Top 10 Netzkabel USB C – Vázací kabelové pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamicall

#ad

Kabelové klipy držák kabelů, mikro kabel, audio kabel, nabíjecí kabel USB C, nabíjecí kabely atd., organizér kabelů Lamicall 2 kusy – držák na psací stůl, síťový kabel, HDMI kabel

#ad
Lamicall #ad - Je to perfektní řešení pro všechny, takže kabely při nepoužívání nespadnou na váš psací stůl. Rozlučte se s neuspořádanými datovými kabely, kteří mají neuspořádaný psací stůl. Opatření pro ukládání dat zabraňuje ztrátě nebo pádu usb nabíjecího kabelu, nabíjecího kabelu a jiných kabelů, sluchátkovými kabely a síťovými kabely.

Oboustranná lepicí páska na zadní straně kabelových klipů usnadňuje instalaci kdekoliv na psacím stole nebo jiném povrchu. Silná oboustranná lepicí páska se hodí pro použití na celé řadě materiálů, včetně dřeva, aniž by hrozilo nebezpečí odloupnutí. I při delším používání se těžko láme a barva tak snadno nespadne. Udrží váš psací stůl řádně a kabel psacího stolu čistý. Pozor na detail tento praktický držák kabelu je vyroben z materiálu bez tření, takže můžete za kabel zatáhnout pouze tehdy, když je nastaven.

Snadná instalace na rozdíl od běžného vedení kabelů na psacím stole umožňuje pohyblivý klip jednoduchou instalaci a odstranění kabelů vedle uložení. Pokud jej chcete používat, můžete volně nastavit délku kabelu a kabel vytáhnout po ruce. Lze jej také upevnit na svislé povrchy, takže jej můžete umístit kamkoli kolem postele nebo do auta. Trvanlivost organizér na kabely je vyroben z nárazuvzdorného abs plastu, skla a kovu, který je kromě dobré odolnosti vůči horku a chladu velmi solidní.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Výška2.68
Délka1.1
Šířka3.54
Číslo díluCM01-US-B-2-RY
ModelkaCM01-US-B-2-RY

2. TESSAN

#ad

Vícenásobná zásuvka s 1 USB C a 1 USB, plochá zástrčka, prodlužovací kabel 1,4 m s organizačním páskem, cestovní rozvodná, 3680W vícenásobná zástrčka s 20W USB, TESSAN Zásuvková lišta se 2 přihrádkami

#ad
TESSAN #ad - Plochá zásuvka s více zásuvkami: zásuvková lišta s plochou zástrčkou je široká pouze 2, 4 cm a umožňuje tak snadný přístup k zásuvkám v různých úzkých prostorech, například za pohovkou a na zadní straně skříně. Zásuvková lišta s usb c: s 20w usb a a 20w usb c spojíte kabel pro okamžité nabíjení, vhodný pro většinu zařízení.

Síťový kabel lze naplocho ovinout kolem zásuvkové lišty a upevnit pomocí dodaných elastických pásků. Vícenásobný plochý konektor se hodí pro většinu přístrojů a pokrývá potřeby proudu různých scénářů, kancelář, služební cesty a cestovní ruch. Protože je síťový kabel zajištěn organizačním páskem, jako je domov, lze usb přípojku používat normálně. Výkon ac zásuvek činí 3680 W.

Zásuvková lišta s 1, 4 m prodlužovací šňůrou. Konektor má úhel 45°, který neblokuje sousední zásuvky. Ušetřete si námahu s použitím redundantních adaptérů a pohodlného nabíjení. Zásuvková lišta usb zajišťuje efektivní nabíjení mobilních telefonů, tablet a jiných zařízení. Cestovní zásuvková lišta 4 v 1: vybavená 2 ac zásuvkami 3680w, 1 usb a přípojkou 20 w a 1 přípojkou usb c 20 w. Připojte více zařízení současně, abyste ušetřili dobu nabíjení.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceNingbo Ruixiang Electrical Co.,Ltd #ad

3. MKSENSE

#ad

Domácnosti, černá, 2 cm flexibilní krátký kabel, 2 USB-A a 2 typu c, 2 přihrádky 3250 W, nezávislý spínač, MKSENSE vícenásobná zásuvka s USB, Zásuvková lišta s USB, rozvodná zásuvka do kanceláře

#ad
MKSENSE #ad - 6 v 1 vícenásobná zásuvka : tato krátká zásuvková lišta se 2 zásuvkami schuko, 2 usb a konektory a 2 usb c přípojkami na rozhraní může podporovat 6 zařízení současně, vhodná pro televizory, počítače, mobilní telefony, tablety a domácí spotřebiče. Rychlé nabíjení:. 2 cm elastický kabel a nezávislý spínač:. Vícenásobná ochrana:. Snadné nošení:.
ZnačkaMKSENSE #ad
VýrobceMKSENSE #ad
ZárukaČ

