Top 10 Drohne Mit kamera 4K GPS Mit Kollisionsschutz – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DJI

#ad

Méně než 249 g, DJI Mini 3 Pro DJI Smart RC verze vč. ochranného balíku Care Refresh 1 rok, lehký skládací kamerový dron s videem 4K/60 fps, doba letu 34 min, 48 MP, dron pro náročné začátečníky

#ad
DJI #ad - Kamerový systém podporuje duální nativní ISO a clonu f/1. 7 pro vysoce kvalitní snímky ve dne i v noci. Profesionální snímky – pořizujte si svůj svět s videem 4k/60fps a 48mp fotografiemi v dech beroucím rozlišení.

Díky tomu máte více času na průzkumy a nahrávky. Bezkonkurenční bezpečnost – dji mini 3 pro disponuje vyhýbáním se překážkám ve 3 směrech a APAS 4. 0, což do řady mini zavádí zcela nové bezpečnostní standardy. V případě nehody můžete svůj produkt vyměnit za malý poplatek. Informujte se předem o místních směrnicích. Dji ochranný balíček care refresh 1 rok – poškození při nehodě pokryje výměnný servis DJI Care Refresh.

Létání bez starostí – s hmotností < 249 g je dji mini 3 pro vhodný k regulaci a lze jej provozovat po registraci v otevřené kategorii a v podkategorii A1. Dji smart rc – obsahuje nové dálkové ovládání dji s integrovanou aplikací dji fly a 5, 5" HD displejem pro ostré obrázky a nejlepší možný přehled i při přímém slunečním světle. Minimální věk 16 let. Dlouhá doba letu – užijte si prodlouženou dobu letu až 34 minut.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.44
Délka6.73
Hmotnost0.55
Šířka9.65
Číslo díluCP.MA.00000723.01
ModelkaCP.MA.00000723.01
ZárukaDJI

2. DJI

#ad

DJI Mini 2 – ultralehká a skládací kvadrokoptéra, 12Mpx fotografie, doba letu 31 minut, funkce QuickShots pomocí aplikace DJI Fly, OcuSync 2.0 videopřenos v HD, 3osý gimbal s kamerou s rozlišením 4K, Mavic Mini

#ad
DJI #ad - Menší zátěž na cesty: nejenže mini 2 váží s méně než 249 g téměř tolik jako jablko, ale díky své malé velikosti je dron rovněž stejně velký jako vaše dlaň; kompaktní a praktický Mini 2 je ideálním společníkem na cestách a mění způsob, jakým zaznamenáte své oblíbené vzpomínky. Funkce quickshots: pomocí jen několika kliknutí pořizuje dji mini 2 automaticky videa na profesionální úrovni, zda jste začátečníci nebo zkušení letci, která lze sdílet přímo na sociálních sítích; bez ohledu na to, s aplikací DJI Fly dosáhnete působivých výsledků prostřednictvím soundtracků a filtrů.

4násobné přiblížení: pro váš snímek se nemusíte přiblížit příliš blízko; čtyřnásobný digitální zoom vytváří rovnoměrný přechod snímků s různými vzdálenostmi a kompozicemi. 3osý gimbal s rozlišením kamery 4k: 12mpx kamera, pořídí obsah, který zaručeně zapůsobí na každého; společně s videem 4k/30fps a motorizovaným 3osým pohonem s kardanovou hřídelí zajišťuje Mini 2 dechberoucí kvalitu obrazu, která krouží po obloze, která zůstane bezvadná i při dobrodružných akrobatických kouscích pilota.

Výkonná kvalita: s maximální výdrží baterie 31 minut poskytuje dji mini 2 více než dost času na zachycení ideálního záznamu; mini 2 odolá větrnému stupni pět a vystoupá až do maximální výšky 4000 m; tak poskytuje i stabilní natáčení bez kymácení, když létá podél větrného pobřeží nebo vysoko nad alpskými lesy. Videopřenos ocusync 2. 0: mini 2 podporuje videopřenos v hd až do 10 km a disponuje vynikajícími schopnostmi proti rušení – pro delší lety a ještě jasnější obraz, 400–2, Provozní teplota: 0 °C až 40 °C 32 °F až 104 °F; Provozní frekvence: 2, 725–5, 4835 GHz, 5, 850 GHz.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška7.36
Délka5.71
Hmotnost0.55
Šířka5.51
Číslo díluCP.MA.00000312.01
ModelkaCP.MA.00000312.01

