Top 10 Kindle Lesegerät – Čtečky e-knih

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon

#ad

Nová čtečka Kindle verze 2022 – Nejlehčí a nejkompaktnější Kindle, nyní s displejem o uhlopříčce 6 palců s vysokým rozlišením 300 ppi a dvojnásobnou kapacitou úložiště | S reklamami | Černá

#ad
Amazon #ad - Najděte si nové příběhy – obchod amazon Kindle vám zpřístupní miliony knižních titulů. Díky nastavitelnému přednímu osvětlení a tmavému režimu je čtení snadné ve dne i v noci.

Ponořte se do četby. Nejlehčí a nejkompaktnější kindle, nyní s displejem s vysokým rozlišením 300 ppi zobrazujícím ostřejší texty a obrázky. Při výrobě čtečky kindle bylo použito 30-75 % recyklovaných plastů a 90 % recyklovaného hořčíku. Při četbě na zařízení vyrobeném záměrně pro tento účel vás nebudou rozptylovat zprávy, e-maily nebo sociální média.

Baterie má nyní prodlouženou životnost – jedno nabití prostřednictvím portu USB-C nyní vydrží až 6 týdnů. Pohodlné čtení na displeji s matným povrchem podobným papíru. Konstrukce zohledňuje potřebu udržitelnosti. Nyní má kapacitu 16 gb pro uložení tisíců knih – dvojnásobnou kapacitu úložiště ve srovnání s předchozí generací.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.32
Délka6.21
Hmotnost0.35
Šířka4.27
Číslo dílu53-030431
ModelkaC2V2L3

2. Amazon

#ad

Kindle Paperwhite 16 GB – nyní s 6,8palcovým displejem 17,3 cm a nastavitelnou barevnou teplotou – s reklamou, Černy

#ad
Amazon #ad - Kindle paperwhite: nyní s 6, nastavitelnou barvou nasvícení, 8“ displejem a užšími okraji, výdrží baterie až 10 týdnů a o 20 % rychlejším přetáčením stran v porovnání s předchozí generací.

Prozkoumejte miliony knih, tisíce audioknih a vybraných předplatných časopisů se službou Kindle Unlimited a čtěte kdekoli a kdykoli. Testy prokázaly, že váš kindle vydrží neúmyslné ponoření. Voděodolný ipx8, takže můžete číst a relaxovat na pláži, u bazénu nebo ve vaně. Elně navržen ke čtení: se zarovnaným rámečkem s povrchem displeje, rozlišením 300 ppi a bez efektu oslnění se čte jako skutečný papír, a to i na přímém slunečním světle.

Příjemný na oči: nyní s nastavitelnou barvou nasvícení ke změně odstínu obrazovky z bílé na jantarově žlutou. Kupte si kindle paperwhite a získejte zdarma 3 měsíce služby kindle Unlimited.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.32
Délka6.85
Hmotnost0.45
Šířka4.9
Číslo dílu53-030485
ModelkaM2L3EK

3. SK SYUKUYU

#ad

Tablety iPhone/Android, SKPT01, čtení a fotografování románů, Surface Comics, SYUKUYU RF dálkové ovládání pro čtení na Kindle, iPad

#ad
SK SYUKUYU #ad - Praktické: dálkové ovládání je vybaveno tlačítkem pro vypnutí zvuku, takže při čtení v noci nikoho nerušíte. Usb nabíjení: nabíjení přes usb odpadá obtěžující výměna baterie.

Jednoduché: připevněte ji, když ji nepoužíváte. Volnější čtení: udržuje vaše ruce volné, abyste mohli volně číst. Jedno nabití stačí na několik týdnů pohotovostního režimu. Dálkové ovládání se ovládá jednou rukou, když ji používáte, a sejměte ji, jemné a kompaktní s příjemným na dotek. Jedna pro všechno: lze přizpůsobit více platformám, obracečka na iPhone, obracečka na stránkách Kindle, obracečka na iPad a tablety s Androidem.
ZnačkaSK SYUKUYU #ad
VýrobceSK SYUKUYU #ad
Výška0.87
Délka3.43
Hmotnost0.22
Šířka1.26
Číslo díluSKPT01
ModelkaSKPT01
Záruka1

