Top 10 Heizsocken Herren 43-46 – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bubbacare

#ad

Jízdu na kole, Vyhřívané ponožky, pánské, dámské, lyžování, elektricky vyhřívané ponožky, dobíjecí zimní, ovládání přes aplikaci, provoz na baterie, lov, kempování, vyhřívané podrážky pro turistiku

#ad
Bubbacare #ad - Přesná regulace teploty aplikace přizpůsobuje teplotní rozsah 30 °c – 70 °c, posunutím si můžete vybrat přesně požadovanou teplotu. Už nemusíte boty sundávat a ohýbat se, abyste nastavili teplotu přes telefon přes vyhřívané ponožky, vaše aktivity a práce v zimě budou pohodlnější. 5 nastavení: 30 min, xl pro velikost: 8–13 stop.

Elektrické topné ponožky s dobíjecí baterií a velkou kapacitou se perfektně hodí pro dlouhé cesty a outdoorové sporty. Nezávisle navržené nejnovější elektrické vyhřívací ponožky s aplikací na zimu 2023 používají neviditelný topný článek, ultratenkou přenosnou baterii, regulaci teploty aplikace a jedinečný vzhled, aby vedly nový trend. Baterie s obzvlášť velkou kapacitou naše vyhřívané ponožky jsou vybaveny dvěma dobíjecími bateriemi 5000 mah, kapacita baterie je více než dvakrát vyšší než u jiných vyhřívaných ponožek dostupných na trhu, baterie jsou lehké a lze je používat dlouho bez častého nabíjení.

Vyhřívané ponožky podporují praní v pračce a ruční praní. Tabulka velikostí následovně: l pro velikost: 5–11 stop, 90 min, čímž lze účinně zabránit popáleninám při nízké teplotě, aby se automaticky vypnula, puchýřům a dalším jevům způsobeným prodlouženým zahříváním. Nová verze aplikace se velmi snadno ovládá. Vyhřívané ponožky dámské pánské můžete regulovat také na baterii, podívejte se prosím na podrobnosti v příručce. Inteligentní ovládání pomocí aplikacenaskenujte qr kód v příručce nebo si stáhněte aplikaci v app store, levé a pravé ponožky lze ovládat samostatně.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Záruka//

2. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ohřívač podrážky – 5 párů – extra teplá – vyhřívané vložky – ohřívač nohou – 8 hodin teplé nohy – okamžitě připravené k použití – čistě přírodní – velikost MEDIUM: 39–41

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Medium: 39-41 | extra tenké vyhřívané vložky – hodí se do každé boty. Jednoduše otevřete obal – ohřívače podrážky se samy zahřívají na vzduchu | jako vložky do bot.

Perfektní doplněk k ohřívačům rukou THE HEAT COMPANY. 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží. 5 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu mnoho měsíců. Ideální při všech aktivitách v přírodě, ať už při sportu, na procházce nebo na stadionu – konečně teplé nohy.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.16
Šířka2.76
Číslo díluHU-XI-201
Modelka12206

3. Thermopad

#ad

Termopad ohřívač prstů – originál: 30 párů ohřívacích polštářků pro 8 hodin tepla I ohřívač nohou pro okamžité použití I extra teplý ohřívač nohou – ideální pro outdoorové aktivity a lyžařské boty I

#ad
Thermopad #ad - Termopad je prvním výrobcem tepelných polštářků v celé Evropě. Ohřívač zad, ohřívač šíje, ohřívač rukou, tepelný opasek, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm Always. Kdykoliv. 8 hodin tepla | nejznámější německá tepelná značka: už nikdy studené nohy! inovativní ohřívače prstů se jednoduše nalepí na ponožky a poskytují teplé nohy celé hodiny.

30 párů extra teplých polštářů: už nikdy studené nohy! originální hřejivé polštářky na nohy zajišťují příjemně teplé prsty. Trvanlivost v neotevřeném stavu po mnoho let. Odstraňte fólii z lepicí pásky a připevněte nahoře nebo dole na ponožku. S pouhými 96 x 70 mm se tyto tenké podložky zahřejí do každé boty – také do lyžařských bot a snowboardingových bot.

Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C. Ideální pro všechny outdoorové aktivity. Nezapomenutelné obsažené látky: inovativní ohřívače prstů fungují s čistě přírodními složkami železný práškový granulát, sůl, aktivní uhlí, voda a vermikulit. Termopad je oficiálním dodavatelem německých lyžařských národních mužností.
ZnačkaThermopad #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška0.2
Délka3.78
Hmotnost0.09
Šířka2.76
Číslo dílu78320
Modelka78320
ZárukaVýměna

4. Thermopad

#ad

Ultra tenké hřejivé polštářky, Ohřívač prstů na noze v podobě termopolštářku, 37 °C, použitelné okamžitě, 10 párů, 8 hodin intenzivního tepla, příjemné teplo pro prsty na noze

#ad
Thermopad #ad - Přírodní a nezávadné složky: železný prášek, aktivní uhlí, voda a vermikulit, sůl, není nutné předchozí zahřívání. Perfektní velikost: 96 x 70 mm, vhodné pro každou botu, každý pár jednotlivě zabalený, i do lyžařských bot.

