Top 10 Sahnespender 250ml Klein – Lahve na šlehačku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ISI

#ad

Recyklovatelné N2O krémové kapsle pro dávkovač šlehačky iSi, balení 10 ks, profesionální nabíječka, certifikováno HACCP, fialová, 10 kusů, iSi Kapsle na šlehačku pro dávkovač šlehačky

#ad
ISI #ad - Vhodné pro všechna zařízení isi. Až o 20 % vyšší výnosnost oproti běžným kapslím pro dávkovače krému. Vhodné na smetanu, nápoje, euma, dezerty, polévky a omáčky.

Hygienická kvalita z rakouska. Nejsou nutné žádné další investice, kompatibilita a bezproblémová funkce krémové kapsle zaručena. Pro studené a teplé použití. Vyrobeno ze 100% recyklovatelné oceli a bez zbytků oleje! Naše výroba je certifikována podle nejvyššího hygienického standardu HACCP a Halal. Až o 20 % více porcí, 4 g čistého n2o, méně kalorií na porci, vyšší stabilita a menší zbytkové množství díky maximálnímu objemu nárazu! ZÁruka plnĚnÍ: originální kapsle isi se před zabalením jednotlivě elektronicky zváží a obsahují přesně 8, aby byly zaručeny konstantní výsledky.
ZnačkaISI #ad
VýrobceiSi #ad
Výška1.5
Délka3.7
Hmotnost0.66
Šířka2.76
Číslo díluISI, Cartouches Siphon Crème
ModelkaISIN810PRO
Záruka0

2. ISI

#ad

Nerezové trysky vhodné do myčky – Made in Rakousko, krémů, iSi, dezertů, omáček, espumy, polévek atd., 271701 Násuvky z ušlechtilé oceli pro dávkovač smetany – 3dílná sada zdobítek na stříkání krému

#ad
ISI #ad - Všechny výplně jsou vyrobeny ze 100% ušlechtilé oceli a lze je mýt v myčce. Lze je kombinovat s isi gourmet Whip, iSi Thermo Whip a iSi Cream Profi Whip. Vyrobeno v oblasti: jako rakouský světový lídr je isi culinary od roku 1964 synonymem inovativních kvalitních produktů v oblasti gastronomií a domácností.

Osvědčená kvalita isi – v kombinaci s našimi originálními dávkovači na smetanu iSi se vám podaří šlehaná teplá a studená jídla obratem ruky. Objevte mnoho dalších vysoce kvalitních výrobků z naší produktové řady iSi. Vytvořte pokrmy, které nadchnou vaše hosty. Rozmanitost při dekoraci: náplňky z ušlechtilé oceli isi se výborně hodí pro kreativní prezentaci krémů, espumy, omáček, dezertů, polévek a mnoha dalších.

Mnohostranně použitelné: náplně z ušlechtilé oceli by se měly používat výhradně s originálními přístroji iSi. Nerezový & odolný vůči mytí v myčce nádobí: 3dílná sada obsahuje tulipánovou hubici, hvězdnou hubici a rovnou hubici.
ZnačkaISI #ad
VýrobceiSi #ad
Výška6
Délka4
Hmotnost0.22
Šířka1
Číslo dílu2717
Modelka271701

3. ISI

#ad

Ocel, iSi 120492 FBA_85, růžová

#ad
ISI #ad - ZÁruka plnĚnÍ: originální kapsle isi se před zabalením jednotlivě elektronicky zváží a obsahují přesně 8, 4 g čistého N2O, aby byly zaručeny konstantní výsledky. Vhodné na smetanu, nápoje, euma, dezerty, polévky a omáčky. Pro běžné dávkovače šlehačky iSi. Kapsle na dávkovač zubů. Vyrobeno ze 100% recyklovatelné oceli a bez zbytků oleje! Pro četné použití. Vhodné pro všechna zařízení isi. Hygienická kvalita z rakouska. Nejsou nutné žádné další investice, kompatibilita a bezproblémová funkce krémové kapsle zaručena.
ZnačkaISI #ad
VýrobceiSi #ad
Výška3
Délka6
Hmotnost2.75
Šířka4
Číslo díluFBA_85
Modelka0085

4. Esteopt

#ad

Pro dávkovač krému, náhradní hubičky z ušlechtilé oceli, sada zdobítek, pro dávkovač krému, sada 3 výlevek, univerzální dávkovač krémů

#ad
Esteopt #ad - Kvalita – 100% ušlechtilá ocel a průběžná kontrola kvality zaručují vysokou stabilitu a funkčnost našich náhradních náplní pro dávkovač krému. Dlouhá životnost – ušlechtilá ocel je extrémně pevný materiál s dlouhou životností.

Díky tomu budete mít dlouho radost z náhradních pouzder. Díky jednoduché technice šroubování lze také průchodky namontovat na celou řadu jiných modelů. Nástavce ve spreji lze mýt v myčce. Univerzální použití – ideální pro každý dávkovač krému o objemu 250 ml a 500 ml. Nerezová ocel nerezaví. Snadné čištění – díky jednoduché a robustní konstrukci lze nosní sprej velmi jednoduše očistit teplou vodou.