4. Amazon

#ad

Schwarz, Kindle Paperwhite Signature Edition 32 GB – Mit 6,8 Zoll 17,3 cm großem Display, kabelloser Ladefunktion und Frontlicht mit automatischer Anpassung – ohne Werbung

#ad
Amazon #ad - Eigens für das lesen entwickelt – mit frontbündigem Design und einem 300 ppi-Display ohne Spiegeleffekte für das Lesen wie auf echtem Papier, sogar in hellem Sonnenlicht. Mehr bücher an mehr orten – mit 32 gb speicherplatz können Sie Tausende Bücher, Magazine und Hörbücher speichern und Ihre Bibliothek überallhin mitnehmen.

Einstellbarer bildschirm – jetzt mit verstellbarer Farbtemperatur und Frontlicht mit automatischer Anpassung, die rund um die Uhr ein individuelles Leseerlebnis ermöglichen. Mehr lesezeit – ein einziges aufladen über uSB-C oder ein kompatibles kabelloses Qi-Ladegerät separat erhältlich reicht für bis zu 10 Wochen. Ganz ohne hände – mit einem audible-abo und Bluetooth-Kopfhörern oder -Lautsprechern können Sie Ihre Geschichten einfach anhören.

Beim kauf eines kindle paperwhite signature edition erhalten sie 3 monate Kindle Unlimited ohne zusätzliche Kosten. Die signature edition bietet mehr – alle Merkmale des neuen Kindle Paperwhite plus kabellose Ladefunktion, Frontlicht mit automatischer Anpassung und 32 GB Speicherplatz. Genießen sie unbegrenzten zugriff auf Millionen von eBooks, ausgewählte eMagazin-Abos und Tausende von Hörbüchern überall und jederzeit.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.32
Délka6.85
Hmotnost0.46
Šířka4.9
Číslo dílu53-026458
ModelkaM2L4EK

5. Amazon

#ad

Leselicht mit verstellbarer Farbtemperatur, Kindle Oasis, wasserfest, 32 GB, WLAN, Grafit

#ad
Amazon #ad - Ihr kindle wurde darauf getestet, den Auswirkungen von versehentlichem Eintauchen in Wasser standzuhalten. Dünnes und leichtes ergonomisches Design mit Umblättertasten.

Zugriff auf millionen Bücher, Zeitungen und Hörbücher. Funktioniert mit audible – verbinden sie Kindle mit Bluetooth-Kopfhörern oder -Lautsprechern und wechseln Sie so nahtlos zwischen Lesen und Hören. Farbtemperatur des Frontlichts lässt sich von Weiß bis Bernstein verstellen. Unser bestes, 7 zoll großes Paperwhite-Display mit 300 ppi und frontbündigem Design. Lesen wie auf echtem papier, mit der neuesten E-Ink-Technologie für schnelles Umblättern. Wasserfest ipx8, sodass sie in der badewanne oder am Pool lesen können.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.33
Délka6.26
Hmotnost0.41
Šířka5.56
Číslo dílu53-019398
ModelkaS8IN4O

6. Amazon

#ad

Kindle verze 2022 – Nejlehčí a nejkompaktnější Kindle, nyní s displejem o uhlopříčce 6 palců s vysokým rozlišením 300 ppi a dvojnásobnou kapacitou úložiště | S reklamami | Černá

#ad
Amazon #ad - Nyní má kapacitu 16 gb pro uložení tisíců knih – dvojnásobnou kapacitu úložiště ve srovnání s předchozí generací. Při výrobě čtečky kindle bylo použito 30-75 % recyklovaných plastů a 90 % recyklovaného hořčíku.

Baterie má nyní prodlouženou životnost – jedno nabití prostřednictvím portu USB-C nyní vydrží až 6 týdnů. Nejlehčí a nejkompaktnější kindle, nyní s displejem s vysokým rozlišením 300 ppi zobrazujícím ostřejší texty a obrázky. Díky nastavitelnému přednímu osvětlení a tmavému režimu je čtení snadné ve dne i v noci.

