Top 10 Bosch Smart Home Wassermelder 2 – Detektory vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. X-Sense

#ad

Do kuchyně, X-Sense Chytrý detektor vody s baterií, WLAN vodní senzor, sklepa a koupelny, kompaktní senzor záplavy s nastavitelnou hlasitostí až 110 dB a dosah 500 m

#ad
X-Sense #ad - Slyšitelné všude: jakmile se alarm spustí, aby ho slyšel každý. Robustní struktura a nerezová vnější vrstva umožňují dlouhodobé používání. Oznámení v reálném čase: v případě zjištění úniku vody se na váš telefon odešle push oznámení, i když nejste doma. Rozpozná minimální hladinu vody 0, 4 mm a včas varuje před poškozením vodou tím, že LED žárovka bliká červeně.

Na senzoru úniku vody. Díky průměru pouhých 29 mm je tento senzor úniku vody dostatečně malý a kompaktní, aby se vešel kamkoliv. Funkce "připomenout později" vám umožní dočasně ztlumit systém a časovač lze nastavit na 10 minut/30 minut/2 hodiny/6 hodin/12 hodin. Harmonicky se hodí do každého bytového zařízení a má životnost 5 let. V blízkosti přístrojů, které používají vodu, ohřívače vody nebo pračky. Ztlumte alarm jednoduše přes aplikaci nebo stiskněte tlačítko vypnutí na základní stanici, zazní výstražný zvuk současně jak ze senzoru úniku vody, tak ze základní stanice s hlasitostí až 110 dB – to je dostatečně hlasité, resp.

Upozornění: toto zařízení není kompatibilní se systémy hlasového ovládání jako Alexa. Zařízení můžete sdílet se svými rodinnými příslušníky, takže budete rychle varováni, aby mohli kdykoli a kdekoli zkontrolovat stav přístroje. Vysoká citlivost: tento detektor úniku vody je vybaven 2 horními a 4 spodními senzory pro detekci úniku vody a záplavy.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.15
Délka3.03
Šířka3.03
Číslo díluSWS54
ModelkaSWS54

2. SCHABUS

#ad

Schabus Detektor vody 300260 s externím senzorem napájený ze sítě Š x V x H 57 x 121 x 38 mm

#ad
SCHABUS #ad - Obsah: 1 kus. Schabus detektor vody 300260 s externím senzorem napájený ze sítě. Přístroj má akustický tlak 80 dB.
ZnačkaSCHABUS #ad
VýrobceSchabus #ad
Výška1.73
Délka4.65
Hmotnost0.61
Šířka2.32
Číslo dílu300260
Modelka300260
Záruka2 roky.

3. Homematic IP

#ad

Vodní hlásič pro spolehlivé hlášení přes sirénu a push oznámení v aplikaci Smartphone při vlhkosti a vodě, Homematic IP Smart Home Access Point + vodní senzor

#ad
Homematic IP #ad - Rozpozná spolehlivě vznikající vlhkost na různých podkladech a také vodu od výšky 1, 5 mm. Centrální prvek pro nastavení a ovládání Homematic IP Smart Homes přes bezplatnou aplikaci.

Dný dotaz na osobní údaje a bezpečné umístění serveru v Německu. Ifrovaná komunikace umožňuje bezpečný přístup k systému – i na cestách. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s bezplatnou aplikací bezplatná cloudová služba, centrálem CCU2/CCU3 nebo vhodným partnerským řešením. Alarm přímo přes integrovanou sirénu a v bezplatné aplikaci Homematic IP český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceHomematic IP #ad

4. ABUS

#ad

Koupelně, ABUS Detektor vody HSWM10000 – varuje před poškozením vodou v kuchyni, sklepě – 85 dB hlasitý vodní alarm – vyměnitelná baterie bílá

#ad
ABUS #ad - Okamžité akustické reakce při kontaktu s vodou. Dvě kontaktní body přímo na hlásič nebo odsazené připevnitelná. Vhodné pro použití na zemi v kuchyni, koupelnu nebo do sklepa.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška1.57
Délka5.91
Šířka2.76
Číslo dílu550829
Modelka550829

