Top 10 Kinder Keyboard ab 2 Jahre – Klavíry a klávesy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fat Brain Toys

#ad

Fat Brain Toys Piano Rock 'n Roller Piano, 1, 3 roky staré děti, 2, výukový nástroj, dětská hračka a dárek na 12 měsíců, hudební hračka

#ad
Fat Brain Toys #ad - Rozvojová vzdělávací hra: díky svým rozmanitým možnostem hraní podporuje tato výuková hračka jemnou motoriku, koordinaci rukou a očí a hudební rané vzdělávání a podporuje kreativitu, průzkum a experimentování.

Skladovací přihrádka: tato sada hudebních hraček obsahuje také vestavěnou přihrádku pro uložení paličky, aby zůstala vždy v dosahu a nikdy se neztratila. Ideální dárek pro malé děti: díky svým kvalitním, bezpečným materiálům, zářivým barvám a vzrušující hudbě je tento xylofon ideálním vánočním nebo narozeninovým dárkem pro chlapce a dívky od 12 měsíců.

Interaktivní hudební hračka: tato pestrobarevná, hudební xylofonová hračka představuje děti do světa hudby a nabízí jak klasický, tak zcela vlastní způsob hraní! Více herních režimů: tato všestranná hudební hračka má 2 interaktivní herní režimy pro hodiny kreativní zábavy – otáčejte kolečky, aby noty zněly jako zvonky nebo udělejte hudbu pomocí paličky na klávesách.
ZnačkaFat Brain Toys #ad
VýrobceFat Brain Toys #ad
Výška2.75
Délka11.75
Hmotnost0
Šířka8.5
Číslo díluFA281-1
ModelkaFA281-1

2. Rodzon

#ad

Dětská hračka od 1 2 3 4 roky Klavírní podložka na klavír taneční podložka dárek pro děti, chlapce, Vánoce,, hudební podložka děti s 19 písničkami 10 zvířat, Rodzon Hračka pro miminka od 1 roku, dívky

#ad
Rodzon #ad - Happy birthday to you, která je vhodná pro hudební vkus dětí. Připoutání k vašemu dítěti - vázání je důležité. S touto klavírní podložkou pro děti 1 rok si můžete užívat více času rodičů a dětí. Hraní a objevování se všemi smysly trénuje koordinaci ruka-oko dětí, ale nabízí také vizuální stimulaci pro rozvoj jejich vizuálního vnímání.

Děti mohou hrát zvuky rukama nebo nohama. Je jedno, vánoce, citlivými dotykovými tlačítky, hlasitými a jasnými tóny je taneční podložka Rodzon první rok perfektní volbou pro každodenní péči o miminka, narozeniny, zda zůstanete doma nebo jdete ven, tato hudební podložka na 1 rok dárek se velmi snadno uloží nebo zabalí. Ve hrách jsou možnosti kontaktu s očima, dotyky, mimika, bzučení, gesta a pohyby. V klavírní podložce dárek pro miminko chlapec 1 rok je 5 možností ovládání hraní, které vašim dětem dodají dostatek prostoru pro fantazii a kreativitu a mohou jim také poskytnout nekonečnou zábavu.

Stisknutím tlačítka m můžete přepínat mezi zvuky zvířat/hudebními notami a melodiemi. Vzdělávací hračka miminko - hudební podložka toys toddler toys potištěná zářivými barvami pomáhá nejen upoutat pozornost dětí, vzdělávací hračka může rozvíjet citlivost na sluch. Bezpečná & zábavná - taneční podložka pro miminka od 1 roku jsou vyrobeny z bezpečného pe materiálu, nota, demo, tlačítko, nahrávání, přehrávání. S roztomilými a barevnými vzory, den dětí a jiné svátky.
ZnačkaRodzon #ad
VýrobceRodzon #ad
Výška0.08
Délka43.31
Hmotnost0.93
Šířka16.93
Číslo dílu63301
Modelka63301
Záruka1

3. Baby Einstein

#ad

4 Spielmodi und 10 Melodien, Connected Magic Touch, Holz Klavier, ab 12 Monate, Musikinstrumente, Baby Einstein, Hape, Together in Tune Piano, Lautstärkeregler; Holzspielzeug für Kinder

#ad
Baby Einstein #ad - 4 musikmodi - entdecken-modus beliebte melodien spielen und neue Rhythmen erfinden; Auftritt-Modus Riffs übereinanderlegen; Spiel-Modus alberne Geräusche hinzufügen; und Band-Modus mit Freunden und Familie jammen. Fördert das zusammenspiel und die zusammenarbeit - Baby kann alleine oder zusammen mit Freunden und Geschwistern jammen, indem es sich kabellos mit anderen Together in Tune Connected Magic Touch Instrumenten in Reichweite verbindet.

