Top 10 Fleischthermometer mit App – Teploměry na maso

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ThermoPro

#ad

ThermoPro Lightning 1s schnell Fleischthermometer ±0.3℃ Genau Küchenthermometer IP65 Wasserdicht Bratethermometer LED Kerntemperaturmesser Thermometer Küche für Fleisch Gemüse Teig Babynahrung

#ad
ThermoPro #ad - Nur mit einer tasse gereinigtem Eiswasser kann das Bratenthermometer für längere Zeit genaues Messen kalibriert werden. 1 sekunde stabil angezeigt, lass das Grillgut mit diesem Fleischthermometer gerade auf den Punkt braten. 180° auto-rotierendes led-display: vortreffliches design trifft qualität - das Display vereinigt sich harmonisch im Gehäuse.

Ein/aus beim falten & aktivieren beim anheben: der kerntemperaturmesser schaltet sich beim Ausklappen der Einstichsonde automatisch ein und beim Einklappen aus. Schutzart ip65: mit ip65 wasserdichtem material kann das temperaturmesser nach Gebrauch unter fließendem Wasser oder mit einem feuchten Tuch leicht gereinigt werden. Das antirutschen-design am Griff ist für einfaches Einstechen sowie Ausziehen. Wir möchten, dass sie nach dem Kauf Ihres Teigthermometers auch mit uns rundum zufrieden sind.

Schraubendreher im Lieferumfang für Einsetzten der Batterie. 03°c hochgenau: das küchenthermometer überwacht die kerntemperatur mit einer Abweichung von ±03°c. 10-jahre-garantie: thermopro garantiert für einen zeitraum von zehn jahren ab dem Kaufdatum, dass dieses Produkt frei von Mängeln in Teilen, Material und Verarbeitung ist. Das ausgeklappte messgerät schaltet sich nach 90s Nichtgebrauch aus und beim Anheben wieder ein, sodass die Batterie schont.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Číslo díluTP622
ModelkaTP622

2. Inkbird

#ad

Inkbird Teploměr na maso, kuchyňský teploměr, USB dobíjecí digitální teploměr na maso IHT-1P, dětská výživa, grilovací teploměr na pečení, IPX5, BBQ, vodotěsný teploměr na vaření

#ad
Inkbird #ad - Vodotěsný teploměr na pečení ipx5 vodotěsný ipx5 digitální teploměr na pečení lze použít v deštivých dnech jak uvnitř, tak i venku. Weee reg č. Otevřete jej, který nelze složit, jako jsou kamna, a magnetická zadní strana umožňuje ulpívat na povrchu domácích spotřebičů, abyste přístroj zapnuli a vypněte sondu zpět.

Rychlá reakce– okamžitě čitelný teploměr na maso reaguje za 3 – 6 sekund a je přesný na ± 1 °c / ± 2 °f s širokým rozsahem -58 °f ~ 572 °F -50 °C ~ 300 °C. Usb dobíjecí teploměr na maso dobíjecí lithiová baterie 250 mah vydrží při zapnutém podsvícení asi 11 hodin a automaticky přejde do úsporného režimu, pokud během jedné minuty nedojde k žádnému provozu. De 31070039. Je velmi praktický a šetrný k životnímu prostředí, protože výměna suchých baterií již není nutná.

Lze jej prát přímo tekoucí vodou, což je rychlé a pohodlné. Teploměr může za těchto okolností vydržet 3 měsíce. 12měsíční záruka– protože je vaše spokojenost naší nejvyšší prioritou, vážíme si zkušeností každého zákazníka. Skládací design a vnitřní magnet umožňují pohodlné uložení, tvar je menší než tvar, lednice nebo jiné kovové povrchy. Tento produkt je podporován naší 12měsíční zárukou, pouze v případě, že s ním máte problémy.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Číslo dílu1
ModelkaIHT-1P
Záruka2

3. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP03 Digitales Fleischthermometer mit Hintergrundbeleuchtung und Magnet für Öl, Tiefbraten, Grill, Smoker-Thermometer

#ad
ThermoPro #ad - Einfach zu bedienen: küchenthermometer mit faltbarem Sonden-Design lässt sich leicht zusammenklappen und lässt sich für den Transport in der Basis einrasten; magnetische Rückseite und Haken ermöglichen eine bequeme Aufbewahrung.

Intelligentes design: das digitale fleischthermometer schaltet sich automatisch ab, wenn die Anzeige für 10 Minuten eingeschaltet bleibt; Stromversorgung durch AAA-Batterie; Batterien im Lieferumfang enthalten. Hintergrundbeleuchtung: grillthermometer verfügt über ein LCD-Display mit Hintergrundbeleuchtung, damit Sie beim Kochen am Abend, drinnen oder draußen klar sehen können.