5. SEBSON

#ad

Vodní alarm, balení 2 ks, vodní senzor s lithiovou baterií, baterie s dlouhou životností 10 let, SEBSON Detektor vody Mini GS153, vodní hlídač 60 × 60 × 24,2 mm

#ad
SEBSON #ad - Jakmile je baterie téměř spotřebovaná, zazní výstražný signál, který vás upozorní. Pokud je vodní senzor v kontaktu s vodou, zazní 85dB hlasitý výstražný signál. Slouží k včasné detekci poškození vodou. Detektor vody gs153 s pevně zabudovanou 10letou lithiovou baterií s dlouhou životností. Tento malý mini vodní alarm má rozměry 60 x 60 x 24, 2 mm. Tento strážce vody je vhodný pro podlahy ve sklepě, koupelně, garáži, kuchyni, topeniště a mnoho dalších.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.95
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílu2_X_WD_GS153
Modelka2_X_WD_GS153

6. Homematic IP

#ad

Spolehlivý alarm na smartphonu pro vlhkost a vodu, 151694A0, Homematický vodní senzor IP Smart Home

#ad
Homematic IP #ad - Díky radiokomunikaci, provozu na baterie a pružinovým měřicím sondám se může flexibilně přizpůsobit libovolnému umístění.

Varování přímo prostřednictvím integrované sirény a v bezplatné aplikaci Homematic IP. Detekuje spolehlivě se vyskytující vlhkost na různých substrátech i ve vodě z výšky 1, 5 mm. Spouštěcí chování lze individuálně upravit pomocí aplikace Homematic IP. Pro provoz je nutný homematický ip přístupový bod ve spojení s bezplatnou aplikací bezplatná cloudová služba, centrálním CCU2 / CCU3 nebo vhodným partnerským řešením.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-22 #ad
Výška1.18
Délka3.15
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo dílu151694A0
Modelka151694A0
ZárukaZáruka dva roky od data nákupu.

7. Eve

#ad

Bluetooth, 100 dB, Apple HomeKit, Eve Water Guard – chytrý detektor vody, vodní alarm na iPhone, Thread, 2 m senzorový kabel prodloužitelný, Apple Watch, iPad, Apple Watch

#ad
Eve #ad - 2m senzorový kabel slouží v plné délce jako senzor a monitoruje prostory na velké ploše, lze prodloužit až na 150 m. Eve water guard vyžaduje iphone nebo iPad s nejnovější verzí iOS/iPadOS.

Místní procesy a komunikace, bez závislosti na Bridge nebo cloudu. Nejpřísnější ochrana dat: žádný eve-cloud, žádná registrace a žádné sledování. Technologie homekit: vynikající komfort ovládání a vysoká bezpečnost; snadné, rychlé nastavení v HomeKit bez Bridge nebo Gateway; automaticky se integruje do sítě Thread podporuje Bluetooth a Thread a zlepšuje stabilitu a dosah jako uzel Thread.

Ideální vodní senzor pro koupelny, technické prostory, sklep, pod dřezy a za soklovými panely v kuchyni. Prevence drahých poškození vodou: detektor vody okamžitě rozpozná vytékající vodu a akusticky upozorní na 100 dB, vizuálně bliká červeným blikáním a prostřednictvím zprávy na Apple iPhone, iPad nebo Apple Watch.
ZnačkaEve #ad
VýrobceEve Home #ad
Výška2.56
Délka1.77
Hmotnost0.24
Šířka2.56
Číslo dílu20EBZ8701
Modelka20EBZ8701
Záruka2 roky výrobce.

8. Bosch Smart Home

#ad

Protiskluzový, Bosch Smart Home Detektor vody, úzký a kompaktní, s rychlou volbou pro nouzové volání v aplikaci

#ad
Bosch Smart Home #ad - Vodní senzor reaguje spolehlivě a rychle od úniku vody 1, 5 mm, takže je možná rychlá akce díky přímému výběru tísňového volání v aplikaci.

Detektor vody bosch smart home informuje a upozorňuje díky chytrému senzoru spolehlivě při úniku vody. 2 x aaa baterie, 3x Quickstart Guides. Okamžitě informuje prostřednictvím push oznámení v případě nouze nebo také o neúmyslných pohybech detektoru domácími zvířaty nebo při čištění. Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně. Rozsah dodávky: 1x detektor vody vč. Protiskluzová silikonová vrstva na spodní straně a kompaktní design umožňují optimální umístění v rozích/pod pračku.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch Smart Home #ad
Výška0.98
Délka2.95
Hmotnost0.14
Šířka2.95
Číslo dílu8750001291
Modelka8750001291
ZárukaZáruka výrobce.

