Top 10 Handmaster Plus Handtrainer – Posilovače úchopu při silovém tréninku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logest

#ad

159 kg, 6 kusů, ruční trenažér, protiskluzová rukojeť, silná v dárkové krabičce, Logest Sada kovových činek na prsty, skvělé zápěstí a předloktí, ruční posilovač, rotoped, 45 kg

#ad
Logest #ad - Konstrukce s dlouhou životností: tato sada činek na prsty byla odborně vyrobena z legované oceli a bude vám sloužit mnoho let. Skvělý nápad na dárek: krásně zabalená v atraktivní krabici, kteří rádi trénují a cvičí. Ty nabízejí perfektní možnost, jak vybudovat sílu v ruce a posílit vaši přilnavost.

Používejte je doma, v kanceláři nebo na cestách a proměňte svůj prostoj v produktivní tréninkovou jednotku. Síla ručního posilovače se zvyšuje v krocích po 22, 7 kg, je tato sada posilovačů rukou skvělým dárkem pro ty, což uživateli umožňuje postupně přidávat odpor a vytvářet sílu. Ruční trenažér: můžete si vzít tyto ruční trenažéry s sebou a trénovat kdekoliv. Pokud vaše ruce zesílí, sílu paží, budete schopni vytlačovat těžší závaží.

Výběr sad: logest je k dostání ve třech různých sadách, aby splnil všechny potřeby. Silnější úchop: tyto prstové činky se zaměřují na předloktí, prsty a zápěstí. Hliníkové činky jsou silné a přesto lehké, šetří vaše ruce, ale zároveň vám umožňují skvělý trénink. Vyberte si z balení 3 ks činek na prsty 45 – 90 kg, balení 3 ks s činkami na prsty 114–159 kg nebo 6dílné balení s činkami na prsty, které obsahují všechny závaží.
ZnačkaLogest #ad
VýrobceLogest #ad
Číslo díluno
Modelkano

2. Gripmaster

#ad

Zelený, 2,3 kg, Gripmaster Ruční trenažér / Fingertrainer Medical X-Light, medium

#ad
Gripmaster #ad - Doporučeno odborníky. Trénuje každý jednotlivý prst na sílu, obratnost a vytrvalost. Ideální pro každého, kdo chce rozvíjet a udržovat silné a zdravé ruce. Vysoce kvalitní posilovač prstů. Lze nainstalovat šest různých stupňů obtížnosti.
ZnačkaGripmaster #ad
VýrobceGripmaster #ad
Výška2.88
Délka3.63
Hmotnost0.14
Šířka0.88
Číslo dílu12203
Modelka12203

3. CRAZYROPE

#ad

Kovový úchop, 22,5 – 157,5 kg, CRAZYROPE Trénink na ruce s polstrováním předloktí, posilovač zápěstí pro posilování rukou, vysoce zatížitelná rukojeť

#ad
CRAZYROPE #ad - Velký nápad na dárek: krásně zabalená v atraktivní krabičce je tato sada na ruce skvělým dárkem pro všechny, kteří rádi trénují a trénují. Crazyrope promění váš prostoj na produktivní trénink. Naše rukojeti jsou perfektní způsob, budete schopni zvedat těžší závaží.

Ideální pro všechny, pak pomáhá posílit vaši přilnavost, prsty. Každý přístroj na posilování ruky se zvyšuje v krocích 50 liber, takže uživatelé mohou postupně zvyšovat odpor a vybudovat sílu. Můžete trénovat sílu úchopu, zatímco jste v kanceláři nebo dokonce na cestách. 7 druhů odporu na výběr: crazyrope nabízí 50 100 150 200 250 300 350 liber, jak vybudovat sílu ruky a zlepšit přilnavost. Ideální vybavení na cvičení : crazyrope posilovač rukojeti se výborně hodí pro trénink předloktí, trénink rukou, odbourávat stres a zvýšit výdrž.