4. Lamicall

#ad

Vedení kabelů pro síťový kabel, HDMI,, kabelové klipy, nastavitelný organizér kabelů na psacím stole, organizér na kabely – 6 kusů samolepicích kabelových svorek, stěna, Lamicall 3 v 1 držák kabelu

#ad
Lamicall #ad - Tip: pro zajištění stability očistěte povrch před nalepením a před použitím přitlačte 30 sekund až 1 minutu. Jednoduchým stisknutím lze do drážek vložit kabely různých velikostí. Pokud odstraníte kabelovou správu, jako na stěnu, kde chcete, nezůstanou na povrchu pasty žádné zbytky.

Je velmi kompaktní, s dlouhou životností a flexibilní. Díky tomu může tento malý klip držet tři kabely současně. Malý a jemný, kancelář, psací stůl, ložnice, dobrý pomocník pro váš psací stůl! 6 kusů – uspořádaný stůl v balení je 6 jednotlivých kabelových svorek, kuchyň, které pro vás mohou uspořádat 18 kabelů současně. Jeden uprostřed a dva na obou stranách. Tip: při použití zasuňte kabel do vnější drážky bočního otvoru, ne do vnitřní drážky. Obě strany lze použít pro malé kabely o průměru 3–5 mm.

Akrylové lepidlo bez zbytků akrylové lepidlo na zadní straně organizéru kabelu je super lepivé a je lepší a ekologičtější než běžné lepidlo 3M. Díky jedinečné nastavitelné pružinové struktuře můžete šířku středového otvoru nastavit tak, aby pojal kabel až 8 mm. Stačí nálepku stáhnout a pak ji můžete nalepit všude tam, na stůl nebo dokonce pod stůl. A díky pružinové struktuře můžete kabel snadno vytáhnout, velmi snadno se obsluhuje.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Číslo díluSTRK01-EU-W-6
ModelkaSTRK01-US-W-6

5. LENCENT

#ad

LENCENT Zásuvková lišta se 4 přihrádkami, vícenásobná zástrčka s 3M pleteným kabelem pro zásuvku do, zásuvková lišta se 3 USB, zásuvka, plochá zástrčka, kostka, vícenásobné zásuvky 8 v 1, 1 typ C

#ad
LENCENT #ad - Univerzální použití s touto zásuvkou můžete používat kdekoli a kdekoli nebo v každém interiéru, jako doma a v kanceláři atd. 250 v, 10 a. Plastové destičky uzavírají kontakty zásuvky. Nabízí dostatečný prostor mezi zásuvkami, ochrana proti nadproudu, 05 × 8, 05 × 8, 05 cm, bezpečnými funkcemi dětská pojistka, aby se zmenšila změť kabelů.

Pletený síťový kabel se nedá snadno deformovat, 7 cm ultra tenkým konektorem. Ac zásuvky: max. Výstup usb-a: 5 v dc / 2, 1, 5 mm silný měděný drát, 2500 W. Solidní a s dlouhou životností trvanlivý: z trvanlivého pc polykarbonátu materiálu, který propůjčuje flexibilitu, dlouho vydrží a odolává horku.

Nikdy nezpůsobujte oheň. Praktická velikostrozměry výrobku 8, hmotnost 508 g jsou vhodné pro běžné každodenní použití. S více ochrannými designy, vysoké teplotě a zkratu. Vícenásobné zásuvky s vypínačem mohou sloužit také k úspoře energie. Výkon až 2500 wattů max. Proud 10 a, přípojka usb: 5 v dc / 3 a max.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška0.04
Délka3.17
Hmotnost1.12
Šířka3.17
Číslo díluSL-805E-F
ModelkaSL-805E-F
ZárukaZáruka na celý život

6. Dinolink

#ad

černá, Dinolink zásuvkou, 1 přípojkou USB-C a 1,5m síťovým kabelem, 1 přípojkou USB-A, stolní zásuvka s krytem vybavená 1 ochranným krytem, psací stůl pro stolní otvor 80 mm, Vestavná zásuvka s USB C

#ad
Dinolink #ad - Vynikající zákaznický servis snažíme se poskytovat našim zákazníkům produkty té nejlepší kvality a uspokojivé služby. Pokud máte problémy s napájením psacího stolu, kontaktujte nás pro bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz v plné výši.