9. Luminea Home Control

#ad

Pračka, výdrž baterie 2 J. aplikace detektor vody s externím senzorem, Luminea Home Control Senzor hladiny vody: 3dílná sada detektorů vody ZigBee, vodní alarm ZigBee, EXT. senzor

#ad
Luminea Home Control #ad - Sirénami a dalšími bezplatná aplikace pro oznámení po celém světě a další pomocí volitelné brány kompatibilní také s Amazon Alexa a Apple HomeKit Plně kompatibilní se zařízeními s aplikací Smart Life a Tuya český jazyk nelze zaručit. V prádelně, kuchyni, koupelně, sklepě atd. Alarm při úniku vody např.

Podporuje wpan standard ieee 802. 15. 4 kompatibilní se systémem smart life: zařízení elesion a smart life a tuya lze na přání kombinovat s jedním systémem Smarthome Provozní teplota: 0 - 40 °C Napájení: 2 baterie typu AAA / Micro pro až 2 roky provozu objednejte prosím zvlášť. Pro spínání více zařízení současně, k aktivaci sirény při spuštění alarmu atd. Vodní alarm zigbee – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: pračku, čerpadlo. Alarm push zprávou při úniku vody flexibilní možnosti upevnění pomocí lepicí podložky nebo šroubů automatické funkce s dalšími zařízeními smart home, např.

3 hlásiče vody xmd-107. Zigbee se senzorem vždy včetně lepicí podložky, baterie, poplašné zařízení, vodu, domácnost, vlhkost, montážního materiálu a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Bezplatná aplikace "elesion" pro android a ios: pro celosvětová push oznámení při alarmu externí senzor s kabelem Jednoduché upevnění pomocí lepicí podložky nebo šroubů Délka kabelu senzoru: 1 m. Pomocí volitelné brány kompatibilní také s amazon alexa a Apple HomeKit Varuje při nízkém stavu baterie Rozměry: 71 x 25 x 20 mm, hmotnost: 61 g.
ZnačkaLuminea Home Control #ad
VýrobceLuminea Home Control #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluZX5247-944

10. Aqara

#ad

Drahtloser Flutdetektor für Alarmanlage und Smart Home, Aqara Wassersensor, Erfordert Aqara Hub, Keller, Wassersensor-Alarm für Küche, Badezimmer

#ad
Aqara #ad - Hochwassererkennung: immer, wenn der aqara wassersensor Wasser erkennt, kann er eine warnung an ihr telefon senden und den lokalen Alarm am Aqara Hub aktivieren, um Lecks und Überschwemmungen zu verhindern. Führende qualität: langlebiges wasserdichtes IP67-Gehäuse mit Rostschutz-Außenbeschichtung.

Eine sichere 2, 4-ghz-wlaN-Netzwerkverbindung ist ebenfalls erforderlich. Kabellos und sensibel: keine verkabelung oder schrauben erforderlich. Das ultrakleine design ermöglicht es, und der hochwassersensor ist mit empfindlichen Leckagesonden mit einer Wasserstandsschwelle von 0, wo Tropfen und Lecks auftreten können, den Sensor überall dort zu platzieren, 5 mm konzipiert. Hinweise: ein aqara hub ist erforderlich und separat erhältlich.

Der aqara smart home zentrale m2 oder m1s kann bis zu 128 Geräte verbinden *Ein Repeater wie Smarte Steckdose oder Aqara Smarter Lichtschalter mit Neutralleiter ist erforderlich. Smart home: steuert und löst mit Aqara verbundene Geräte aus, wenn überschüssiges Wasser erkannt wird. Smart home: er steuert und löst geräte aus, die an Aqara angeschlossen sind, wenn überschüssiges Wasser erkannt wird.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceAqara #ad
Výška0.59
Délka1.97
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo dílu6010354
ModelkaSJCGQ11LM
Záruka2 jahre herstellergarantie.