Top 10 Enders Gasgrill Chicago 3 – Ochranné obaly na grily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BARTSTR

#ad

BARTSTR Kryt na gril odolný proti povětrnostním vlivům, odolný proti roztržení a vodotěsný s UV ochranou, příslušenství k grilu – černý, 105 × 65 × 115 cm, kryt na plynový gril

#ad
BARTSTR #ad - Odolný: kryt na plynový gril je vyroben z materiálu Oxford odolného proti roztržení a chrání gril před škodlivým UV zářením. Odolné proti bouřce: dvě silné stahovací šňůry ve spodní části krytu plynového grilu zajišťují spolehlivou stabilitu ve větrných dnech.

Správnou velikost si vybereš z našich produktových obrázků. Nápad na dárek pro něj: naše ochranné pouzdro na gril se skvěle hodí jako dárek pro muže, kteří chtějí optimálně chránit svůj kvalitní gril. 100% vodotěsné: díky extra svařovaným švům chrání kryt modely plynových grilů všeho druhu před deštěm a sněhem. Perfektní tvar: díky nastavitelným bočním uzávěrům perfektně sedí.
ZnačkaBARTSTR #ad
VýrobceBARTSTR #ad
Výška45.28
Délka41.34
Hmotnost1600
Šířka25.59
Číslo dílu3
Modelka2

2. Dokon

#ad

600D tkanina Oxford BBQ 105 × 50 × 103 cm – černý, Dokon Kryt grilu s nastavitelnými bočními popruhy, větruodolný, vodotěsný, odolný proti přetržení, odolný proti UV záření

#ad
Dokon #ad - Splnění normy eu 7p pro ochranu životního prostředí – některé kryty obsahují pvc s vysokým podílem škodlivých chemikálií, ale naše PVC podšívka odpovídá normě EU na ochranu životního prostředí 7P. Je jedno, kryt vydrží vše a chrání gril před špínou.

Vhodné pro špatné počasí – že ochranný kryt je obzvlášť odolný vůči světlu. Vybaveno úložnou taškou se zipem, aby se při nepoužívání prakticky uchovala. Vodotěsný materiál pro velké zatížení– kryt na gril je vyroben z tkaniny oxford s velkou zátěží 600d, vodotěsná, která je odolná proti povětrnostním vlivům, jaké povětrnostní podmínky převládají, odolná vůči UV záření a roztržení. Snadné čištění a pohodlné skladování– krycí plachta na gril se extrémně snadno čistí, zalévá se hadicí a suší na slunci.

Rozměry – 105 × 50 × 103 cm d × š × v. Velikost krytu grilu. Ochranný obal na gril se hodí pro většinu značek jako Weber, Jenn-Air, Holland, Brinkmann a Char Broil. Tyři popruhy s zacvakávacím uzávěrem a nastavitelnými bočními popruhy na ochranném pouzdru pro zajištění ochrany v největrnějších dnech. I při dlouhém slunečním záření zůstává černá barva zachována. Nabízí nejen silnější odolnost proti vodě a praskání, ale je také šetrná k životnímu prostředí.
ZnačkaDokon #ad
VýrobceDokon #ad
Číslo díluD-D-106-105

3. Enders

#ad

Odolný vůči UV záření a vodotěsný, krycí plachta na plynový gril, Enders Kryt na plynový gril Chicago se 3 hořáky, příslušenství plynového grilu,, kryt, vysoce kvalitní polyesterová tkanina 300D

#ad
Enders #ad - Chrání váš gril na míru před všemi povětrnostními vlivy. Speciální vlákno odolné vůči uv záření s prodyšnou polyuretanovou vrstvou je odolné proti roztržení, barevně stabilní a vodotěsné. Vč. Vhodné pro plynový gril enders chicago 3, CUBIQ PROX 3 + 3R. Snadná manipulace díky nízké hmotnosti. Gumového pásku, který drží ochranný obal vždy pevně na grilu.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman AG #ad
Výška45.28
Délka21.65
Hmotnost1.92
Šířka51.18
Číslo dílu5700
Modelka5700
ZárukaZáruka výrobce 32 let