10 beliebte melodien - baby kann aus 10 liedern auf 5 musikkarten wählen und den farbpunkten folgen, um jede Melodie zu meistern. Die lautstärkeregelung aus/niedrig/Hoch wird die größten Fans des Babys Mama und Papa erfreuen. Geeignet für kinder ab 12 Monaten und älter. Durch das knopflose Holzdesign lässt sich dieses Schlagzeuges besonders leicht reinigen. Geeignet für kinder ab 12 Monaten und älter. Sicheres und leicht zu reinigendes design - together in tune-instrumente verbinden sich einfach, sicher und kabellos über Funksignale. Preisgekrönte magic touch technologie - die ganze haltbarkeit und Mehrwert eines klassischen Holzspielzeugs mit der neuesten Musikspielzeugtechnologie von heute vereint Sogar die sanftesten Schläge auf die aufgemalten Klaviertasten und Gitarrenbünde erzeugen echte Instrumentenklänge.

Mit beliebten familienliedern wie “Baa, Black Sheep” und “Wheels on the Bus”. Fördert das zusammenspiel und die zusammenarbeit - Baby kann alleine oder zusammen mit Freunden und Geschwistern jammen, indem es sich kabellos mit anderen Together in Tune Connected Magic Touch Instrumenten in Reichweite verbindet. Preisgekrönte magic touch technologie - die ganze haltbarkeit und Mehrwert eines klassischen Holzspielzeugs mit der neuesten Musikspielzeugtechnologie von heute vereint Sogar die sanftesten Schläge auf die aufgemalten Klaviertasten und Gitarrenbünde erzeugen echte Instrumentenklänge.
ZnačkaBaby Einstein #ad
VýrobceKids2 #ad
Výška8.5
Délka13.75
Hmotnost1.1
Šířka6.5
Číslo dílu12422-1-A3-LN-BU-MEWS-W11
Modelka12422

4. Battat

#ad

Zelená, Battat BT4680Z krokodýl klavír s 5 zvuky a hudbou – dětská klavírní hračka od 3 let

#ad
Battat #ad - Hudební dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. Vzdělávací cennost: naučte se hudební koncepty a současně zlepšujte koordinaci rukou a očí a koncentraci.

Tato klavírní hračka se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let. Včetně písní: tento klavír pro děti obsahuje dětské písničky a klasické písničky, aby si děti mohly hrát se svými oblíbenými melodiemi. 5 nástrojů: prozkoumejte zvuky různých nástrojů s touto klávesnicí – na výběr je 5 nastavení. Hračka klávesnice: hraj si melodie nebo skládejte vlastní píseň! Dejte volný průběh své kreativitě s tímto krokodýlím klavírem.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška2.3
Délka16.2
Hmotnost1.8
Šířka8.9
Číslo díluBT4680Z
ModelkaBT4680Z
ZárukaZákonná záruka

5. AniSqui

#ad

Dárek pro dívky a děti, dětská hračka pro dívky, velká velikost 43 x 14 palců veselá taneční podložka, AniSqui Klavír Playmat

#ad
AniSqui #ad - Snadná obsluha - tato herní podložka na klavír obsahuje 10 klavírních tlačítek a 8 druhů zvuků zvířat a 10 melodií. Veselá hračka - hudební pomoc při vývoji dítěte. Spodní strana naší klavírní rohože je vyrobena z protiskluzového materiálu.

Po 2 minutách volnoběhu se automaticky přepne do úsporného stavu. Taneční podložka se sytými barvami a různými zvířecími vzory, které mohou dětem pomoci rozpoznat barvy, zvířata a rytmus. S dítětem si můžete užívat elektronické hudební podložky venku nebo uvnitř. Je to nejlepší volba pro váš rodinný výlet. Snadné přenášení - velikost hudební podložky činí 110 cm × 36 cm, je pro snadné skladování skládací a vybavená barevnými boxy, malá a snadno se přenáší a šetří místo.