Genaue anzeige: kochthermometer mit temperaturbereich von -50 ~ 300 Grad Celsius; Genauigkeit bis ± 0, 9 Grad Fahrenheit; perfekt zum Kochen im Innen- und Außenbereich, Grillen, Grillen und so weiter. Superschnell: sofortiges ablese-thermometer mit hintergrundbeleuchtung, 9, 9 cm 3, 9 Zoll Lebensmittelqualität Edelstahlsonde bekommt die Temperatur innerhalb von 3–5 Sekunden mit hochpräzisem Sensor.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška1.34
Délka6.3
Hmotnost0.11
Šířka1.61
Číslo díluTP-03B-Black
ModelkaTP-03B-Black

4. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP19 IP65 vodotěsný teploměr na maso ± 0,5 °C, přesný kuchyňský teploměr 2-3 s, doba odezvy na pečení, víno, BBQ

#ad
ThermoPro #ad - Přirozená funkce blokování – žádné nepohyblivé držení nad vařenými pokrmy a chraňte před stříkáním oleje nebo spálením. Se zabudovaným magnetem a otvorem pro zavěšení nalezne steakový teploměr zcela jednoduše své místo v kuchyni. Ip65 vodotěsný & veškeré uklizení: s vodotěsným materiálem ip65 lze teploměr po použití čistit pod tekoucí vodou nebo vlhkým hadříkem.

0, 5 °c. Praktický pomocník do kuchyně: digitální teploměr na vaření pro kontrolu teploty jádra potravin při vaření, vaření, teploměr na vodu, smažení a pečení – optimální teplota jádra doporučená oblíbenými druhy masa na zadní straně. Zapnutí/vypnutí při skládání a aktivaci při zvedání: teploměr na maso se při vyklopení vpichové sondy automaticky zapne a při sklápění se vypne. Teplotní rozsah: -50 ℃-300 °c, 5 ℃ precizní doba odezvy 2–3 s: vybaveno vysoce citlivým teploměrovým senzorem poskytuje kuchyňský teploměr naměřenou hodnotu v rámci 2–3 s odchylkou ±0, jednotka volitelně v °C a °F.

180° rotující displej je zajištěn praktický rozměr při každém úhlu. Ideální také jako teploměr na víno, teploměr na mléko. 180° automaticky rotující led displej a funkce uzamčení: displej tohoto teploměru na pečení je vyroben z robustního led materiálu, aby výsledky měření byly snadno čitelné za všech světelných podmínek. Roubovák je součástí dodávky pro použití baterie. Rozložený měřicí přístroj teploty jádra se po 90 letech nepoužívání vypne a při zvedání opět zapne, takže baterie chrání.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška0
Délka2
Šířka0
Číslo díluTP-19
ModelkaTP-19

5. ThermoPro

#ad

Skládací kuchyňský teploměr pro grilování, přesný grilovací teploměr, rychlá reakce, ThermoPro TP03HEU IPX6 vodotěsný teploměr na maso 0,5 °C, grilování a nápoje, černý, pečení, 3s

#ad
ThermoPro #ad - Vodotěsnost ipx 6: s vodotěsným materiálem ipx 6 lze měřič teploty po použití vyčistit pod tekoucí vodou nebo vlhkým hadříkem a jednoduše opět zaklapnout, po 10 minutách nepoužívání se automaticky vypne. Se speciálně tenkým měřicím hrotem lze sondu o délce 3, 9 palce snadno zasunout do masa a rychle a přesně změřit teplotu.

Kalibrace a blokovací funkce: kalibrace zajišťuje grilovací teploměr po delší dobu ještě přesný rozměr. Funkce blokování vás dobře ochrání před spálením a naměřené hodnoty teploty zmrznou. Na přístroji je ještě jedno očko, pomocí kterého ho lze zavěsit na stěnu. Rychlý a přesný: díky zabudovaným vysoce přesným senzorům poskytuje praktický kuchyňský teploměr naměřené hodnoty v rozmezí 3 – 4 s odchylkou 0, 5 °C.