Délka zahřívání: 6 hodin tepla, průměrná teplota 37 °C, životnost v neotevřeném stavu: 3 roky. Vhodné pro všechny druhy zimních sportů, návštěvy stadionu a vánočních trhů a všechny outdoorové aktivity – už nikdy studené prsty na noze. Okamžitě použitelné: z lepicího pásku odstraňte fólii, vyjměte hřejivý polštářek, aktivace proběhne při kontaktu se vzduchem.
ZnačkaThermopad #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška0.2
Délka3.78
Hmotnost0.09
Šířka2.76
Číslo dílu78120
Modelka78020
ZárukaVýměna

5. QZLGD

#ad

Kempování, řešení pro studené prsty na nohou 2023 – 5 V, Vyhřívané ponožky, dámské, sport, outdoor, vyhřívané ponožky, turistiku tmavočerná, pánské, 5000 mAh, dobíjecí vyhřívané ponožky pro lyžování

#ad
QZLGD #ad - Zaměřeno na zákazníka– qzlgd je vždy inovátorem v oblasti topné technologie a získává důvěru zákazníků díky kvalitě a výkonu našich výrobků. Kromě integrovaných infračervených topných prvků na zadní straně chodidla a podrážky jsou také vybaveny vodivými vlákny a malými topnými prvky na horní straně prstů pro zajištění 360stupňového tepelného krytí.

V každé situaci nabízejí naše vyhřívané ponožky komfort na míru a zajišťují, 3 hodiny, 6 hodin a nejnižší stupeň 40 °c, nízký stupeň 50 °c, která nabízí vynikající výdrž baterie a kontrolu teploty – nejvyšší stupeň 70 °C, střední stupeň 60 °C, 4 hodiny, že si zákazníci mohou při outdoorových aktivitách užívat teplo déle než kdy dříve. Cílem je bojovat proti studeným prstům a zajistit rovnoměrně příjemný zážitek z ohřevu obou nohou, bez pocitu cizího těla. Tyto vyhřívané ponožky jsou láskyplným a praktickým nápadem na dárek pro rodinu a přátele a zajišťují, horolezectví, snowboarding, turistiku a dokonce pro lov za chladného počasí.

Perfektní teplota – vyhřívané ponožky jsou vybaveny vysoce kapacitní baterií 5 v 5000 mah, 8 hodin. Současně jsou také ideální pro osoby s raynaudovým syndromem, artritidou kotníku, že se během zimních aktivit budete cítit příjemně a pohodlně. Poskytují vynikající komfort při nošení, aby vaše nohy zůstaly svěží a příjemné. Skvělý dárek – vyhřívané ponožky od qzlgd se perfektně hodí pro lyžování, chronickým chladem a ztuhlými klouby. Komfortní a s dlouhou životností – naše vyhřívané ponožky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a modálních materiálů a jsou vhodné pro velikosti 36–44 eu a 6–12 palců.
ZnačkaQZLGD #ad
VýrobceQZLGD #ad
Číslo díluDarkBlack
ModelkaDarkBlack
Záruka1 roky

6. Fwoueot

#ad

Ohřívač nohou, Vyhřívané ponožky, 5 V/5000 mAh, vyhřívané ponožky se 4 nastaveními tepla, lyžování, outdoor, jízda na koni, kempování, elektrické vyhřívané ponožky, turistika,, lov, dámské a pánské

#ad
Fwoueot #ad - Jsou také perfektním dárkem pro vás samotné, trekkingu, vašeho partnera, turistice, ať už při jízdě na kole, rodiče a starší.360° celkové zahřátí naše vyhřívané ponožky pokrývají velkou část vaší nohy, a dosahují rychlého a rovnoměrného zahřívání. Poskytují dobrou prodyšnost a flexibilitu, což zajišťuje pohodlný střih.

To nejen zlepšuje krevní oběh, včetně chodidel, prstů a nártu, ale také účinně zmírňuje chlad v nohou. Vysoce kvalitní hřejivá látka tyto vyhřívané dámské pánské ponožky jsou vyrobeny z modální jádrové příze, která nabízí vynikající teplo a vysoký komfort při nošení. Nabízejí různé režimy topení, vysoké teplotě při 60 °C 4–5 hodin, 5–8 hodin. V případě dotazů jsme Vám kdykoli k dispozici. Srdečný servisvyhřívané ponožky fwoueot s baterií lze prát ručně nebo prát v pračce pomocí sáčku na prádlo, který je součástí dodávky a hodí se pro většinu lidí 35–43 EU a 4–8UK.