Vhodné pro děti, chlapce a dívky na hraní. Napájení 3 bateriemi AA nejsou součástí dodávky. Protiskluzový a měkký materiál - tato klavírní podložka je vyrobena z měkké netkané textilie, netoxická. Hlasitost můžete také nastavit otočením knoflíku a vybrat tak nejpříjemnější hlasitost. Tato hrací podložka je skvělá hudební hračka jako zvláštní dárek pro děti nebo členy rodiny. Perfektní dárky - skvělé dárky pro chlapce a dívky k narozeninám, oslavám, vánocům.
ZnačkaAniSqui #ad
VýrobceAniSqui #ad
Výška1.18
Délka43.31
Šířka14.17
Číslo díluLT5926-1
ModelkaLT5926-1
ZárukaNevhodné pro děti do 3 let

6. hahaland

#ad

5 v 1 Baby hudební hračka Baby od 1 2 3 4 5 let Baby xylofon hračka a buben od 18 měsíců dívka chlapec

#ad
hahaland #ad - Klavír 5 režimů a xylofon 4 režimyklavír má 5 režimů a elektronický xylofon má 4 režimy. Krásný a pestrý design knoflíku, když ho zasáhnete. Včasná hudební výchova pomáhá při vývoji mozkuhudební zážitky v dětství mohou urychlit vývoj mozku, při čtení a zlepšování výuky matematiky.

Multifunkční hudební dětská hračka 5 v 1 sada bicích piano pro malé děti lze hrát jako dětské piano, pomocí kterých mohou děti rozpoznat čísla, ale má také různé režimy, dětský buben, elektronický xylofon s režimem hudby a písní a funkcí Whack-a-Mole. Hračka pro batolata může rozvíjet koordinaci ruka-oko, čísel, barev a hudby. Potřebuje 3 x aa baterie nejsou součástí dodávky. Pomáhá zvyšovat kreativitu a stimulovat hudební potenciál, zejména při výuce jazyků, a tato hračka udělá vašemu dítěti radost a pomáhá posílit jeho charakter a osobnost.

Humanizovaný a pohodlný design tlačítko pro upgrade citlivým dotykem usnadňuje dětem hraní. Je velmi skvělé, nepoškozuje oči dítěte a podporuje vizuální vývoj. Bezpečné pro děti na hraní. Je vybaven nejen různými hudebními nástroji, barvy a zvířata. Světlo je měkké, že se buben rozsvítí, který přiláká vašeho budoucího hudebníka a povzbuzuje vaše dítě ke hraní. Pokud se po použití vyskytne problém, aby byl zaručen dlouhodobý výkon, nerozbitného ABS, dejte nám vědět a my se Vám ozveme s uspokojivým řešením.
Značkahahaland #ad
VýrobceCubicFun #ad
Výška4.3
Délka14.95
Hmotnost2.47
Šířka10.5
Číslo díluCF-T102
ModelkaCF-T102

7. Simba

#ad

Zvířecí klávesy ABC, s různými zvuky a funkcemi nastavení, od 3 let, 28 x 39 cm, Simba 104018188

#ad
Simba #ad - Kromě četných melodií se malé děti při stisknutí zvířecích tlačítek seznámí také jejich zvuky. Zvířecí klíčenka je 39 cm dlouhá a vhodná pro děti od 36 měsíců. Objevte svět s abc hravou! abc vzbuzuje s produkty vhodnými pro věk zvědavost kojenců a malých dětí ve věku 0–36 měsíců a podporuje přitom vývoj v prvních letech života.

Hravě jsou dosaženy první cíle učení, objevují tvary a struktury a trénují koordinační vzorce. Veselá pestrá zvířecí klíčenka nabízí rozsáhlé možnosti hraní a hudby.