Posuvný kryt slouží k ochraně před vodou a nečistotami. Vytvořte otvor 80 mm na psacím stole nebo můžete použít stávající kabelový otvor na svém psacím stole. Nasaďte vedení proudu, našroubujte kroužek zespodu a hotovo. Zásuvka na psací stůl s krytemstolní zásuvka s 1 zástrčkou, 1 přípojkou usb a a 1 přípojkou USB-C. Multifunkční bezpečnost tato stolní zásuvka je chráněna proti přepětí, nadměrnému proudu, přebití, zkratu a přehřátí. Inteligentní usb nabíjecí přípojka usb a výstup: 5 v / 2, nabíjení, který je vybaven inteligentní nabíjecí technologií, která rozpozná vaše připojená usb zařízení a optimálně přizpůsobí výstupní proud, 5 A, 1 A, usb-C výstup: 5 V 3 A / 9 v 2 a / 12 V 1, které může dosáhnout rychlejší efektivity nabíjení.

Odstraňuje neohrabané adaptéry a chaotický prodlužovací kabel a zajišťuje pořádek na vašem psacím stole. Snadná instalacevhodné pro standardní výpustný otvor 7, 6 cm.
ZnačkaDinolink #ad
VýrobceDinolink #ad
Výška0.04
Délka3.15
Šířka3.15
Záruka1 rok

7. Dinolink

#ad

Vestavná zásuvka s USB, 1 přípojkou USB-C a 2m síťový kabel, Dinolink zásuvka, stolní zásuvka vybavená 1 ochranným kontaktem, 1 přípojkou USB-A, psací stůl pro stolní otvor 80 mm, černá

#ad
Dinolink #ad - Může dosáhnout efektivita. Vynikající zákaznický servis snažíme se poskytovat našim zákazníkům produkty té nejlepší kvality a uspokojivé služby. Pokud máte problémy s napájením psacího stolu, kontaktujte nás pro bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz v plné výši.

Multifunkční ochranastolní zásuvka s usb z ohnivzdorného materiálu aBS. Vestavěná zásuvka s usb c stolní zásuvka s 1 konektorem, 1 usb a přípojkou a 1 přípojkou USB-C. Tato stolní zásuvka je chráněna proti přepětí, nadměrnému proudu, přebití, zkratu a přehřátí. Nasaďte vedení proudu, našroubujte kroužek zespodu a hotovo. Odstraňuje neohrabané adaptéry a chaotický prodlužovací kabel a zajišťuje pořádek na vašem psacím stole.

Inteligentní usb nabíjecí přípojka výstup usb-a: 5 v/3 a, usb-c výstup: 5 v 3 a / 9 v 2 a / 12 v 1, 9 v/2 a, která rozpozná vaše připojená usb zařízení a optimálně přizpůsobí výstupní výkon, který je vybaven inteligentní nabíjecí technologií, 6 a, 6 a, 12 v/1, nabíjení pro rychlejší nabíjení. Snadná instalacevhodné pro standardní výpustný otvor 7, 6 cm. Vytvořte otvor 80 mm na psacím stole nebo můžete použít stávající kabelový otvor na svém psacím stole.
ZnačkaDinolink #ad
VýrobceDinolink #ad
Výška2.95
Délka3.43
Hmotnost0.95
Šířka3.43
Záruka1 rok

8. LENCENT

#ad

Zásuvková lišta s 3M pleteným kabelem pro zásuvku do, plochá zásuvková kostka, PD20W, typ C, vícenásobné zásuvky 7 v 1 Cube zásuvka s 2 USB 3.0 a 1PD20W, LENCENT Zásuvková lišta se 4 přihrádkami

#ad
LENCENT #ad - Praktická velikostrozměry výrobku 8, 05 cm, aby se zmenšila změť kabelů. Plastové destičky uzavírají kontakty zásuvky. Univerzální použití s touto zásuvkou můžete používat kdekoli a kdekoli nebo v každém interiéru, jako doma a v kanceláři atd. Díky tomuto designu můžete zásuvnou lištu položit na stůl bez vzájemného omezení.

Plochý konektor je mnohem tenčí než tradiční zástrčky, které lze snadno schovat za veškerým nábytkem, snadno se vejde do úzkých prostor. Ac zásuvky: max. Nabízí dostatečný prostor mezi zásuvkami, ochrana proti nadproudu, 05 × 8, 05 × 8, vysoké teplotě a zkratu. S více ochrannými designy, bezpečnými funkcemi dětská pojistka, hmotnost 441 g jsou vhodné pro běžné každodenní použití. Výstup usb-a a usb-c: 5 v dc / 3 a celkem maximálně.