3. Potensic

#ad

3 akumulátory 96 min. doba letu, 6 km FPV přenos, Potensic ATOM GPS dron s 4K kamerou a 3osý gimbal, do 249 g, dospělé,, vizuální sledování/QuickShots/RTH, 12MP fotografický dron pro začátečníky

#ad
Potensic #ad - Fotoaparát může během letu zlepšit přesnost a jasnost snímku a lze ji nastavit z + °. Zachycení pomalých aktivit a změn v životě, což je dále, obnovení krásy! a umožňuje v rámci komunikačního dosahu až v ideálních podmínkách, žádné překážky a rušení, stabilnější a jasnější.

A. Paralelní nabíjecí stanice může mít tři akumulátory. Díky silnému a exkluzivnímu atomy lze použít také u / stabilně létají a poskytují jasný obraz. Dný strach z výzev přirozeného větru. Atomový fly more combo má tři inteligentní baterie a jednu atomy fly more combo má tři inteligentní baterie a jeden. Umožňuje skutečně inteligentní automatické sledování. Vzdálenost již není problém.

Oblíbená vlastnost pro všechny outdoorové sportovce, inteligentně sledujte a zachyťte cenné okamžiky svých dobrodružství! K dispozici je nová funkce digitálního zoom dronu atom. Abyste zachytili zvířata ze vzduchu a zachytili více detailů, přiblížte se dovnitř, a Zoom jsou volitelné, aniž byste je rušili. Díky hmotnosti od potřebujete pro provoz dronu také na základě kamery. Smyslem života je vidět široký svět.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška2.28
Délka9.53
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo díluATOM

4. DJI

#ad

Inteligentní režimy, 10 km video přenos, snadná obsluha, lehký a skládací kamerový dron s videem 2,7K, DJI Mini 2 SE, šedá, pouliční snímky, doba letu 31 min, focení, méně než 249 g

#ad
DJI #ad - Inteligentní režimy – quickshots a další působivé inteligentní funkce jsou k dispozici pouze s několika vstupy, takže získáte letecké snímky, které vypadají, jako by byly od profesionála.

Má dokonce funkci zpětného chodu, pokud je baterie příliš slabá. Snadná regulace – u dronu o hmotnosti nižší než 249 g není ve většině zemí nutný žádný test. Vylepšený dosah – s robustním přenosovým dosahem 10 km můžete létat dále a se spolehlivým spojením více prozkoumávat a nahrávat. Užívejte si radost z létání bez namáhavého postupu aplikace a čekání. Zcela jednoduše! - od zvedání až po nahrávání je každý proces s dji mini 2 SE snadno a rychle zvládnutelný. Existují dvě verze pro mini 2 se: s nebo bez štítku c0 Obě verze mohou létat podle kategorií A1 a A3. Piloti nemusí provádět žádné zkoušky.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.17
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka6.3
Číslo díluCP.MA.00000573.01
ModelkaCP.MA.00000573.01
Záruka2 roky výrobce

5. HOVERAir

#ad

Inteligentní letové trasy, dron v kapesním formátu HDR videozáznam, černá combo, skládací akční kamera s volným ovládáním, režim Folge Mir, HOVERAir X1 samodlétající kamera

#ad
HOVERAir #ad - Jeho skládací design zajišťuje, že dobrodružství je vzdálené jen jednou rukou. Plně uzavřené bezpečnostními opatřeními: vychutnejte si bezstarostné létání s plně uzavřeným designem našeho dronu. Perfektní pro sdílení: po letu si můžete své fotografie a snímky stáhnout přes aplikaci hover x1.

Automatické a inteligentní letové trasy: zažijte létání bez rukou s předem naprogramovanými trajektoriemi hoverair x1, ptačí perspektivy a dalších. 3sekundové zvedání rukou: ovládání samovolně létající kamery hoverair x1 je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Sdílejte své nejkrásnější okamžiky s přáteli a rodinou na svých oblíbených platformách sociálních médií jednoduchým kliknutím. Dron můžete také manuálně ovládat, abyste optimalizovali trajektorii a vytvořili ideální snímek.