Nabízíme jednoletou záruku na výrobek. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jedinečný design šití zajišťuje pohodlný tvar, aniž by byl příliš těsný na noze. Vysoké teplotyvyhřívané ponožky fwoueot nabízejí vysoký topný výkon a zlepšují izolaci, střední teplota při 50 °C 5–6, mezi nimi ultra vysoká teplota při 70 °c 3 – 4 hodiny, 5 hodin a nízké teploty při 40 °C 6, aby byla zajištěna komplexní ochrana proti chladu.
ZnačkaFwoueot #ad
VýrobceFwoueot #ad
Výška1.18
Délka19.69
Šířka3.94
ZárukaZáruka jeden rok

7. Gocheer

#ad

3 nastavitelné teploty, jízdu na, lyžařské rukavice na zimu, motocykl, Gocheer Vyhřívané ponožky dámské pánské, vyhřívané ponožky s akumulátorem, lyžování, vyhřívané ponožky s výkonem 7,4 V/22,2 WH

#ad
Gocheer #ad - Nebo vyhřívané ponožky při praní otočte, aby se ponožky při praní příliš překroutily, a aby se prodloužila životnost ponožek. Podpora praní v pračce a ručním praní naše vyhřívané ponožky lze prát v pračce nebo ručně. Dlouhotrvající elektrický výkon vybaveno baterií 7, 2 wh, 4 v * 3000 mah = 22, má lepší chladicí výkon a poskytuje více energie 7, 4 v 22, nižší hmotnost, 2wh.

Přírodní a ekologické materiály v chladných zimních měsících vám představujeme vyhřívané ponožky, které jsou vyrobeny z přírodních, ekologických materiálů. Vysoce kvalitní zákaznický servis nabízíme 7 × 24 hodin zákaznického servisu. Nabíjecí lithiová baterie 7, 4 v se rychle zahřívá, žádný pocit při nošení hmotnosti. V případě dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat prostřednictvím funkce zpráv Amazon a my Vám rychle odpovíme na vaše dotazy. Při praní vyjměte baterii a zasuňte napájecí kabel do pouzdra na baterie vyhřívaných ponožek, aby se zabránilo tomu, aby nedošlo k poškození napájecího kabelu.

Tyto přírodní materiály zaručují suchý a prodyšný pocit při nošení, akrylová vlákna odolná proti žmolkování, viskóza, příjemnou měkkost a vynikající odolnost proti pomačkání. Topný modul je bez problémů integrován do materiálu ponožek a vykazuje pevnost v tahu 480 megapaskálů, který se skládá ze čtyř kroužků a tvoří 360° kruhovou topnou zónu. Baterie obalená pvc fólií má menší objem, kterou lze po úplném nabití používat nepřetržitě až 10 hodin. A nemusíte mít žádné starosti s bezpečností akumulátoru.
ZnačkaGocheer #ad
VýrobceGocheer #ad
Záruka1

8. QZLGD

#ad

Dámské, Vyhřívané ponožky, kempování, vyhřívané ponožky, sport, turistiku Black Grey, outdoor, 5000 mAh, dobíjecí vyhřívané ponožky pro lyžování, pánské, řešení pro studené prsty na nohou 2023 – 5 V

#ad
QZLGD #ad - Komfortní a s dlouhou životností – naše vyhřívané ponožky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a modálních materiálů a hodí se pro velikosti 39–44 eu. Nové řešení pro studené prsty – vyhřívané ponožky qzlgd nabízejí jedinečné designové řešení. Zaměřeno na zákazníka– qzlgd je vždy inovátorem v oblasti topné technologie a získává důvěru zákazníků díky kvalitě a výkonu našich výrobků.

Cílem je bojovat proti studeným prstům a zajistit rovnoměrně příjemný zážitek z ohřevu obou nohou, bez pocitu cizího těla. Všechny naše produkty nabízejí 60denní bezplatnou záruku a jednoroční záruku po nákupu. Tyto vyhřívané ponožky jsou láskyplným a praktickým nápadem na dárek pro rodinu a přátele a zajišťují, že se během zimních aktivit budete cítit příjemně a pohodlně. Kromě integrovaných infračervených topných prvků na zadní straně chodidla a podrážky jsou také vybaveny vodivými vlákny a malými topnými prvky na horní straně prstů pro zajištění 360stupňového tepelného krytí.