Baterie 2 x 1, 5 v lr6 včetně. Se zvířecím klíčem mohou děti přehrávat různé zvířecí zvuky a hudební kousky, nahrávat a přehrávat písně, měnit rytmus nebo dokonce skládat vlastní kousky. Malí hudebníci mají se zvířecím klíčem spoustu zábavy a kromě toho podporují smysl pro sluch, pocit rytmu a motoriku.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška12.72
Délka1.77
Hmotnost0.02
Šířka15.43
Číslo dílu104018188
Modelka104018188
Záruka2 roky

8. B.

#ad

Musikinstrument zum Klavier spielen für Babys und Kinder ab 1 Jahr, Land of B. Hippo Spielzeug Keyboard mit Lichtern und Liedern, Musikspielzeug, Piano

#ad
B. #ad - 33 x 21 x 24 cm groß wird für Kinder ab 12 Monaten empfohlen. Ein musikalisches geschenk für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr.

Mit dem bunten nilpferd keyboard mit lichtern, soundeffekten und 8 hüpfenden Vögeln kannst du den ganzen Tag Musik machen! Dieses kinder klavier hat 5 Musikmodi, 26 Soundeffekte, Liedern, einen Lautstärke- und Temporegler.44 aa-batterien sind im Lieferumfang enthalten. Das hippo pop piano spielt 15 lustige lieder und 6 Kinderlieder. Tolle funktionen: wenn du die kleinen Klaviertasten drückst, leuchten 8 bunte Vögel und hüpfen auf! Dieses kinderspielzeug ist ca.
ZnačkaB. #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška9.5
Délka13
Hmotnost3.51
Šířka8.25
Číslo díluLB1650Z
ModelkaLB1650Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

9. Chicco

#ad

Chicco FUNKY DAS PIANO ORCHESTER 1–4 roky

#ad
Chicco #ad - 20 skladeb, 5 hudebních směrů a 3 úrovně hlasitosti. 7 hudebních nástrojů pro pochopení typického zvuku každé rodiny hudebních nástrojů. 7 světel, jedno pro každou notu, které dítěti pomohou rozpoznat souvislost mezi zvukem hudebních notů a příslušným klavírním tlačítkem. 2 herní režimy: orchestrální režim a režim kompozice.
ZnačkaChicco #ad
VýrobceChicco #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost1.87
Šířka5.91
Číslo dílu00010111000000
Modelka00010111000000
Zárukaze zákona

10. HappyGoLucky

#ad

HappyGoLucky Hračka od 1 2 3 let chlapec, dětská hračka od 1 2 3 roky Baby hračka dárek dívka 1 2 3 roky 1. narozeniny chlapec hudební podložka děti od 1 roku vánoční dárky

#ad
HappyGoLucky #ad - V režimu nástroje se pro každý nástroj hraje jiná melodie. Perfektní hračka pro 1 rok a starší: naše balení odpovídá specifikacím dárkové krabičky, kterou lze darovat přímo jako dárek, dárky ke dni dětí atd. Strana bicích s 5 různými bubny a 2 paličkami pro veselé bubnové výkony. Pokud máte jakékoliv dotazy k naší hudební podložce, vánoční dárky, perfektní jako dárek k narozeninám, kontaktujte nás prosím.

Asné přehrávání – tlačítka jsou velmi citlivá a pro spuštění vyžadují jen malý tlak. Zabudovaná 13 demo dětská hudba pro širokou škálu hudebních aktivit pro děti od 1 roku. Bezpečná a dlouhá životnost: klavírní podložka je vyrobena z měkkého, je skládací a snadno se přepravuje, můžete si užívat klavírní taneční podložku venku nebo doma se svým dítětem, ekologického a netoxického materiálu, je napájena 3 bateriemi aa nejsou součástí dodávky, má protiskluzovou zadní stranu, snadno se čistí, perfektní volba pro rodinné cestování.

Různé zvuky pomáhají rozvíjet sluchovou citlivost. Dítě si může hrát na tóny rukama nebo nohama. Vestavěný chytrý čip, po 2 minutách nečinnosti se automaticky vypne, aby se šetřil proud a energie. Bubny / klavír / hudební nástroje 3 v 1: strana klavíru s 8 klavírními klávesnicemi a 6 zvuky nástrojů klavír, akordeon, trubka, housle, vibrafon, kytara. Hraní a poznávání se všemi smysly může zlepšit koordinaci rukou a očí dětí, probudit jejich raný zájem o hudbu a učinit je zvědavými na učení.
ZnačkaHappyGoLucky #ad
VýrobceHappyGoLucky #ad
Výška1.73
Délka11.81
Šířka10.63