Konstrukce zohledňuje potřebu udržitelnosti. Najděte si nové příběhy – obchod amazon Kindle vám zpřístupní miliony knižních titulů. Při četbě na zařízení vyrobeném záměrně pro tento účel vás nebudou rozptylovat zprávy, e-maily nebo sociální média. Ponořte se do četby. Pohodlné čtení na displeji s matným povrchem podobným papíru.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceKINDLE #ad
Výška0.32
Délka6.21
Hmotnost0.35
Šířka4.27
Číslo dílu53-030432
ModelkaC2V2L3
ZárukaHerstellergarantie

7. Amazon

#ad

Přístupu k více než tisícovce knih a 2leté záruka bezstarostného použití, Kindle Kids verze 2022 | Včetně obalu, Ocean Explorer

#ad
Amazon #ad - Vynikající hodnota – kindle kids verze 2022, to vše až v hodnotě 204, jednoho roku předplatného služby Amazon Kids+ a 2leté záruky,  nyní s upgradovaným displejem s vysokým rozlišením, dvojnásobnou kapacitou úložiště a delší výdrží baterie.

Jedno nabití baterie prostřednictvím portu USB C nyní vydrží až 6 týdnů. Pohodlné čtení na displeji s matným povrchem podobným papíru. Zahrnuje jeden rok předplatného na amazon kids+, rozvoji a výzkumům. Pomocí funkce parent dashboard můžete přidávat knihy ze svého účtu do knihovny vašeho dítěte, kdy se má čtečka večer sama vypnout, nastavovat věkové filtry a dobu, sledovat jeho čtenářský pokrok, a používat řadu dalších funkcí. Vytvořte zdravé čtenářské návyky: děti používající čtečku Kindle Kids čtou denně průměrně více než 45 minut.

Včetně obalu, 98€. Díky kompaktní a velmi lehké konstrukci lze čtečku ovládat jednou rukou. Tečka má nyní kapacitu úložiště 16 GB pro tisíce knih. Tečka kindle kids je záměrně určena pouze pro čtení není to hračka – nejsou na ní žádné aplikace, videa ani hry. Její displej s matným povrchem a vysokým rozlišením 300 ppi pixelů na palec zobrazuje ostřejší texty a obrázky.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.32
Délka6.21
Hmotnost0.35
Šířka4.27
Číslo dílu53-031543
ModelkaC2V2L3

8. Amazon

#ad

Zahrnuje Premium Pen | 32 GB, Kindle Scribe | První Kindle pro čtení a psaní, s displejem typu Paperwhite o uhlopříčce 10,2 palců a s rozlišením 300 ppi

#ad
Amazon #ad - Knihovna světové třídy, krásnější než kdy dříve: dělejte si poznámky v milionech knih nádherně zobrazených na velkém displeji s vysokým rozlišením. Prohlížejte dokumenty a dělejte si poznámky digitálně: k importování dokumentů můžete použít aplikaci kindle scribe nebo webový prohlížeč počítače. Prohlížejte soubory pdf a dělejte v nich poznámky, nebo vytvářejte poznámky v dokumentech z aplikace Microsoft Word a v dalších kompatibilních dokumentech.

Poznámky se organizují automaticky podle knih a jsou všechny na jednom místě, takže je můžete procházet, prohlížet a exportovat přes e-mail. Můžete pohodlně číst a psát ve dne nebo v noci: ať již se ponoříte do literatury faktu nebo si prohlížíte dokumenty, se světlem s nastavitelnou teplotou, Kindle Scribe vám nabízí velký displej s vysokým rozlišením, automaticky upravovaným předním osvětlením a větší velikostí písma vyhovující vašim potřebám. Dokumenty a poznámky můžete exportovat přes e-mail. Dělejte si poznámky v milionech knih v obchodě kindle scribe: přiložené příslušenství premium pen vám umožní dělat si rukopisné poznámky ve vašich oblíbených knihách.

