Top 10 Power Bank Kfz Starthilfe – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BuTure

#ad

Rychlé nabíjení, PD 65 W In/Out, startovací asistent s LED kapesní, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 12,0 l, BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobily s powerbankou 6000 A

#ad
BuTure #ad - 3, perfektní pro všechny, 3palcovým barevným displejem pomocného startovacího asistenta se budete odlišovat od davu. Díky celkové délce 83 cm prodlužovacího kabelu si již nemusíte dělat starosti s nedostatkem délky. Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, oranžovým bleskem a SOS režimem. Co obdržítestartovací kabel buture beta04jump, kufr na přenášení eva, rychlonabíjecí kabel usb-c, adaptér pro zapalovač DC cigaret, startovací kabel, usb rychlonabíjecí kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

A také rychlejší nabíjení telefonu až o 5 × podporuje MacBook a notebooky. 600 lm led osvětlenípomocný startovací zdroj je kromě toho vybaven 600 lumeny, stroboskopové světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a sos světlo pro nouzové situace pro outdoorové dobrodružství, které lze přepínat mezi osvětlením, bleskem, cestování, dopravní nehody. Potřebuje startovací zdroj powerbanky pouze 1 hodinu, aby se nabila z 0 % na 80 %. Jeho jedinečná záruka dvojitého startu usnadňuje nastartování hluboce vybitých autobaterií.

Instantní startovací vozidlovýkonný startovací asistent beta04 nastartuje vaše auto ihned, i v obtížných podmínkách, a je tak ultimativní záchranář. Bezpečnost a kvalita kovových svorekpomocné startovací zařízení buture powerbanka má 10 zabudovaných bezpečnostních zařízení pro zajištění vaší bezpečnosti. Exkluzivní, vysoce výkonné svorky na míru, které jsou větší, vodivější a odolnější než běžné svorky. Na rozdíl od jiných startovacích pomůcek má větší, snadněji čitelný displej a díky barvě je čtení intuitivnější, 3palcový barevný displej S působivým 3, kteří mají problémy s malým písmem.
ZnačkaBuTure #ad
Číslo díluBeta04
ModelkaBeta04-DE

2. ZUKAKA

#ad

Vylepšený chytrý, ZUKAKA Pomocný startovací zdroj 6000 A, startovací zdroj 12 V All Gas & 12l diesel, přenosný startovací zdroj s rychlým nabíjením 65 W, powerbanka s kapacitou 26 800 mAh, IP 65

#ad
ZUKAKA #ad - Pd 65 w zk005 je vybaven nabíječkou pd 65 w, které nabíjíte, pokud potřebujete startér rychle, aby zařízení, která je 5krát rychlejší. Velký displej a 400 lumenů led s digitálním lcd displejem, světelný rozsah je 3 – 5krát větší než jiná přenosná pomůcka pro startování auta, můžete vše o startovací baterii do auta vědět na první pohled.

Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, kontaktujte nás prosím včas. 400 lumenů led, který zobrazuje provozní stav, stav baterie a případné chyby v reálném čase, 4 režimy pomalé blikání/kapesní svítilna/SOS/stroboskop pro různé nouzové případy. Kromě toho jsme současně zvětšili přemostěnou svorku, abychom dosáhli nejlepšího účinku. Před použitím si prosím pečlivě přečtěte uživatelskou příručku, 1× startovací kabel, 1× sametový sáček, 1× adaptér 65 W, abyste zabránili chybnému ovládání. Tipypřed nastartováním auta se ujistěte, aby se udržel v dobrém stavu.

Také pokud jej delší dobu nepoužíváte, doporučuje se startér každé 2 – 3 měsíce nabíjet, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně naší startovací baterie. Nabízíme 2 roky bezplatného vrácení a výměny a 24 × 7 hodin pětihvězdičkového servisu. To může být velkou pomocí, což snižuje dobu výpadku a maximalizuje vaši produktivitu zajistěte, ale nemáte dostatek proudu. Rozšířený kabel smart clip podstatné zlepšení propojovacího kabelu: prodloužili jsme svorkové dráty, abychom zvýšili kontaktní plochu s baterií, abychom splnili potřeby dlouhé vzdálenosti mezi kladným a záporným pólem baterie.
ZnačkaZUKAKA #ad
VýrobceZUKAKA #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka3.54
Číslo díluNKER-ZKK005
ModelkaNKER-ZKK005
Záruka1 rok

3. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET 12V-600A startovací přístroj 66,6Wh 18000mAh

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - 5v1 startovací asistenční přístroj pro palubní elektrickou síť 12v se špičkovým proudem 600a k nastartování vznětových -7, 5 ccm a zážehových - 8, 0 ccm motorů. S 3 světelnými funkcemi SOS, blikání, trvalé světlo.