Skládací sonda vpichu: praktický skládací mechanismus usnadňuje zjištění teploty jádra při grilování nebo pečení v každém úhlu. Jakékoliv úklidy: skládací teploměr je opravdu úzký, proto se při uklízení skvěle hodí do zásuvky. Díky integrovanému magnetickému držáku bezpečně drží i na kovových površích. Teplotní rozsah sahá od -50 °c do 300 °C a lze jej tak použít jak na zmrzlinu, tak i do trouby.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Číslo díluTP-03H

6. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP17H Digitální grilovací teploměr teploměr na pečení masa teploměr do trouby se 4 sondami z ušlechtilé oceli, modré podsvícení, rozsah teplot do 300 °C

#ad
ThermoPro #ad - Tlačítko backlit: bbq teploměr má na horní straně obrazové tlačítko. Sondy jsou v potravinářské kvalitě. Předem naprogramované menu stupně vaření: grilovací teploměr je naprogramován se 6 teplotami jádra masa doporučenými USDA a cílovou teplotu lze nastavit také podle vlastní chuti.

Při dosažení cílové teploty zazní alarm a bliká barevný displej. Stisknutím tlačítka se barevné podsvícení zapne nebo vypne, aby byl grilovací teploměr bez problémů použitelný i při zhoršených světelných podmínkách. Iroký rozsah měření teploty: s tímto teploměrem na pečení lze výsledky měření od 0 do 300 °C dodat s přesností ±1 °C během 1 ~ 2 sekund.

Flexibilní umístění: vedle výklopného stojanu a nástěnného háčku má teploměr na maso také magnety na zadní straně. 4 měřicí čidla současně: vybavena 4 teplotními čidly lze na displeji paralelně zobrazit teplotu 4 pokrmů nebo varných míst; s barevným podsvícením lze snadno zamezit záměně při měření různých druhů masa. S 1 m dlouhým kabelem lze kryt zavěsit nebo postavit na libovolné místo kromě kamen.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Číslo díluTP-17H
ModelkaTP17H

7. CIRYCASE

#ad

Na, CIRYCASE Digitální teploměr na maso, okamžité čtení, teploměr na pečení, teploměr do kuchyně, nastavení alarmu, externí dlouhá sonda s kabelem z ušlechtilé oceli 102 cm, grilovací teploměr

#ad
CIRYCASE #ad - Okamžité zobrazení a vysoká přesnost grilovací teploměr ukazuje teplotu během 2 – 3 sekund, grilování, lze snadno přepínat mezi ℃ a °f. Výkonná funkce vložení rotující sondy nebo vložení/vyjmutí kabelové sondy se automaticky zapne/vypne. Přečtěte si přesnou teplotu svých potravin během několika sekund.

Praktická funkce alarmu teploty pro nastavení cílové teploty stiskněte tlačítko "alarm set" na varném teploměru. Velký, světlý, podsvícený lcd displej usnadňuje odečítání teploty ve dne i v noci. Už nemusíte čekat, až se teplota stabilizuje v horké pánvi nebo na grilu. 12 cm otočná sonda na grilování, vaření, a přesto měřit vnitřní teplotu masa. Uživatelsky přívětivý kuchyňský teploměr se skládací sondou lze pro pohodlnější skladování jednoduše složit. Ideální pro pečení krůt, s přesností 1 °c / 2° c a širokým teplotním rozsahem -58 °F – 572 °F -50 °C – 300 °C, steaků, mléka atd.1

102 cm dlouhý vnější senzor s nerezovým drátem vám umožňuje zavřít dvířka trouby, vestavěnou a externí sondou s dlouhým drátem. Ergonomická rukojeť nabízí pohodlné držení pro vychutnání každé fáze vaření. Okamžitě čitelný potravinový teploměr vydává signální tón a bliká na obrazovce, aby vás upozornil, když teplota jídla dosáhne nastavené hodnoty. Dvojitá sonda pro snadné použití tento digitální teploměr na maso je vybaven dvojitou sondou z nerezové oceli 304, aby se zabránilo horku při grilování nebo uzení, pečení atd.
ZnačkaCIRYCASE #ad
VýrobceCIRYCASE #ad
Výška1.22
Délka6.89
Hmotnost0.22
Šířka2.44
Číslo díluDT68A
ModelkaDT68A

8. CIRYCASE

#ad

Grilovací teploměr, CIRYCASE Digitální teploměr na maso, externí sonda se 2 dlouhými sondami a magnetem, okamžitě čitelný teploměr na pečení, kuchyň,, teploměr do trouby na pečení, funkce alarmu

#ad
CIRYCASE #ad - Funkce humanizovaného teplotního alarmu stiskněte tlačítko "alarm set" na teploměru na vaření, abyste nastavili požadovanou cílovou teplotu. Navíc obsahuje podrobný diagram teploty masa, který vám pomůže bez námahy připravit chutné pokrmy. Díky zabudovanému magnetu a praktickému závěsnému otvoru lze snadno připevnit na kamna, lednici nebo na jiné vhodné povrchy.