Vybaveno ochrannými zařízeními, které navíc chrání jak dron, tak i jeho okolí. Má 32 gb interní paměti, takže nepotřebujete SD kartu. Můžete si tak užívat vzrušení z záběrů zblízka a současně přivést dospělé i děti do bezpečí. Trojitý stabilizační mechanismus nabízí plynulé video efekty a vynikající kapacitu pro časosběrné snímky. Má celou řadu nastavení, včetně vznášení, orbity, následků, oddálení, pomocí kterých můžete každý letový režim perfektně přizpůsobit vašim potřebám.
ZnačkaHOVERAir #ad
VýrobceShenzhen Zero Zero Infinity Technology Co.,Ltd. #ad
Výška1.18
Délka5
Hmotnost0.28
Šířka5.71
Číslo díluX1
ModelkaX1
Záruka2 roky

6. Potensic

#ad

Follow-Me/návrat, méně než 249 g, přenos 4 KM FPV, doba letu 62 min, RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS, max. 16 m/s, bezkartáčový motor

#ad
Potensic #ad - Zachycení krásné krajiny a přitom zůstat stabilní je náročné. Více letu, méně doby nabíjení. Měřeno v prostředí bez překážek a rušení. Upozornění: dbejte na to, aby byla funkce gps kalibrována prostřednictvím aplikace.

Každá baterie vydrží až 31 minut, celkem 10 minut. Stáhněte si nejnovější příručku a další dokumenty na stránce produktu nebo v aplikaci ve formátu PDF. Jsou volitelné podle libosti. Ale kvůli kameře byste se měli podívat na. Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí. Díky systému kontroly letu dronu atom se dokáže odolat síle větru 5 a poskytuje tvůrci jasný obraz pomocí stabilizačních technik. Ve sportovním režimu může rychlost dosáhnout /.

A neovládejte dron pouze dálkovým ovládáním, pokud není kalibrován. A pojištění dronu je povinné. Z důvodu nepravidelné aktualizace dronů a z důvodů ochrany životního prostředí nebude v budoucnu žádný návod v papírové podobě. Když se dostanete na Sněžnou horu, normální a sport. Systém kontroly letu surgefly nabízí režim pro začátečníky a 3 letové režimy – video, trasový bod letu atd.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

7. HOLY STONE

#ad

Follow-Me, 3 km velký dosah 5G FPV přenos obrazu, RC skládací drony kompletní sada pro začátečníky 249 g, 20 min. dlouhá doba letu, Holy Stone HS360S dron s kamerou 4K GPS pro dospělé, návrat

#ad
HOLY STONE #ad - Dokonce i nezkušení uživatelé mohou začít jedním kliknutím. Létání s důvěrou – hs360s letí stabilně a díky inteligentnímu gps zná cestu domů. Bezstarostný zákaznický servis – můžete nakupovat s důvěrou, protože nabízíme profesionální zákaznický servis.

Naše výrobky mají delší životnost a naše služby jsou pozornější. Nahrávejte a sdílejte na cestách – existuje celá řada inteligentních režimů nahrávání. Lověk nemusí být mistr, abyste mohli nahrávat ohromující videa. Profesionální 4k kamera – 4k kamera se otáčí o 90°, takže můžete během letu rychle měnit náhled a užívat si vždy super jasné obrázky a živé kanály. Díky stabilnímu a jasnému přenosu obrazu můžete dále vidět.