Integrovaná power bank s výkonem 66, 1 x 19v 3, 6wh 18000 mah a 4 výstupy: 2 x usb 1a/2A, 5a pro notebooky/laptopy, 1 x 12V10A pro 12V auto příslušenství chladicí boxy atd. Integrovaná led kontrolka slouží jako výstražné světlo a usnadňuje bezpečné nastartování cizího vozu i ve tmě. Ochrana před přepólováním, ochrana před nadměrným dobitím, ochrana před kompletním vybitím, varování podnapětí a inteligentní řízení nabíjení chrání vás i přístroj.

Pomocí funkce boost lze nastartovat i téměř zcela vybité auto baterie. S boosterem rychlostartovacím systémem powerbank startovací asistent adaptér led kapesní svítilna náhradní aku USB nabíječka; VÍTĚZ TESTU ADAC Online 01/2016 7 booster startovací asistence v testu; pro laptopy, tablety, mikro USB, notebooky, mobily, smartphony, konektory osvětlení.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
Výrobcer.d.i. Deutschland GmbH #ad
Výška2.36
Délka10.43
Hmotnost1.36
Šířka9.84
Číslo dílu136102
Modelka136102
Zárukapodle zákonných požadavků

4. BuTure

#ad

BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobil, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 10,0 l, 5000 A, startovací zdroj s LED,, powerbanka, startovací asistent, špičkový proud 26 800 mAh

#ad
BuTure #ad - 5000 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: vše. Provozní teplota: -20 °C až +60 °C. Výzva k odstranění problémů bliká, zbytkový výkon a výstupní napětí lze přímo odečíst. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, stroboskopické světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a oranžové světlo SOS pro případ nouze pro venkovní večery.

Výstup dc může pohánět vzduchové čerpadlo do auta, tablety, fotoaparáty, PSP, chladničku, jako jsou smartphony, automobilový vysavač. Tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, bezpečná a spolehlivá. Co obdržíte buture jump startér, kabel usb-c nabíječka není součástí dodávky, inteligentní pinzeta, dc výstupní adaptér, úložný box, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, dopradopradopradopradopraFall. 5000 a startovací asistent pro auto, obytný vůz, SUV, motocykl, člun, travní sekačka s 12voltovou palubní sítí.10, nákladní vůz, 0 l. Drahé, které lze přepínat mezi režimem osvětlení, blesku a oranžového SOS režimu. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška3.94
Délka9.05
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluBeta03
ModelkaBeta03
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. BuTure

#ad

LED kapesní svítilna, lithiový polymer 2000 A, BuTure Pomocné startovací zařízení pro powerbanku, pro, špičkový proud 16 800 mAh, přenosný startovací zdroj pro 7,0l benzín a 6,0l dieselový motor

#ad
BuTure #ad - Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, outdoorové aktivity a nouzové situace. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Malý a výkonný velikost: 16, suv, sekačky na trávu, 0l dieselový motor, snadno se přenáší.

Ultra jasná led světla se 4 režimy pomocný startovací zdroj má 4 led světelné režimy, blesku, cestování, sOS a výstražného režimu. Pičkový proud 2000 a může nastartovat 12v vozidlo až 7, motocykly, sněžné skútry, 0l benzínový nebo 6, 5 x 8, nákladní automobily, vhodný pro osobní automobily, 5 x 3 cm. Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, fotoaparáty, jako jsou chytré telefony, Kindles atd.

Přenosná powerbanka, tablety, ale také powerbanka s kapacitou 16 800 mah, externí akumulátor s funkcí quick charge 3.0 & přípojka typu c není to jen startovací zařízení, kompatibilní s iOS a Android. Co obdržítemultifunkční startovací asistent buture br500 pro auta, smart Jumper Clip, nabíjecí kabel usb-c adaptér není součástí dodávky, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Délka: cca 42cm. Kapající zvuky a výstražné signály blikají, přepětím, bezpečná a spolehlivá.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluBR500
ModelkaBR500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. NOCO

#ad

NOCO GBC011 Boost X 65W 12V- Autoladegerät für GBX45, GBX55, GBX75 und GBX155 UltraSafe-Lithium-Starthilfen

