone: lze použít jako stoličku na líčení, zubařskou židli, kadeřnická stolička, kancelářskou stoličku, stoličku do salonu krásy, barovou stoličku atd.

Istá hmotnost: 4, 5 kg. Ergonomický design sedla je pohodlnější a uvolňující. Vysoká bezpečnost mingone sedlová židle: sgs certifikovaná plynová tyč, s podnožkou, ochrana proti výbuchu, stabilní, vyšší bezpečnost, pohodlnější.
ZnačkaMingone #ad
VýrobceMingone #ad
Výška33.86
Délka19.29
Hmotnost9.92
Šířka19.29
Číslo dílu3120014ab
Modelka3120014
Záruka1 rok záruka.

7. 1stuff

#ad

Pracovní stolička, 1stuff® Sedlová stolička MULY BIGBACK Sedlová židle s opěradlem – výška sedáku až cca 74 cm – ergonomická stolička na kolečkách, otočná stolička imitace kůže tmavě šedá, stolička pro lékaře

#ad
1stuff #ad - Dostatečná výška sezení: sedlová stolička pro správné sezení by měla být cca 10 – 15 cm vyšší než běžná židle úhel sklonu min. Trénink zad: sedadlo je tréninkový přístroj pro spodní svaly zad, který vyžaduje určité zvykání a oživuje vzpřímené držení těla.

Výškově nastavitelná otočná stolička muly s opěradlem bigback byla koncipována v německu 1 stuff a nabízí dostatečnou výšku sedáku pro ergonomické sezení – pocit sezení je podobný jako na sedle. Snadno udržovatelné polstrované sedadlo: polstrování s 5 cm středně pevnou pěnou s potahem z imitace kůže nebo látkovým potahem v závislosti na barevné variantě. U netrénovaného zpětného svalstva se na začátku používání případně objeví. Opěradlo zad lze také "neviditelně" opět odšroubovat. Stabilní konstrukce: plynová pružina třída 3 podle din en 4550 se zátěžovým testem do 180 kg – kompaktní podnožní kříž z kovu pochromovaný s průměrem 52 cm – polyuretanová kolečka pro tvrdé podlahy parkety, laminát a všechny hladké podlahy – celkové zatížení závisí na podlahové krytině a chování používání.

Také bolestivé svaly. 120 stupňů – tato kancelářská stolička dosahuje výšky sedáku dostatečné pro většinu tělesných výšek cca 54-74cm. Důležité: sedadlo musí mít také dostatečnou šířku.
Značka1stuff #ad
Výrobce1stuff #ad
Výška34.25
Délka20.47
Hmotnost15.43
Šířka20.47
Číslo dílu1682
Modelka1682

8. Dunimed

#ad

Kancelářská židle – nastavení výšky sedadla – černá, pracovní stolička, Dunimed Ergonomická sedlová stolička s opěradlem – sedací stolička

#ad
Dunimed #ad - Mobilní díky kolečkům s lehkým chodem. Nastavitelná zádová opěrka. Chromovaný podnožový kříž včetně ochranného krytu. Kompletně podle normy ARBO. Plynule výškově nastavitelná.
ZnačkaDunimed #ad
VýrobceDunimed #ad
Výška39.37
Délka19.69
Hmotnost0
Šířka19.69
Číslo dílu8719689229313
ModelkaDunimed_zadelkruk_met_leuning

9. Grace&Grace

#ad

židle na kolečkách, kuchyňská stolička s opěradlem, pracovní stolička, černá, Grace&Grace Sedlová stolička, nastavitelná výška, sedlo, otočná stolička s kolečky

#ad
Grace&Grace #ad - Podložka otočená o 360 stupňů, výška sedáku nastavená hydraulickým zdvihem, robustní, zesílená nylonová kolečka pro tuto stoličku, klidný, stylová, rovnoměrný pohyb na všech podlahách bez škrábanců.

Design sedla pro dodatečný komfort ke zmírnění stresu a bolesti zad a páteře. Pohodlný polštář ze zbrusu nové, husté houby, potažený prvotřídní, silnější pvc kůží, elegantní švy i na spodní straně sedadla. Bez nářadí, jednoduchá montáž podle pokynů v balení a bez nářadí. Mnohem lepší než sedadlo z recyklované pěnové hmoty.

Robustní, robustní kovová základna a strukturovaný šroub umožňují nosnost sedlové stoličky až 180 kg. Pokud máte dotazy k montáži nebo použití našich výrobků, obraťte se jednoduše na tým Grace & Grace a vaše spokojenost je zaručena! Ochranná deska umístěná pod polštářem zaručuje bezpečnost.
ZnačkaGrace&Grace #ad
VýrobceGrace&Grace #ad
Výška27.9
Délka14.88
Hmotnost21.3
Šířka14.9
Číslo dílusaddle chair with back and footrest

10. TOPSTAR

#ad

černá, pracovní stolička – Bonanza se sedlem / kůže, 43 cm, 50 – 69, Topstar 70649A80Q otočná stolička, 34, stolička na kolečkách

#ad
TOPSTAR #ad - Výrobek vhodný jak pro soukromé tak i komerční použití; doporučení doby sezení max. Při prodeji a zasílání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce. Záruka výrobce: 3 roky při prodeji a zaslání přes amazon. Stolička jako alternativa k sezení se sedlem. Nastavení sklonu sedadla. Nastavení výšky sedadla; hliníkový kříž. 8 hodin; testováno GS.
ZnačkaTOPSTAR #ad
VýrobceTopstar #ad
Výška33.07
Délka16.93
Hmotnost17.9
Šířka13.39
Číslo dílu70649A80Q
Modelka70649A80Q