Přečtěte si přesnou teplotu svých potravin během několika sekund. Má široký rozsah teplot od -58 °c do 572 °f -50 °c až 300 °C a lze jej snadno přepínat mezi stupni Celsia a Fahrenheita. Teploměr na pečení se po 10 sekundách nečinnosti automaticky vypne a má funkci Stand-by. Vnější čidlo dlouhé 102 cm s drátem z ušlechtilé oceli vám umožňuje zavřít dvířka trouby během grilování nebo uzení, vaření, skládající se ze zabudované a externí sondy s dlouhým drátem.

Už nemusíte čekat, steaků, grilování, až se teplota stabilizuje v horké pánvi nebo na grilu. Okamžitě čitelný teploměr na maso vydává signální tón a obrazovka bliká, aby vás upozornil, když teplota jídla dosáhne nastavené hodnoty. Uživatelsky přívětivý kuchyňský teploměr cirycase se skládací sondou nabízí pohodlné uložení, protože jej lze jednoduše složit. Ideální pro pečení krůt, mléka atd. Okamžité zobrazení a vysoká přesnost grilovací teploměr ukazuje teplotu během 2 – 3 sekund a nabízí vysokou přesnost 1 °c / 2 °f.
ZnačkaCIRYCASE #ad
VýrobceCIRYCASE #ad
Výška1.22
Délka6.89
Hmotnost0.22
Šířka2.44
Číslo díluDT68A
ModelkaDT68A

9. MEATER

#ad

MEATER + | celosvětově nejúspěšnější chytrý teploměr na maso s dosahem 50 m | pro troubu, horkovzdušnou fritézu a Sous-Vide | Perfektní požitek z masa přes aplikaci, pánev, gril

#ad
MEATER #ad - Chytrá technika: bodově přesné měření teploty pomocí dvou senzorů a přenos dat na chytrý telefon nebo tablet. Jednoduchá příprava bez změti kabelů: spusťte aplikaci meater na smartphonu nebo tabletu, požadovaný stupeň vaření a můžete přímo začít.

Jakmile dosáhnete požadované teploty, vyberte druh masa, dostane šéfkuchař hobby oznámení. Intuitivní aplikace iOS 12. 2 a novější/Android 8. 0 a novější prochází celým procesem vaření v němčině a poskytuje tipy a triky k přípravě. Lepší řízení času: pokrokový algoritmus odhadu určuje předpokládanou dobu vaření a dobu odpočinku.

Dvojité měření: dva teplotní senzory monitorují teplotu jádra vařeného jídla až 100 °C a okolní teplotu až 275 °C současně. Perfektní výsledky vaření: ať už steak, pečeně, drůbež nebo ryby, s chytrým teploměrem na maso MEATER+ se z každého masového pokrmu stane patronovou pochoutkou.
ZnačkaMEATER #ad
VýrobceApption Labs #ad
Výška11.81
Délka5.51
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo díluRT3-MT-MP01
ModelkaRT3-MT-MP01
ZárukaHerstellergarantie

10. ThermoPro

#ad

Teploměr, vodotěsný, kuchyňský teploměr, teploměr na pečení IP65, grilovací teploměr s alarmem pro BBQ grilování, ThermoPro TP710 teploměr na maso se 2 sondami, Dutch Oven, vaření

#ad
ThermoPro #ad - Předem naprogramovaných 7 teplot jádra a alarm: pro obě sondy lze nastavit cílovou teplotu. Ip65 vodotěsné a libovolné uklizení: s vodotěsným materiálem ip65 lze měřič teploty po použití čistit pod tekoucí vodou nebo vlhkým hadříkem.

Při dosažení teploty se spustí akustický alarm a bliká i displej. Teploměr na vaření lze kalibrovat pouze jedním šálkem vyčištěné ledové vody. Multitalent 2 v 1: vedle vpichovací sondy je teploměr na maso vybaven také měřicím čidlem z ušlechtilé oceli s kabelem odolným proti teplu 380 °C, takže lze měřit teplotu jádra 2 pokrmů současně. Díky zabudovanému magnetu a závěsnému otvoru si steakový teploměr zcela jednoduše najde své místo v kuchyni.

Rychlá reakce 3 – 4 s a ± 1 ℃ přesnost: teploměr na pečení se 2 teplotními čidly může během 2 – 3 sekund měřit teplotu jádra vaření od -50 °C do 300 °C s odchylkou ±1 °C. Samozřejmě, blokovací funkce – žádné nepohyblivé držení při přípravě potravin a chraňte před stříkáním oleje nebo spálením. Kalibrace - pro delší dobu přesné měření.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Číslo díluTP710
ModelkaTP710