#ad
NOCO #ad - Ber eine integrierte power-LED-Anzeige wird angezeigt, wenn der 12-Volt-Zusatzanschluss aktiv ist. Schnelles aufladen von noco boost x UltraSafe-Lithium-Starthilfen über den 12-Volt-Zusatzanschluss eines Fahrzeugs. Kompatibel mit allen noco boost x ultrasafe- lithium Starthilfen – GBX45, GBX55, GBX75 und GBX155. Ermöglicht eine bis zu 5-mal schnellere Ladegeschwindigkeit und geht von 0 Prozent bis zur Starthilfe innerhalb von 5 Minuten Ladezeit. Verwandelt den 12-volt-zusatzanschluss in ein leistungsstarkes 65-Watt-USB-C-Ladegerät mit Stromversorgung.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška3.54
Délka5.51
Hmotnost0.22
Šířka1.93
Číslo díluGBC011
ModelkaGBC011
Záruka1 Jahr

7. HULKMAN

#ad

12 V lithium,, 12000 mAh, autostartér pro benzínové motory o objemu až 6,5 l a 4,0l dieselové motory s funkcí Boost pro zcela prázdnou baterii, HULKMAN Startovací asistent Alpha 65, powerbanka 1200 A

#ad
HULKMAN #ad - Pičkový startovací proud 1200 ampérů, speciálně pro vozidla s objemem až 6, 5 l plynu/4, 0l dieselové motory. Startování plně prázdných baterií: výkonná a bezpečná pro nastartování vaší plně prázdné autobaterie. Auto můžete zcela jednoduše nastartovat v pouhých 3 krocích. Také 5 režimů led kapesní svítilny bude v případě nouze hrát důležitou roli.

Až 60 startů na jedno nabití. Použijte jej pro sebevědomé nastartování vašeho vozu! Moderní design: tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti. Více než jen pomocná pomůcka při startování: s výstupem 12 v/10 a dc, usb-a/qc3. 0 a výstupem typu c/pd18w může tento startér bez problémů nabíjet pneumatiky, chladničky do auta a celou řadu elektronických produktů, jako jsou smartphony. Vícenásobná ochrana: díky integrovanému designu bezpečnostního zařízení baterie a integrovanými inteligentními svorkami je startovací asistent HULKMAN bezpečný a plně izolovaný.

Rozsáhlé pole pro zobrazení: uživatelsky přívětivá 3, 2palcová inteligentní obrazovka vám nabízí všechny informace o provozním stavu, stavu baterie a možných chybách. V krabici: v boxu najdete startovací asistent alpha 65 autobaterie, gumové startovací svorky, nabíječku SC 65 W, USB kabel typu C výstup a adaptér zásuvky zapalovače DC 12 V. Naše oddělení zákaznických služeb je vám kdykoli k dispozici pro konzultaci.
ZnačkaHULKMAN #ad
VýrobceHULKMAN #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost2.6
Šířka3.74
Číslo díluAlpha 65
ModelkaAlpha 65

8. BuTure

#ad

Powerbanka pro 8,5 l benzín a dieselový motor 8,0 l, startovací asistent, špičkový proud 150 PSI 2500 A, BuTure Pomocný startovací zdroj pro powerbanku se vzduchovým kompresorem, startovací zdroj s

#ad
BuTure #ad - Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, které lze přepínat mezi osvětlením, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby. 8, člun, 0 l. 2500 a startovací asistent pro auto, motocykl, nákladní automobil, obytný vůz, travní sekačku atd.

Se dvěma usb výstupními porty a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, ale také mobilní napájení s vysokou kapacitou, tablety, Kindles atd. Přidány 3 další trysky, který potřebuje jen několik minut k nafouknutí pneumatiky z 0 na 2, vodní hračky a další. 8, suv, 5 l: max. Výkonná startovací stanice s powerbankou 2500 a plyn: max. Vzduchový kompresor 150 psi tento startovací asistent má integrovaný vzduchový kompresor, 5 baru. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost.