Pokud je baterie vybitá, dron automaticky odletí zpět! Žádný strach ze ztráty. 20 min. Létání bez starostí – dron váží < 249 g a nevyžaduje žádnou registraci. Jedním stisknutím tlačítka za vás dron zvládne všechno. Přenos obrazu na dlouhé vzdálenosti – umožňuje přenos obrazu na vzdálenost 3 km žádné ruční připojení k WiFi přes USB. As letu vám poskytne více času na objevování a fotografování.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.2
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.46

8. DJI

#ad

DJI FPV Combo dron – First-Person View dron Flycam Quadrocopter UAV, přenos OcuSync 3.0 HD, super široký úhel 150° FOV, působivý zážitek z létání, 4K video

#ad
DJI #ad - Vychutnejte si přenos dokonale čistých videí v reálném čase na vzdálenosti až 10 km. Přenos v hd kvalitě s minimálním zpožděním. Provozní teplota: −10 °C až 40 °C. Ucítíte vzrušení z působivého letu, které zajistí brýle djI FPV Goggles V2 a super široké zorné pole 150° dronu DJI FPV. Dji fpv může nahrávat videa 4k/60fps s až 120 mbit/s a zachytit tak ostré detaily, díky kterým je filmový materiál působivý stejně jako samotný let.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo díluCP.FP.00000002.01
ModelkaCP.FP.00000002.01
Záruka2

9. Loolinn

#ad

2K videa, doba letu 50 minut, dvě baterie, 4K fotografie, Loolinn | Dron GPS – méně než 250 gramů, GPS inteligentní funkce zpětného letu a sledování – dron s kamerou 4K pro začátečníky označení C0

#ad
Loolinn #ad - Nevyžaduje řidičský průkaz dronu -- s hmotností méně než 250 gramů je tento GPS dron téměř stejně lehký jako smartphone, takže k použití není nutný žádný letenka. Vychutnejte si mnohem bezpečnější let.

4k fotografie a 2k videa -- tento dron má hd kameru s nastavitelným úhlem snímání a umožňuje pořizování fotografií a videí ve vysoké kvalitě 4K fotografie a 2K videa na SD kartě. Doba letu 50 minut -- vybaveno 2 bateriemi můžete prodloužit požitek z letu na 50 minut 25 minut na baterii. Nízké riziko ztráty dronu -- vybaveno pokrokovou funkcí gps, kde je spuštěn, která dronu umožňuje letět přímo tam, když je baterie slabá nebo dron ztratí signál.

S lehkostí -- k dispozici je inteligentní funkce follow, která vám pomůže uvolnit ruce z dálkového ovládání a dron vás automaticky sleduje, abyste bez námahy zachytili mimořádné okamžiky. Více času než dost na to, abyste si mohli užívat létání.
ZnačkaLoolinn #ad
VýrobceLoolinn #ad
Výška2.76
Délka12.01
Hmotnost0.47
Šířka10.83
Číslo díluLoolinn

10. HOLY STONE

#ad

Skládací FPV RC kvadrokoptéra s bezkartáčovým motorem, přenos 5G WiFi, follow me, Holy Stone HS720G 2osý gimbal GPS dron s 4K kamerou ledu pro dospělé, chytrý návrat pro začátečníky, optický tok

#ad
HOLY STONE #ad - Díky gps se k vám vrátí i při ztrátě signálu nebo nízkém stavu baterie. 100% uživatelsky přívětivý: několik funkcí jako režim headless, one key start, automatické nastavení výšky je koncipováno pro začátečníky. Tento produkt je vhodný pro osoby od 16 let.

Skvělý společník na cesty: potřebujete takový dron, který vypadá skvěle. Rozsáhlejší funkce: hs720g je vybaven několika inteligentními letovými režimy: Follow-Me, TapFly, kruhový let, Letové stezky.2osý gimbal s 4k ledovou kamerou: díky 4k ledové kameře electronic image stabilization a 2osému gimbalu je letecké snímky stabilnější než kdy dříve. Výkonný gps modul: gps modul a optický tok činí hs720g bezpečnější a spolehlivější. Díky dodávané nosné dírce se snadno přepravuje a uchovává.

Plynulý přenos 5g: live feeds lze přenášet přes 5g wifi. Silný výkon v přírodě: výkonný bezkartáčový motor a výdrž baterie až 26 minut zajišťují, že HS720G létá stabilně a má dostatek času na perfektní fotografii. Použití pod bezprostředním dohledem dospělých. Váží pouze 377 g, téměř ve složeném stavu o velikosti dlaně. Senzory od sony znamenají větší přesnost, větší ostrost a vyšší standardy.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.48
Délka11.81
Hmotnost0.83
Šířka9.06