Přenosný a efektivní : díky kapesnímu formátu můžete tyto rukojeti vzít s sebou a trénovat všude. Když vaše ruce zesílí, které posílí vaše předloktí a uchopení. Hliníkové rukojeti jsou silné a přesto lehké, jemnější pro vaše ruce, zatímco stále ještě trénujete ve velkém stylu. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: vyrobeno z trvanlivých hliníkových rýhovaných rukojetí a vysoce pevné pružiny. Je to jednoduché a efektivní, kteří chtějí rozvíjet a udržovat silné, zdravé ruce.
ZnačkaCRAZYROPE #ad
VýrobceLijia's #ad
Číslo dílu‎CR001020

4. KDG

#ad

Posilovač úchopu, posilovač úchopu pro růst svalů a rehabilitační cvičení rukou, balení 4 nebo 6 ks, 22,5 kg – 157,5 kg, KDG Posilovač rukou na předloktí, kov, neklouzavý prst

#ad
KDG #ad - Je to také skvělé rehabilitační cvičení pro lidi trpící artritidou, zánětem šlach, zvýšení přilnavosti a flexibility prstů, zápěstí a předloktí, perfektním ergonomickým designem, kardioidy. Jednoduchá manipulace, tento posilovač prstů je pro vás ideální. Snadné nošení a používání s držákem v kapesním formátu jej můžete vzít všude s sebou a efektivně trénovat, můžete ovládat intenzitu vašeho tréninku s kovovou rukojetí.

Dvě možnosti nastavení kdg sada na trénink předloktí má 2 různé kombinace na výběr, hudebníky a lidi, 5 kg pro všechny úrovně síly a kondice. Robustní, takže budete mít lepší trénink. Každodenní silový trénink a rehabilitace zranění trénink prstů s vylepšeným designem rohů, budování síly, ideální pro trénink prstů, odbourává stres a zvyšuje vytrvalost. Pokud máte dotazy, dni otců, kdo má rád pohyb a trénink a grip trainer je také skvělým dárkem ke Dni matek, dni dětí, vánocům, můžete se na nás obrátit.100% uspokojivý poprodejní servis klademe vždy důraz na kvalitu produktu a zkušenosti s nákupem zákazníků.

Prvotřídní posilovač úchopu rukojeti jsou z gumy + kovu s kvalitními ocelovými pružinami, jsou více protiskluzové než běžné kovové rukojeti, s dlouhou životností a lehký, nepoškodí vaše ruce a prsty, nabízí pohodlné uchopení a pocit. Cycycycycycycyvhodné pro všechny, 5 / 67, kteří chtějí trénovat ruce, 5/90 kg a 6 ks v balení s úrovněmi odporu 45/67, 5/90/112, 4 balení s úrovněmi odporu 22, 5 / 45 / 135/157, jako jsou sportovci, horolezci, fitness trenéři, fitness nadšenci, zápěstí a prsty. Váš problém vyřešíme do 24 hodin.
ZnačkaKDG #ad
VýrobceKDG #ad
Číslo díluGS54-KDG

5. zenlete

#ad

Tréninkový přístroj se silnou pružinou pro větší úchop + e-kniha s cviky, 2dílná sada činek na prsty nastavitelná od 5 do 60 kg, zenlete Profesionální fitness tréninkový trénink, trenér prstů na předloktí

#ad
zenlete #ad - Tréninkový přístroj se kromě rehabilitace hodí také velmi dobře k prevenci zranění. Návod k obdržení e-knihy najdete na informačním listu v balení. Ruční tréninkový přístroj, který současně posiluje sílu prstů a přilnavost.

Vhodné také pro seniory. Silový trénink s úchyty vede k lepší síle uchopení. Perfektní rehabilitační přístroj: zvláště po poranění ruky je velmi důležité cílené posílení síly ruky a obnovení svalů. Kromě toho dostanete zdarma e-knihu s cvičeními. Ergonomická rukojeť: k dobrému tréninku předloktí patří vhodná rukojeť, která je příjemně tvarovaná a zabraňuje sklouznutí na trenažéru. Nastavitelný odpor: rozsah odporu 5 až 60 kg nabízí každému možnost trénovat s činkami na prsty, ať už pro začátečníky nebo profesionály.

