Top 10 Katzengras Fertig Gewachsen – Pokojové rostliny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bloomique

#ad

3 x Cyperus 'Zumula' – kočičí tráva – pokojová rostlina – vhodná pro domácí zvířata – 12 cm – 20–25 cm

#ad
Bloomique #ad - Tato tropická rostlina pochází z východní Afriky a Madagaskaru. S touto pokojovou rostlinou ve vašem domě bude vaše kočka méně ochotná žvýkat jiné rostliny nebo je vyhazovat ze stolu.

Rozsah dodávky: tato rostlina je asi 20 – 25 cm vysoká. Naše speciální balení chrání rostlinu na cestě k vám! Cyperus zumula: cyperus zumula je známá také jako slunečnice nebo kočičí tráva. Péče: potřebuji jen málo péče, občas mi dejte trochu vody a každý den trochu slunce, pak jsem zcela spokojený. Tato bahenní rostlina je u koček velmi oblíbená! vhodné pro domácí zvířata: tato rostlina je vhodná pro domácí mazlíčky, takže si nemusíte dělat starosti, že váš čtyřnohý přítel opět okusuje vaše rostliny! Kočičí tráva: kočičí tráva je atraktivní pokojová rostlina vhodná pro domácí mazlíčky pro vaši kočku.
ZnačkaBloomique #ad
VýrobceBloomique #ad
Výška9.84
Délka7.87
Hmotnost11.02
Šířka7.87

2. mgc24

#ad

Mgc24® Kočičí tráva Cyperus zumula ve 12dílné květináči výška cca 20 cm, sada 3 ks

#ad
mgc24 #ad - Pokud možno umístit na světlé místo. Kočka není součástí dodávky. Dodává se hotově v květináči. Kočičí tráva zlepšuje trávení koček a přispívá k zásobování vitamíny. Dodávaná kvalita: cca výška 20 cm | hrnec: Ø 12 cm | Rozsah dodávky: 3 kusy. Rostliny jsou přírodní produkty, a proto se mohou od obrázku lišit tvarem, velikostí, barvou a vzhledem. Měkká kyperská tráva je nenáročná na údržbu, s dlouhou životností a dekorativní pokojová rostlina pro vnitřní použití.
Značkamgc24 #ad
Výrobcemgc24 #ad
Hmotnost3.31
Číslo díluMGC0664

3. unsere-gaertnerei-mueller

#ad

Tráva pravá kočka Cyperus alternifolius 'Zumula' 3

#ad
unsere-gaertnerei-mueller #ad - Zlepšuje zásobování vitamínem, zejména v zimě. Obdržíte tři rostliny v květináči 11 cm. Trvanlivá, dekorativní pokojová rostlina se zajímavými květenstvími. Pro kočky, morčata, křečky, králíky, želvy, okrasné ptáky, krmný hmyz a terárium. Podporuje trávení a zabraňuje ucpávání a střevní obstrukci. Usnadňuje zvracení nestravitelných vlasových partií, které se díky čištění srsti dostanou do gastrointestinálního traktu.
Značkaunsere-gaertnerei-mueller #ad
Výrobceunsere-gaertnerei-mueller #ad

4. FLOWERBOX

#ad

Výška cca 30 cm, Cyperus alternifolius 'Zumula', Ø hrnce 12 cm, Pravá kočičí tráva

#ad
FLOWERBOX #ad - Inek zlepšující klima pro interiér. Hrnec Ø 12 cm a 30 cm vysoký. Rostlina v plastovém květináči. Do obývacího pokoje a kanceláře. Potřebuje hodně vody a světlé stanoviště.
ZnačkaFLOWERBOX #ad
VýrobceFlowerbox #ad
Číslo dílu2138

5. Naturlie

#ad

Naturlie XXL 200 g prémiová sada semen kočičí trávy: osivo pro 80 květináčů hotová kočičí tráva, prémiová osiva pro vaši kočku, osivo pro jemnou/měkkou kočičí louku

#ad
Naturlie #ad - Pochoutky pro velké i malé kočky. Ideální rostlina pro vaši kočku. Jemný a měkký, proto snadno stravitelný. Xxl prémiová osiva: naše balení osiva vystačí na cca 80 květináčů kočičí tráva.

Rychle rostoucí krmná tráva. Po cca výška 10 cm je kočičí tráva hotová a může ji vaše kočka sežrat v bytě. Doba klíčení: cca 5 dní. Jednoduché výsev: naše semena kočičí trávy lze zasadit v květináči nebo v misce s půdou v domě! Semena světla nezakrývají a lehce zalévají. Perfektní pro domácí kočky: kočičí tráva je přírodní a zdravá svačina, která podporuje trávení a zabraňuje tvorbě chlupů v žaludku.