Navíc byly na prstech a patách přidány kožešinové potahové materiály, jsou prodyšné a zabraňují tvorbě vlhkosti a zápachu, ale také zaručují dlouhou životnost. Poskytují vynikající komfort při nošení, které nejen zlepšují tepelnou izolaci, aby vaše nohy zůstaly svěží a příjemné. Současně jsou také ideální pro osoby s Raynaudovým syndromem, chronickým chladem a ztuhlými klouby. Skvělý dárek – vyhřívané ponožky od qzlgd se perfektně hodí pro lyžování, artritidou kotníku, horolezectví, snowboarding, turistiku a dokonce pro lov za chladného počasí.
ZnačkaQZLGD #ad
VýrobceQZLGD #ad
Číslo díluBlack Grey
ModelkaBlack Grey
Záruka1 roky

9. HELLO HEAT

#ad

WARMPACK- 5 párů ohřívačů podrážky ve vel. L 41 – 45 I vyhřívání bot s dobou zahřívání 7 hodin I okamžitě hřejivá vložka tepelná podrážka I ohřívač nohou pro boty, lyžařské boty a, HELLO HEAT

#ad
HELLO HEAT #ad - Při kontaktu se vzduchem se podrážka sama zahřeje a po několika minutách dosáhne maximální teploty tepla. Vhodné pro každou ložnici – samozahřívací podložka na nohy se integruje do každé boty. S teplotou cca 37 °c si udržíte stále teplé nohy.

Přírodní složky – funkce vyhřívaných vložek do bot je založeno na čistě přírodních materiálech: železný práškový granulát, aktivní uhlí, sůl, voda & vermikulit.55 párů hřejivých ponožek – rozlučte se s chladnými nohami. Dlouhodobá doba tepla – naše ohřívací balení se v každé situaci udržují teplé nohy – vyhřívané vložky jsou ideální při lyžování, turistice, karnevalu, při lovu a v každodenním životě.

Kozačky, boty, turistické boty, tenisky nebo šněrovací boty – vyhřívaná podrážka se hodí do bot. Ohřívač nohou warmpack jsou tenké, pohodlné a především jedno: teplé. Trvanlivost neotevřeného výrobku: několik let. Dné vaření nebo další probuzení – otevřete balení, ohřívač nohou vložte do bot, užívejte si teplo.
ZnačkaHELLO HEAT #ad

10. Wndy's Dream

#ad

Vyhřívané ponožky, 2023 nejnovější dobíjecí vyhřívané ponožky, lyžování, vhodné pro outdoor, kempování, extra velká baterie 5000 mAh, turistiku, velká topná plocha, dlouhá životnost až 65 °C, zimu

#ad
Wndy's Dream #ad - Díky 4 teplotním stupňům si můžete vybrat tu nejpříjemnější teplotu. Nabízíme 30denní plnou záruku vrácení peněz a jednoroční záruku na produkt, že budete s našimi produkty a službami spokojeni. Uživatelský prvektyto vyhřívané ponožky lze prát v ruce nebo v pračce a přidáme pytel na prádlo, abychom zajistili, který lze prát v pračce. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nejste spokojeni, kontaktujte nás.

Perfektní dárekelektrické ponožky lze použít nejen pro outdoorové sporty v zimě, ale také pro zajištění tepla a pohodlí při nízkých teplotách. Podporujte cirkulaci krve v zimním outdoorovém sportu, odmítněte fenomén Renault. Vědecký design baterií baterie s velkou kapacitou 5000 mah splňuje vaše potřeby pro dlouhé outdoorové aktivity a lze ji používat dlouhou dobu bez častého nabíjení. Perfektní jako dárek k narozeninám, Vánocům a jiným slavnostním příležitostem. Výstupní napětí této baterie činí 3, tak i vyhřívací podložka jsou izolovány odolným materiálem, a jak baterie, což je daleko pod bezpečným napětím pro lidské tělo, 7 V, aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem nebo úniku.

Díky tomu jsou naše elektrické ponožky ideální volbou, střední teplotu 90–110⁰F, střední až vysokou teplotu 110 ° – 130 °F, aby vás v zimě udržely v teple. Design 3vrstvého materiálu vnější izolační vrstva účinně blokuje vnitřní teplotu těla a blokuje konvekci horkého a studeného vzduchu; střed je topný drát, který se rychle zahřívá; nejvnitřnější fleecová vrstva se přizpůsobí lidské pokožce, aby poskytla pohodlný zážitek. Více stupňů na výběr v závislosti na povětrnostních podmínkách můžete elektrické ponožky nastavit na nízkou teplotu 60 – 90 °f, vysokou teplotu 130 – 150 °f.
ZnačkaWndy's Dream #ad
VýrobceWndy's Dream #ad
Číslo dílu5K
Modelka5K
ZárukaOne year return warranty