Díky tomu se můžete plně soustředit na trénink prstů. Zásilka pouze pro vás: kromě dvou tréninkových silových trenérů vám navíc nabízíme tašku, abyste své rukojeti mohli používat i na cestách. Efektivní trénink: posilovač síly rukou je optimálním tréninkovým nástrojem a kromě svalů předloktí posiluje také zápěstí a prsty.
Značkazenlete #ad
Výrobcezenlete #ad
Číslo díluHandtrainer-Green2
ModelkaHandtrainer-Green2

6. MoveRays

#ad

Unterarm Finger Handgrifftrainer, Bouldern, Klettern, Fitness, Silikonringe für Muskeltraining Sport, MoveRays Handgriffstärker und Trainer

#ad
MoveRays #ad - Stärkere griffmuskeln für sportarten wie baseball, musikinstrumente spielen; ideal für Männer, Frauen, Tennis, Golf; kräftige Finger für Hobbys wie Klettern, jugendliche, Erwachsene und Senioren.

70 mm/2, 75" durchmesser; je 1, 77 oz/50 . Zufriedenheit ist garantiert; Unser Ziel ist es, unseren Kunden hochwertige, langlebige Produkte und einen hervorragenden Kundenservice zu liefern. Einfach zu benutzen, loslassen und in der handfläche, zusammendrücken, einen Finger beider Hände einführen und sanft nach außen ziehen; leicht zu reinigen, dem Daumen und allen Fingern wiederholen, festhalten, in einer Tasche oder einem Beutel überall und jederzeit mitzunehmen.3 widerstandsstufen 30, 40, 50 lb.
ZnačkaMoveRays #ad
VýrobceMoveRays #ad
Výška2.17
Délka2.76
Hmotnost0.11
Šířka2.76
Číslo díluMHG11B

7. Handmaster Plus

#ad

Handmaster Plus | sada 3 ks | posilovač rukou | posilovač prstů

#ad
Handmaster Plus #ad - Velikost: 3 kusy 1 kus. Handmaster plus 3dílný posilovač rukou pro fyzioterapii barvy se mohou lišit od Handmaster Plus. Značka: Handmaster Plus. Handmaster Plus. Handmaster plus 3dílný posilovač rukou fyzioterapie.
ZnačkaHandmaster Plus #ad
VýrobceHandmaster Plus #ad
Výška3.25
Délka2.5
Šířka9
Číslo dílu1479
Modelka1479

8. STRABOSS

#ad

Nastavitelný trenažér rukou a prstů, posilovač úchopu, STRABOSS Ruční trenažér na prsty, tréninkový přístroj na předloktí, silový trénink, fitness trenér předloktí, trénink prstů

#ad
STRABOSS #ad - Přizpůsobte odpor 5–60 kg své síle. Tato funkce pomáhá sledovat váš tréninkový pokrok. 8 stupňů odporu prstů – zvyšte sílu prstů s naším vysoce kvalitním silikonovým posilovačem síly prstů. Ruční trenažér s funkcí počítání – náš nastavitelný posilovač síly ruky má integrovaný počítadlo, které sleduje váš pokrok během každého opakování.

Náš pohodlný náramek sedí perfektně na každém zápěstí a nabízí optimální držení pro trénink předloktí. Stiskněte a otočte tlačítkem pro reset. Perfektní sada pro posilování rukou – 5dílná sada all v one straboss trénování rukojetí obsahuje vše, co potřebujete pro trénink rukou. Kvalitní zákaznický servis – máte-li dotazy k používání produktů, můžete se obrátit na náš zákaznický servis 24/7 a my Vám nabídneme jakoukoli pomoc. Budování svalů a rehabilitace – sada silového tréninku se hodí nejen ideálně k posílení vašeho svalstva předloktí, držení prstů, ale výborně se hodí k rehabilitaci: poraněním prstů, stabilitu zápěstí, artritidou, rukou a zápěstí, karpálním tunelem.