Vytvářejte poznámkové bloky, deníky a seznamy: vyberte si z řady vestavěných šablon, jako je například linkovaný či čtverečkovaný papír nebo zaškrtávací seznamy. Můžete číst a psát stejně přirozeně jako na papíře: zařízení má první displej typu paperwhite na světě, uhlopříčku 10, který má matný povrch, 2 palců a rozlišení 300 ppi; zahrnuje i Premium Pen. Můžete číst a psát mnohem déle: jedno nabití přes usb-c vám zajistí nabitou baterii na celé měsíce čtení a několik týdnů psaní.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.23
Délka7.73
Hmotnost0.95
Šířka9.04
Číslo dílu53-027963
ModelkaC4A6T4

9. Amazon

#ad

Zertifiziert und generalüberholt – mit Werbung, Kindle Paperwhite 8 GB

#ad
Amazon #ad - Wasserfest ipx8, sodass sie am strand, am pool oder in der Badewanne lesen und entspannen können. Beim kauf eines kindle paperwhite erhalten sie 3 monate kindle unlimited ohne zusätzliche Kosten. Kindle paperwhite – jetzt mit 6, 3 cm und dünnerem rahmen, verstellbarer Farbtemperatur, 8-Zoll-Display 17, bis zu 10 Wochen Akkulaufzeit und 20 % schnellerem Umblättern als bei der vorherigen Generation.

Labortests haben bestätigt, dass Ihr Kindle dem versehentlichen Eintauchen in Wasser standhalten kann. Eigens für das lesen entwickelt – mit frontbündigem Design und einem 300 ppi-Display ohne Spiegeleffekte für das Lesen wie auf echtem Papier, sogar in hellem Sonnenlicht. Mehr bücher an mehr orten – speichern sie tausende bücher und nehmen Sie sie überallhin mit.

Genießen sie unbegrenzten zugriff auf Millionen von eBooks, ausgewählte eMagazin-Abos und Tausende von Hörbüchern überall und jederzeit. Ganz ohne hände – mit einem audible-abo und Bluetooth-Kopfhörern oder -Lautsprechern können Sie Ihre Geschichten einfach anhören. Ein einziges aufladen über USB-C reicht für Wochen, nicht nur Stunden. Augenschonend – jetzt mit verstellbarer Display-Farbtemperatur von Weiß bis Bernstein.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.32
Délka6.85
Hmotnost0.45
Šířka4.9
Číslo dílu53-026825
ModelkaM2L3EK

10. Amazon

#ad

Dětským pouzdrem a 2 lety bezstarostné záruky – Smaragdový les | 16GB, Kindle Paperwhite Kids – s více než 1000 dětských knih

#ad
Amazon #ad - Generace, 1 rok amazon kids+ s více než 1000 dětskými knihami, 99 € oproti jednotným cenám srovnatelných výrobků. Lenství na 1 rok bez dodatečných nákladů, potom za vždy platnou cenu. 2 roky záruka záruky: přístroj můžete zaslat zpět, pokud by se zničil, a my jej vyměníme.

Světlo s nastavitelnou teplotou: Tak mohou děti v interiéru i venku, ve dne i večer. Tak je čtení snadné: u mnoha knih lze velikost písma a druh písma přizpůsobit osobním preferencím a schopnostem. Ušetříte až 128, 98 €: obsahuje kindle paperwhite 11. Voděodolné ipx8: děti si mohou kindle paperwhite kids vzít do bazénu nebo na pláž a přečíst tam na pláži. Hodnota od až do 298, pouzdry vhodné pro děti. Navíc je k dispozici volitelná druh písma "opendyslexic", které upřednostňují některé čtenáře s slabou čtení a právního psaní.

Kindle paperwhite kids byl testován na to, aby odolal účinkům krátkého neúmyslného ponoření do vody. Lze ji kdykoliv ukončit. Koncipované čtení bez omezení: kindle paperwhite kids nabízí černý bílý displej 17, 3 cm 300 ppi bez zrcadlových efektů a výdrž baterie až 10 týdnů. Bibliothek, která se vejde do tašky: amazon kids+ obsahuje více než 1000 dětských knih a audibových slovníků.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.32
Délka6.85
Hmotnost0.45
Šířka4.9
Číslo dílu53-030511
ModelkaM2L3EK