Pokud byste nebyli 100% spokojeni, dostanete své peníze zpět – bez kdybychom a kdykoli! Vysoká míra klíčení: velmi klíčivá semena. Ideální doplněk ke semenům šanta kočičí! vrÁcenÍ penĚz: my v naturlie jsme o naší kvalitě absolutně přesvědčeni.
ZnačkaNaturlie #ad
VýrobceNaturlie #ad

6. Blumen-Senf

#ad

Blumen-Senf 3 květináče Cyperus Zumula kočičí tráva Cyperngras

#ad
Blumen-Senf #ad - Kočičí tráva zlepšuje trávení koček a přispívá k zásobování vitamíny. Měkká kyperská tráva je nenáročná na údržbu, s dlouhou životností a dekorativní pokojová rostlina pro vnitřní použití. Dodává se hotově v květináči. Dodávaná kvalita: cca výška 20 cm | hrnec: Ø 12 cm | Rozsah dodávky: 3 kusy. Rostliny jsou přírodní produkty, velikostí, a proto se mohou od obrázku lišit tvarem, barvou a vzhledem. Pokud možno umístit na světlé místo.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
Číslo díluML638

7. Miau Katzengras ... Deine Katze wird dich lieben

#ad

Ale skutečná tráva – měkká a pravá – kočičí tráva pro kočky – louka pro kočky na balkon a vnitřní, Mau kočičí tráva připravená pro dospělé 60 x 40 cm – okamžitě použitelná, žádné semeno, bez výsevu

#ad
Miau Katzengras ... Deine Katze wird dich lieben #ad - Rovněž k dostání v našem obchodě Amazon. ExtrÉmnĚ praktickÝ: nejedná se o semena kočičí trávy, ale ihned použitelné! Díky dodávané misce z plastu a snadnému vyjmutí z kartonu je tráva obzvlášť praktická při použití.

Příslušenství: aby se krmná tráva pro kočky stala optickým zlatým hřebem v bytě, nabízíme trávu volitelně s dekorativními dřevěnými podnosy v různých barvách. Přírodní a bezpečné: mňau kočičí tráva se pěstuje na velkých venkovních plochách, bez škodlivých látek. Opravdu obrovský: s plochou 60 x 40 cm je mňau kočičí tráva mnohem větší než běžné kočičí trávy nebo šanta kočičí.

Perfektní doplňkové krmivo – louka pro kočky, k okusování a hraní. Perfektní pro kočky, které nabízejí pohyb a změnu, přijímají kyselinu listovou a předcházejí anémii. Jedná se o skutečný kousek přírody do bytu a postará se o zdravý a bezpečný požitek z okusování. Mňau kočičí tráva: hotově pěstovaná a měkká, bez výsevu.
ZnačkaMiau Katzengras ... Deine Katze wird dich lieben #ad
VýrobceMiau Katzengras #ad
Výška1.57
Délka23.62
Hmotnost8.82
Šířka15.75
Číslo dílu00672

8. BALDUR Garten

#ad

Trvalka – udržování bez mrazu, 1 rostlina | připravená pro podporu trávení koček| zelené krmivo pro kočky | pokojová rostlina cyperus, zelená rostlina, BALDUR Garten Kočičí tráva

#ad
BALDUR Garten #ad - Dodáváme svěží čerstvou trávu, pěstovanou v květináči. Ať už se jedná o volně pobíhající kočky nebo tygra do obývacího pokoje, pravidelné krmení kočičí trávy usnadňuje všem kočkám vysekávání nestravitelných kuliček.

Papírového okrasného květináče s potiskem kočky. Velikost při dodání: rostlina v květináči 12 cm, cca 20 cm vysoký, vč. Kočičí tráva je perfektní zelené krmivo pro kočky! kyperská tráva je huňatá, s dlouhými a jemnými listy a je považována za velmi důležitý doplněk stravy pro všechna plemena koček. Zvláště čisté domácí kočky to potřebují. Díky jedlým zeleným rostlinám je to pozitivně regulováno, než se kočka pokazí.
ZnačkaBALDUR Garten #ad
VýrobceBALDUR Garten #ad
Číslo díluH-7523

9. Blumen-Senf

#ad

Blumen-Senf Kočičí tráva 3 rostliny – Cyperus alternifolius Zumula – pro podporu trávení koček

#ad
Blumen-Senf #ad - Obsahuje cennou kyselinu listovou a podporuje trávení u koček. Se svými dlouhými, tenkými a jemnými listy je tato tráva nejen obzvláště dekorativní, ale také kočky mají radost z této rostliny.

Proto se pokojové rostlině lidově nazývá kočičí tráva. Protože pro domácí zvířata se kyperská tráva hodí jako ideální doplněk stravy. Podívejte se do našeho obchodu a ušetřete náklady na dopravu. Na rozdíl od jiných druhů kyperské trávy netvoří tento malý, huňatě rostoucí "chomáč trávy" žádné stonky, ale pouze listy. Kyperská tráva, často známá také jen mezi kočičí trávou, patří k bažinatým rostlinám a je známá a oblíbená u mnoha milovníků koček.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
VýrobceBlumen Senf #ad

10. exotenherz

#ad

Cyperus alternifolius, Kočičí tráva, pro podporu trávení koček, Exotenherz

#ad
exotenherz #ad - Zabraňte tomu, aby vaše kočka snědla vaše pokojové rostliny, ve kterých jí nabízíte tuto chutnou alternativu. Hrnec 12 cm, cca celková výška 25 cm. Kočičí tráva podporuje trávení vaší kočky.
Značkaexotenherz #ad
Výrobceexotenherz #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílu05122014655