Top 10 Galileo Experiment Jungen – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy. Pokud nebudete spokojeni, abychom to mohli napravit. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické.

Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti.

Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, dejte nám vědět, která dělá spoustu zábavy. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

2. Kosmos

#ad

Start, zkoumání vzrušujících elektrických obvodů s motorem a měřicím přístrojem, experimentální krabice na elektrotechniku, Kosmos 620547 Easy Elektro

#ad
Kosmos #ad - Jak se pomocí magnetů vytváří proud? jak funguje elektrický kódový zámek? sada pro začátečníky pro napájení, napětí, elektrické obvody a magnetismus – jednoduchá a intuitivní pro děti od 8 do 12 let.

Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady Easy Elektro. Pičkové pokusy: cool poplašná zařízení s relé, nechte vrtule proplout vzduchem, postavte elektrický kódový zámek. Na základě jednoduchých a pokročilých pokusů se sériovým a paralelním zapojením, měřicím přístrojem, motorem, magnetem a cívkou se děti krok za krokem naučí základní pojmy elektřiny. Ideální kombinace: systém easy click s praktickými patentkami doplňuje snadno srozumitelné a ilustrované schémata zapojení pro děti k napodobení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost2.23
Šířka12.99
Číslo dílu620547
Modelka620547
ZárukaZákonná záruka

3. VFENG

#ad

Elektronická stavebnice NoDNA pro děti – 300 napínavých experimentů pro děti od 8 let, elektrická experimentální sada od 8 let včetně výukového kvízu a ilustrovaného návodu – elektrická stavebnice pro

#ad
VFENG #ad - Vzdělávání zaměřené na budoucnost: se zaměřením na dovednosti STEM matematika, přírodní vědy, informatika, technika klade elektrostavebnice základní kámen pro technické porozumění. Podněcuje radost z experimentování: box byl navržen tak, aby vzbudil přirozenou zvědavost dětí a povzbuzoval je, aby s nadšením a kreativitou zkoumaly téma elektroniky.

Elektrický box pro děti podporuje různé kompetence, koordinace ruka-oko a mnoho dalšího. S touto elektrickou stavebnicí se děti od 8 let mohou naučit sestavovat a provádět různé experimenty. Jednoduchý zacvakávací systém: pomocí velmi lehkého systému patentů lze všechny pokusy rychle a jednoduše rozložit a složit. Skvělý nápad na dárek: experimentální stavebnice je skvělá hračka a perfektní jako dárek pro hosty k dětským narozeninám, jako dárek pro dívky a chlapce.

Včetně kvízu na učení: naše stavebnice od 8 let nabízí nejen experimenty, ale také vzdělávací kvíz, který podporuje logické myšlení a technické porozumění dětí a hravě se ptá na naučené děti. Elektronická znalost pozadí: naše stavebnice pro děti od 8 let nabízí kromě toho vzrušující znalosti pozadí na téma elektroniky. Skvělá stavebnice pro elektrotechniku, která vzbuzuje zájem o vědu a techniku. 300 napínavých experimentů: s touto elektrickou stavebnicí pro děti od 8 let zažijí děti 300 napínavých experimentů, jako je např.
ZnačkaVFENG #ad
VýrobcenoDNA #ad
Výška1.57
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo dílu24995
Modelka24995
Záruka2 roky

4. Kosmos

#ad

Napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením, poplašné zařízení, budování rádia, experimentální schránka pro, KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun, zvukové zařízení

#ad
Kosmos #ad - Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun. Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro". Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení. Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

Pro fanoušky středověku a malé archeology, pro děti od 7 do 10 let, experimentovací sada s kladivem a dlátem, KOSMOS 657994 rytířský poklad, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny

#ad
Kosmos #ad - Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa.

Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

6. Galt

#ad

Galt Toys, Rainbow Lab, Ages 5 Years Plus, Science Kit for Kids

#ad
Galt #ad - Erstellen sie einen Regenbogen im Reagenzglas! Inkl. Geeignet für Kinder ab 5 Jahren. Einem 24-seitigen, farbigen Laborbuch mit 12 lustigen Experimenten evtl.

Nicht in dt. Mit farbmischungen experimentieren und gel-ähnliche Kristalle züchten. Enthält 3 reagenzgläser, schutzbrille, spiegel, polyacrylamid-Kristalle, Pipette, 3 Lebensmittelfarbstoffe, Aufkleber, reagenzglashalter, Regenbogenbrille, Farben-Mischbecher, 3 Plastikbecher, Schreibblock und mehr. Sprache. Ein wissenschafts-kit, um frühes lernen in den Bereichen Naturwissenschaft und Technik zu fördern und um wissenschaftliches Denken anzuregen - und dabei Spaß zu haben.
ZnačkaGalt #ad
VýrobceGalt #ad
Výška8.66
Délka12.2
Hmotnost0.86
Šířka2.76
Číslo dílu1004864
Modelka1004864
ZárukaKeine Garantie

7. National Geographic

#ad

National Geographic Crystal Growing Kit – 3 pestré krystaly pro pěstování s osvětleným stojanem a návodem český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit včetně 3

#ad
National Geographic #ad - Pěstujte živé barevné krystaly – pěstujte krystaly ve 3 úžasných barvách: modrá, fialová a zelená. Kompletní sada na vychytávání – obsahuje vše, růstová komora, co potřebujete. Naše jedinečná flexibilní růstová komora vám umožňuje snadno odstranit Vaše krystaly bez poškození.

S tímto napínavým a pedagogicky vědeckým experimentem pro děti nebyla chemie nikdy tak zábavná a pestrá! Displej nočního světla – ukažte své vlastní krystaly na dodaném osvětleném displeji. Se 7 jednotlivými barevnými režimy, duhovým barevným režimem, 3 světelnými displeji a 3 stupni jasu na výběr zazáří vaše krystalické poklady. ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, dejte nám vědět, abychom to pro vás mohli udělat správně.

Začněte sbírku kamenů – tato sada obsahuje 3 exempláře pravých drahokamů, zelený fluorit a modrý kalcit, mezi nimi Geode, spolu s podrobným návodem na výuku, který vysvětluje, jak rostou krystaly a další! Vynikající STEM dárek pro chlapce a dívky. Růstový prášek, jasné osivo, osvětlený displej a snadno srozumitelné pokyny.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška11.22
Délka9.06
Hmotnost2.25
Šířka3.54
Číslo díluNGLITCRYSTAL
ModelkaNGLITCRYSTAL

8. Kosmos

#ad

Experimentální schránka pro děti od 10-14 let, nastavitelná velikost, vhodná i pro leváky, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka

#ad
Kosmos #ad - Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována. S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka.

Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje. Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem.

Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte. Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení. Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

9. Kosmos

#ad

Experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie, Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů, 5 fascinujících ozdobných kamenů, vykopejte pravé minerály sami, kladivem a dlátem

#ad
Kosmos #ad - Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, kopat, škrábat a divit, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají. Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let.

Třpytivý křišťál, svítící růženín, aventurin, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka

10. Kosmos

#ad

KOSMOS 658021 Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let, pravěk, vykopávky, hluboko ukrytá v sádrovém bloku, dinosaury, suvenýr, dárek, fosilie

#ad
Kosmos #ad - Pro děti od 7 let. S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Pro vlastní vykopávání nebo jako progamový bod pro příští dětskou narozeninovou oslavu. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex s 11 jednotlivými částmi. Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. Skvělá experimentální sada od kosmos.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.22
Šířka5.12
Číslo dílu658021
Modelka658021
ZárukaZákonná záruka