3 krabice – sada hubiček z ušlechtilé oceli obsahuje: 1 x tulipánovou hubici z ušlechtilé oceli, 1 x hvězdnou hubici z ušlechtilé oceli, 1 x rovnou hubici z ušlechtilé oceli. Díky dodávanému adaptéru se hodí také pro dávkovač krému značky.
ZnačkaEsteopt #ad
VýrobceEsteopt #ad

5. NEMT

#ad

NEMT 24s 24 ks N2O krémových kapslí, vhodné pro všechny běžné výrobníky šlehačky, dávkovač šlehačky Cream Whipper Chargers

#ad
NEMT #ad - 8 g n2o. 1 kapsle vystačí na 500 ml. Ze 100% recyklovatelné oceli. Obsažená látka oxid dusný E942.
ZnačkaNEMT #ad
VýrobceNEMT #ad
Výška1.97
Délka5.51
Šířka2.76
Číslo dílu4251354405881
ModelkaNEMT24

6. NEMT

#ad

NEMT 50 kusů 8 g N2O kapsle na šlehačku, vhodné pro všechny běžné výrobníky smetany a dávkovače krémů Whipper Chargers

#ad
NEMT #ad - Jedna kapsle stačí na 500 ml krému na jednu kapsli. Kapsle na smetanu pro dávkovač krému. Vhodné pro všechny běžné výrobníky smetany a šlehačky. Naplněno N2O.
ZnačkaNEMT #ad
VýrobceNEMT #ad
Číslo díluN50s

7. NEMT

#ad

NEMT 25s 25 ks N2O kapsle na smetanu vhodné pro všechny běžné výrobníky smetany a dávkovače krémů Whipper Chargers

#ad
NEMT #ad - Vhodné jak pro studené, dezerty, euma, polévky, tak i teplé použití smetana, omáčky, nápoje. Vyrobeno z recyklovatelné oceli. Jedna kapsle stačí k napěnění 500 ml krému. Vhodné pro všechny aktuální běžné dávkovače krému/šlehačky. Plněno čistým N2O.
ZnačkaNEMT #ad
VýrobceNEMT #ad

8. Mosa

#ad

Stříbrná, 50 x 8 g, Mosa MOSAN850 patrony Chantilly

#ad
Mosa #ad - Lakovaný na ochranu před oxidací. Pro použití běžné šlehačky, doporučené použití se sifonem MagicWhip. Elektronické vážení cca 8 g/kapsle. Naplněno n2o čistě potravinářským E942 bez mastných zbytků. Promění 1/2 litru smetany na až 1, 5 litru šlehačky, mnohem větší objem s mechanickým šlehačem.
ZnačkaMosa #ad
VýrobceMosa #ad
Hmotnost0.88
Číslo díluMOSAN850
ModelkaMOSAN850

9. YHQIAOX

#ad

Gebürstetes Aluminium, EurKitchen Professionelle schlagsahnespender w/leckagefrei verstärkte Aluminium Gewinde für max haltbarkeit und Sicherheit, 1-Pint Sahne- und Schaum Mattschwarz

#ad
YHQIAOX #ad - Kompatibel mit allen marken von 8 gramm n2o creme ladegeräte nicht enthalten, lassen n2o, pikante toppings und butter ohne konservierungsstoffe in nur wenigen minuten haben abgabe. Schritt-für-schritt-anleitung, offene spender und mit spachtel entfernen.

Schwarz seidenmatt hält spender suchen unberührte für die kommenden jahre. Safety first - durable all-aluminiumkanister und kopf mit silikongriff und stahlfäden ist langlebig und leicht für den täglichen gebrauch sicherer und haltbarer als die mit plastikköpfen und nicht die ermüdung der hand führen. Enthalten drei verzierenspitzen geben sie ihre torten, kuchen, waffeln und warme / kalte getränke zu einer unvergesslichen, professionellen präsentation.

Für butter: spender 25-30 mal schütteln, use tipps und rezepte finden sie gourmet handwerklichen desserts, als sie von amazon verboten ist. International products have separate terms, age ratings, including fit, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaYHQIAOX #ad
VýrobceEurKitchen #ad
Výška12.5
Délka3.5
Hmotnost1.88
Šířka3.5
Číslo díluEK-WHIP-18
ModelkaYHQIAOX01

10. Runesol

#ad

Vč. 3 dekoračních trysek z ušlechtilé oceli + čisticího kartáče | smetana, Profesionální šlehačka na šlehačku z hliníku | dávkovač šlehačky, zmrzlina a mnoho dalšího! Používá se standardní N20 kapsle na šlehačku není součástí dodávky

#ad
Runesol #ad - Tento profesionální dávkovač šlehačky používá standardní N20 patrony oxidu dusnatého není součástí dodávky. Zcela kovový design – u dávkovače krému runesol je naproti tomu bezpečnost na prvním místě, protože se skládá z překrásného hliníkového tělesa, hlavy a nabíjecího držáku a doplňuje ho 3 překrásné dekorační hroty z ušlechtilé oceli.

Svěží a chutné! návod krok – všechny potřebné informace jsou k dispozici. Plouk udrží více dní svěžest, žádné odpady – dávkovač šlehačky runesol udrží vaši šlehačku několik dní čerstvou. Jednoduše vložte do chladničky a ještě jednou protřepejte, než dáte šlehačku. Pro autentickÝ vÝrobek koupit pouze od buydefinition, že si váš profesionální dávkovač krému runesol 500 ml budete milovat, že vám poskytneme 100% záruku vrácení peněz, jiné značky jsou falešné nákup bez nebezpečí – jsme tak přesvědčeni, pokud budete nejste spokojenspokojenspokojenspokojen.

Ozdoba na zmrzlinu, bláznivé dezerty a mnoho dalšího! . Uvolněte svou fantazii – budete ohromeni rozmanitostí produktů, pěna, mléčná pěna, omáčky, které můžete s tímto všestranným kuchyňským nářadím vytvořit.
ZnačkaRunesol #ad
VýrobceBuydefinition #ad
Délka31
Hmotnost700
Šířka9
Číslo díluG_NS99
ModelkaG_NS99
Záruka1 rok.