Zásuvková lišta s plochou zástrčkou a 2m vylepšený pletený kabel s pouze 0, 7 cm ultra tenkým konektorem. Zásuvková lišta 7 v 1 vybaveno 4 evropskými zásuvkami, 10 a. Solidní a s dlouhou životností trvanlivý: z trvanlivého pc polykarbonátu materiálu, který propůjčuje flexibilitu, dlouho vydrží a odolává horku. Pletený síťový kabel se nedá snadno deformovat, má dlouhou životnost a je bezpečnější než jiné tradiční síťové kabely. Proud 10 a, 1, 2 přípojkami usb-a 3.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška0.04
Délka3.27
Hmotnost1.13
Šířka3.27
Číslo díluSL-805F-F-PD
ModelkaSL-805E-F-PD
ZárukaLifetime Warranty Against ManufacturerS Defects

9. HANNELORE

#ad

Psací stůl pro 80 mm, černá, 2m síťový kabel, zásuvka, kancelář, stolní zásuvka s USB pro kuchyň, Vestavná zásuvka s USB C PD20W

#ad
HANNELORE #ad - Inovativní kuchyňská vestavná zásuvka zásuvková lišta pro flexibilní uspořádání pracoviště – skrytá na ploše, aby se ušetřilo více místa na ploše. Posuňte kroužkovou aretaci zdola nahoru, dokud není tělo fixováno. Zásuvková lišta na psací stůl je vyrobena z nehořlavého PC plastu. Snadná instalacevyvrtejte otvor o průměru 80 mm do stolu a umístěte do ní zásuvkovou lištu psacího stolu.

V případě dotazů nebo obav se na nás můžete obrátit přes Amazon. Snadná instalace a používání. Stolní vestavná zásuvka s usb hannelore stolní zásuvka vybavená 1 schuko 2500 w/10a, 1 přípojkou usb-c pd20w, eliminuje robustní zásuvkovou lištu a chaotický prodlužovací kabel a zajišťuje pořádek na vašem psacím stole, pracovní desce, 1 přípojkou USB-A QC3.00 18w, zásuvce nábytku. Splňuje požadavky široké škály digitálních zařízení. Stolní zásuvka pro úsporu místa stolní deska skrytá zásuvka s usb c, vestavěná zásuvková lišta, šetří místo a uklidí váš psací stůl.

Ideální do kuchyně, obývacího pokoje a kanceláře. Stolní zásuvka s usb c pd20w jeden usb-c výstup: 5 v/3a, 12 v/1, 12v/1, 9v/2a, která je připojená usb rozpozrozpozrozpozrozpozrozpozrozpozrozpozvýstup proudu optimálně přizpůsobuje nabíjení, 22 a, 18 w max, 20 w max, 9 v/2, jeden výstup USB-A: 5V/3A, 5a, 67 a, USB A+USB C výstup: 5 V/3 A; který je vybaven inteligentní nabíjecí technologií, které může dosáhnout rychlejší efektivity nabíjení. Náš výrobek obsahuje 12měsíční záruku.
ZnačkaHANNELORE #ad
VýrobceHANNELORE #ad
Výška3.15
Délka3.15
Šířka3.15
Záruka2

10. LENCENT

#ad

Zásuvková lišta s 1 portem typu C, vícenásobné zásuvky 8 v 1 Cube, LENCENT Zásuvková lišta se 4 přihrádkami, USB vícenásobná zástrčka s 3metrovým pleteným kabelem pro zásuvku do zásuvky

#ad
LENCENT #ad - Pletený síťový kabel se nedá snadno deformovat, 1, 5 mm silný měděný drát, vede max. Výkon až 2500 wattů max. Tyto usb přípojky jsou vhodné pro nabíjení téměř všech USB zařízení. 250 v, přípojka usb: 5 v dc / 3 A max. S tímto designem můžete zásuvnou lištu položit na stůl bez vzájemného omezení.

3m vylepšený pletený kabel 3 metry dlouhý pletený kabel, 2500 w. Plastové destičky uzavírají kontakty zásuvky. Nikdy nezpůsobujte oheň. Univerzální použití s těmito zásuvkami merfach můžete používat kdekoli a kdekoli nebo v každém interiéru, jako doma a v kanceláři atd. S více ochrannými designy, 05 cm, ochrana proti nadproudu, hmotnost 603 g jsou vhodné pro běžné každodenní použití. Praktická velikostrozměry výrobku 8, 05 × 8, bezpečnými funkcemi dětská pojistka, aby se zmenšila změť kabelů.

Ac zásuvky: max. Solidní a s dlouhou životností trvanlivý: z trvanlivého pc polykarbonátu materiálu, který propůjčuje flexibilitu, dlouho vydrží a odolává horku. Výstup usb-a: 5 v dc / 2, 3 přípojkami usb-a a přípojkou typu c. Nabízí dostatečný prostor mezi zásuvkami, 05 × 8, vysoké teplotě a zkratu. Zásuvková lišta 8 v 1 vybaveno 4 evropskými zásuvkami, 4 a celkem maximálně, 10 a.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška3.17
Délka3.17
Hmotnost0.22
Šířka3.17
Číslo díluSL-805E
Modelka802377