Pomocí posilovače prstů zlepšíte flexibilitu každého prstu. Světle šedá lehký stupeň 1–4 a černá těžký stupeň 5–8 nabízejí různé odpory. Nastavitelný posilovač rukou 5 – 60 kg, kroužek pro držení ruky 13, posilovač prstů s pohodlným páskem na zápěstí, nastavitelný lis na prsty 1 – 4 kg, 8 stupňů odporu, 7 kg.
ZnačkaSTRABOSS #ad
VýrobceStraboss e.K. #ad
Číslo díluSTR02-23

9. PROIRON

#ad

PROIRON Ruční trenažér na prsty, podpaží, posilovač úchopu 5-60 kg, posilovač zápěstí, tréninkový přístroj, prst tréninkový přístroj, nastavitelný grip trenér, posilovač rukou

#ad
PROIRON #ad - Pro ruční trénink – trenažér na předloktí je perfektním nástrojem pro rehabilitaci poranění svalů a vazů. Snadné nošení – malý, lehký a přenosný, exkluzivní, ženy, svého nového posilujícího společníka si můžete vzít všude s sebou a vzít s sebou na trénink.

Nastavitelný odpor – odpor je nastavitelný, můžete jej nastavit od 5 kg do 60 kg podle vašich potřeb. Díky tomu se můžete plně soustředit na trénink prstů. Vysoká kvalita & dlouhá životnost – náš posilovač síly je odolný a bezpečný a nepoškodí vaše ruce ani prsty, což vám přinese vynikající uživatelský zážitek. Ergonomická rukojeť: k dobrému tréninku předloktí patří vhodná rukojeť, která je příjemně tvarovaná a zabraňuje sklouznutí na trenažéru.

Praktická a přenosná rukojeť pro snadné použití v každém prostředí pro muže, seniory a teenagery. Pomáhá získat zpět sílu svalů v ruce a předloktí, aby se zlepšila síla uchopení a vytrvalost. Kromě toho pomáhá zvyšovat flexibilitu prstů, stabilitu zápěstí a celkovou sílu předloktí, aby se zlepšil výkon v každodenním životě po operaci nebo zranění.
ZnačkaPROIRON #ad
VýrobceShanxi regent works inc. #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka7.87
Číslo díluPRO-WLQ02-02
ModelkaNo Counting

10. ideapro

#ad

Ruční trenažér předloktí 10–50 kg, trénink síly pro posílení svalstva rukou 1 sada, nastavitelný posilovač prstů

#ad
ideapro #ad - Profesionální servis profesionální sportovní vybavení, během vašeho používání nabízíme profesionální poprodejní servis. Nastavitelný odpornastavitelný odpor od 10 kg do 50 kg.

Vysoce kvalitní materiály použití velmi kvalitních materiálů a extra silných ocelových pružin, které mají dlouhou životnost. Tréninkové posilovače rukou se ideálně hodí pro trénink vašich prst, rukou a předloktí a pro zlepšení síly rukojeti. Tréninci ručních svalů horolezci, kytaristé, kulturisté, zápěstí a předloktí, bubeníci, pohyblivost, zlepšují sílu svých rukou, stavitelé svalů, zlepšují sílu držení rukou a prstů, tenisté, pianisté a masážní terapeuti, vytrvalost, prstů, svalový tonus a jemnou a hrubou motoriku.

Pohodlná rukojeť pokrytá ekologickými tpe materiály, měkká a zabraňuje tomu, aby náhodně vyklouzla z ruky, když se potí, ergonomický design vhodný pro seniory a mládež.
Značkaideapro #ad
Výrobceideapro #ad