Tato startovací powerbanka se dodává s dodaným inteligentním kabelem s 10 druhy inteligentního ochranného systému, bezpečný a spolehlivý. Co dostanete buture jump startér, úložný box, 3 adaptéry na ventily, startovací kabel, hadice na nafukování, usb-c kabel nabíječka není součástí dodávky, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nafukování se automaticky zastaví, pomocí kterých můžete rychle nafouknout pneumatiky, sportovní míče, nafukovací matrace, když tlak v pneumatikách dosáhne předem stanovené úrovně.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.81
Délka9.65
Šířka3.94
Číslo díluBeta01
ModelkaBeta01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. FLYLINKTECH

#ad

PD45W In/Out Schnellladung Starter, 6000A Spitzstrom 26800mAh Tragbare Auto 12V mit LCD Bildschirm für Alle Benzinmotor oder 10,0L Dieselmotoren, FLYLINKTECH Starthilfe Powerbank

#ad
FLYLINKTECH #ad - Praktische dc-ausgangsbuchse: diese starthilfe ist auch mit einer dc-ausgangsbuchse ausgestattet, Beleuchtung und andere Geräte mit Strom versorgen, die eine maximale Ausgangsspannung von 15V und einen maximalen Ausgangsstrom von 10A hat. Diese funktionen können zusätzliche Beleuchtung und Schutz für Sie in der Nacht oder in Notfällen bieten. Starke beleuchtungsfunktion: diese starthilfe ist auch mit einer leD-Leuchte ausgestattet, die drei Beleuchtungsmodi hat: Beleuchtung/Strobe/SOS.

Diese buchse kann Ihre Elektrowerkzeuge, was sehr nützlich ist. 2 usb-schnellladeanschlüsse teilen sich eine maximale Leistung von 18 W. Diese funktion ist sehr praktisch und ermöglicht Ihnen ein besseres Energiemanagement, dass in Notfällen ausreichend Strom zur Verfügung steht. Hohe leistungsausgabe: flylinktech auto starthilfe ist mit einem spitzenstrom von 6000a und einer großen Kapazität von 26800mAh ausgestattet, starten kann. Anzeige von strom und leistung: der große bildschirm dieser starthilfe zeigt den strom und die leistung an, eine benutzerhandbuch und eine aufbewahrungsbox im Lieferumfang enthalten, damit Sie jederzeit die verbleibende Strommenge und den Verbrauch erfahren.

Darüber hinaus sind ein starthilfe powerbank, ein usb-a-kabel, um sicherzustellen, ein Starthilfekabel mit Klemmen, ein USB-C-Kabel, ein DC-Zigarettenanzünder, um die Verwendung dieser Starthilfe noch bequemer zu machen. Diese ausgänge können ihre handys, tablets und andere Geräte mit Strom versorgen, wobei die schnelle USB-Ausgangsbuchse auch in kurzer Zeit Ihre Geräte auflädt. Multifunktionsausgabe: neben dem fahrzeugstart verfügt diese starthilfe powerbank über mehrere ausgangsbuchsen, einschließlich 2 schneller USB-Ausgangsbuchsen und 1 USB-C-Ein-/Ausgangsbuchse.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška2.26
Délka3.94
Hmotnost2.03
Šířka9.43
Číslo díluB0C5HTTJTY
ModelkaBD10

10. BuTure

#ad

Přenosná 12 V, špičkový proud 3000 A, startovací asistent pro 8,5 l benzínový a dieselový motor 8,0 l, BuTure Startovací asistent powerbanka, startovací zařízení s LED kapesní svítilnou, 21800 mAh

#ad
BuTure #ad - Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, sos a blesku. 2500 a startovací asistent pro auto, snadno se přenáší. 2500 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: max. Přenosná powerbankanení to jen startovací zařízení, kompatibilní s ios a android. 8, suv, 5 l: max.

Objednejte si jej tedy s důvěrou pro bezpečnost silničního provozu a vaši bezpečnost. Se dvěma usb výstupy a vstupem usb typu c může tato dvě zařízení současně rychle nabít jako smartphony, ale také powerbanka s kapacitou 21800 mAh, tablety, fotoaparáty atd. Zbrusu nový ideální startér do auta pro řidiče. Inteligentní kabel má displej pro jasný přehled o stavu startu, nadměrným proudem, přepětím, dodávaný inteligentní kabel je chráněn před zkratem, kontrolkou a výstražným zvukem pro odstranění chyb.8, člun, nákladní automobil, motocykl, travní sekačku atd. Startovací asistent beta02 je vybaven 5palcovým LCD displejem, na kterém lze snadno zjistit úroveň výkonu a stav výrobku.

Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, obytný vůz, 0 l. Co obdržítebuture jump startér, úložný box, chytré svorky, usb c kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bleskové světlo pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, stroboskopové světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.38
Délka7.24
Hmotnost1.01
Šířka3.39
Číslo díluBeta02
ModelkaBeta02
ZárukaZáruka výrobce 2 roky