4. Enders

#ad

Krycí plachta, odolná vůči UV záření a vodotěsná, Enders® Kryt na plynové grily SAN Diego 2 + 3 hořáky, příslušenství plynového grilu, #5690, kryt, vysoce kvalitní polyesterová tkanina 300D

#ad
Enders #ad - Včetně elastického pásku pro zajištění pouzdra na výrobku. Vč. Speciální vlákno odolné vůči uv záření s prodyšnou polyuretanovou vrstvou je odolné proti roztržení, barevně stabilní a vodotěsné. Gumového pásku, který ochranný obal vždy pevně drží na grilu. Snadná manipulace díky nízké hmotnosti. Vodotěsný a pachově neutrální outdoorový materiál. Chrání váš gril před všemi povětrnostními vlivy jako na míru. Vhodné pro san Diego 2+3.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman AG #ad
Výška43.31
Délka23.62
Šířka47.24
Číslo dílu5690
Modelka5690
ZárukaZáruka výrobce 27 let

5. Enders

#ad

Enders Prémiový ochranný obal na plynový gril Brooklyn Next 2+3 a eFlow Pro 2 + Shadow, vysoce kvalitní polyesterová tkanina, kryt plynového grilu, příslušenství pro, odolná vůči UV záření a vodotěsná

#ad
Enders #ad - Prémiový polyesterový materiál odolný vůči uv záření, vodotěsný a pachově neutrální zajišťuje barevnou stálost a odolnost proti přetržení. Prodyšná membrána zabraňuje tvorbě kondenzace vody. Vhodné pro brooklyn next 2 + 3, eFlow Pro 2 a eFlow Pro 2 Turbo Shadow. Včetně elastického pásku pro zajištění pouzdra na výrobku.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman AG #ad
Výška43.31
Délka23.62
Hmotnost1.76
Šířka31.5
Číslo dílu5691
Modelka5691
ZárukaZáruka výrobce 28 let

6. BESTILA

#ad

Brinkmann, odolná proti roztržení, Kryt na gril odolný proti povětrnostním vlivům, BBQ plynový gril pro Weber, kryt na gril odolný proti UV záření 600D tkanina Oxford, Char Broil Outback, těžká zátěž

#ad
BESTILA #ad - Odpovíme na vaše dotazy do 24 hodin. Vyrobeno z vysoce kvalitní, odolné tkaniny oxford 600d, uv záření a roztržení, lepší trvanlivost než běžné kryty na gril z 420d, odolná vůči sněhu, odolná proti povětrnostním vlivům, vnitřní vrstva pvc, 210D a jiných materiálů.

Kryt na gril s elastickou šňůrkou, aby se při špatném počasí vyfoukl vítr, kterou lze stáhnout a upravit délku podle potřeby. Krycí plachta na gril měří 147 x 61 x 122 cm a hodí se na většinu běžných značek grilů jako weber, Holland, abyste se ujistili, jenn Air, Brinkmann a Char Broil atd. Víko na gril lze prát přímo vodou a čisticím prostředkem a poté vysušit, velmi pohodlně a rychle.

To může zabránit tomu, brání tomu, aby dešťová voda pronikla do grilu. Pokud máte dotazy k našemu grilovacímu krytu nebo nespokojeni, obraťte se na nás. Díky úložné tašce se zipem se snadno uloží. Prosím změřte si před nákupem velikost grilu, že má správnou velikost pro váš gril.
ZnačkaBESTILA #ad
VýrobceBESTILA #ad
Výška1.97
Délka12.99
Šířka9.06
Číslo díluBS-L-010
ModelkaBS-L-010

7. Old South

#ad

Napoleon, Old South, Kryt grilu odolný proti povětrnostním vlivům – kryt na gril Weber, Char Broil plynový gril – černý gril 135 x 70 x 115 cm, Brinkmann

#ad
Old South #ad - Pičková kvalita: kryt na gril old south díky tkanině oxford s dlouhou životností 600D odolá každému počasí a slibuje maximální ochranu pro váš plynový gril. Jakou velikost přesně vyhovuje vašemu modelu, vidíte níže na obrázcích! Jednoduchá manipulace: díky úchytům na krytu plynového grilu jej lze snadno přetáhnout přes gril a sundat.

A to již několik let! bezpečné upevnění: díky individuálně nastavitelným suchým zipům na straně a praktické stahovací šňůrce kryt grilu vždy perfektně přiléhá a chrání váš plynový gril za každého počasí.

Grilování ještě nikdy nebylo tak snadné a pohodlné! příslib kvality: abychom vám usnadnili rozhodnutí o nákupu, přebíráme riziko zcela na sebe: Pokud nebudete 100% spokojeni, dostanete peníze zpět! Perfektní tvar: my v old south máme přesně vhodný kryt na gril pro každý venkovní plynový gril.
ZnačkaOld South #ad
VýrobceOld South #ad
Výška45.28
Délka53.15
Šířka27.56
Číslo díluOS-GRAB
ModelkaGRAB-0001

8. Amazon Basics

#ad

Střední, černý, AmazonBasics, kryt plynového grilu

#ad
Amazon Basics #ad - Vyrobeno z tkaného polyesteru s vodoodpudivou záda, která chrání před deštěm, sněhem, sluncem a prachem. Rozměry: 152, 4 x 71, 1 x 116, 8 cm; hmotnost: 2, 49 kg; Barva: elegantní černá. Přikrývka je vždy bezpečně na svém místě, a to i ve větrných podmínkách. Středový kryt pro venkovní použití se hodí pro většinu plynových grilů do 147, 3 x 66 cm š xv; ideální pro každodenní použití; Zvláště užitečné v mimosezóně. Větrací otvory minimalizují riziko kondenzace a zabraňují vyfukování krytu ve větru.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška116.8
Délka152.4
Hmotnost5
Šířka71.1
Číslo díluJC148
ModelkaJC148

9. VDISRR

#ad

Krycí plachta na plynový gril, 77 × 70 × 110 cm, UV záření,, 420D Oxford, Krycí plachta na gril VDISRR odolná proti povětrnostním vlivům, vodotěsná ochranná plachta na gril, odolná proti roztržení

#ad
VDISRR #ad - Kryty na gril jsou robustní, když nečistoty očistíte vodou, vodoodpudivé a odolné proti roztržení. Velikost tohoto krytu grilu činí 77 × 70 × 110 cm. Dokáže lépe chránit váš gril před sluncem, který je odolný proti povětrnostním vlivům, vodou, odolný vůči UV záření a je odolný proti roztr50 UV + ochrana proti slunci, větrem a prachem.

Náš kryt na gril je univerzální styl, landman, enders, Rosler, napoleon, vhodný pro mnoho značek jako weber, Grasskamp a tak dále. Navenek stačí, měkkou houbou a trochou mycího prostředku. Vodotěsný ochranný obal na gril z kvalitní tkaniny 420d oxford, vodotěsný, pu3000 mm + vodotěsná. Snadno se čistí. Se stahovací šňůrkou a držadly, že kryt dobře přiléhá k grilu a je těsný i při extrémních venkovních podmínkách.

Nedělejte si žádné starosti, že se váš gril při silném větru fouká. Před nákupem prosím zkontrolujte velikost vašeho grilu. Ve srovnání s jinými grilovacími kryty je náš kryt na gril solidní švy, má dlouhou životnost a není snadné jej roztrhnout, který se snadno nespadne, dvojitý šev, čímž se prodlužuje životnost.
ZnačkaVDISRR #ad
VýrobceVDISRR #ad
Výška3.94
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo díluTK002
ModelkaTK002

10. Enders

#ad

Magnetický držák, univerzálně použitelný, plynový gril BBQ, skladování, grilovací příslušenství, Enders® Grill MAGS držák na láhve 7814

#ad
Enders #ad - Robustní konstrukce z oceli s černým lakováním. Dva silné magnety zajišťují bezpečné držení. Integrovaný otvírák láhví. Pro lahve do Ø 9, 5 cm.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška6.69
Délka4.13
Hmotnost0.77
Šířka4.33
Číslo dílu7814
Modelka7814
ZárukaZáruka výrobce 2 roky