Top 10 Blumen Verschicken Zum Geburtstag – Kytice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

Medium, tmavě červená – 3 Infinity růže průměr 15 cm – posílat kytici Burgundy, ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Infinity box na růže, bílý kulatý konzervované květiny

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Vedle této krabičky s růžemi infinity vyrábíme v heidelbergu personalizované dárky pro přítelkyni a matku se konzervovanými květinami pro příležitosti jako Vánoce, Velikonoce, den žen, den svatého Valentýna, Den matek, svatba a zasnoubení.

Box na růže infinity má výšku cca 10 cm a průměr cca 15 cm, hmotnost činí cca 140 g. Kulatá krabička s růžemi se saténovou stuhou, 3 věčné růže a parfémovaná vůní růží. Růže jsou trvale upevněny v krabici a nelze je vyjmout z krabice. Tmavě zelené lesklé listy břečťanu orámují dlouhotrvající infinity růže v Burgundsku, které kvetou 3 roky, aniž by vadly.

Ať už jako dárek ke dni žen, narozeninám, poděkování nebo ke dni matek, tato kytice růží je nejlepším způsobem, jak milému člověku udělat zvláštní květinový dárek. Zelený břečťan a konzervované růže jsou přírodní květiny a rostliny, které díky konzervačnímu postupu s glycerinem a barvivy dlouho kvetou. Průměr konzervovaných růží 5-6 cm.
ZnačkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
VýrobceRosemarie Schulz GmbH #ad
Výška3.94
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluBox-WR-3-BX
ModelkaBox-WR-3-BX

2. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Všechno láska k narozeninám – bílá krabička s růžemi Infinity vydrží 3 roky – dárky k narozeninám pro maminku a přítelkyni vše láska k narozeninám, bílý korál

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Exkluzivní růže s dlouhou životností v korálech, které kvetou 3 roky, protože nepotřebuje vodu ani slunce. Bílá krabička s růžemi má výšku, šířku a délku 8, 5 cm. Korálově červené růže jsou vysoce kvalitní přírodní květiny, které díky konzervačnímu postupu s glycerinem a barevnými pigmenty dlouho kvetou.

Růže jsou trvale upevněny v krabici. Květinový box se snadno udržuje, protože růže jsou přírodním produktem. Vhodný dárek pro ženy pro každé narozeniny: ať už jako dárek k narozeninám pro maminku, matku, tchyni nebo přítelkyni, krabička s růžemi s infinity je perfektní pro zaslání květin k narozeninám.

Se zlatě zbarveným gravírováním vše láska k narozeninám na saténové stuhě se tato krabička na růže perfektně hodí jako dárek k narozeninám pro maminku nebo přítelkyni. Barvy a rozměry se mohou případně mírně lišit, aniž by vadly. Průměr konzervovaných růží 5-6 cm.
ZnačkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
VýrobceROSEMARIE SCHULZ® Heidelberg #ad
Výška3.35
Délka3.35
Šířka3.35
Číslo díluGeb-Flowerbox-ALZG-W-CO

3. Blumen-Senf

#ad

Kytice krásná, kytice květin, že existuje + zdarma blahopřání

#ad
Blumen-Senf #ad - 1 růže, 1 gerbera a 1 lilie s dostatkem přílohy v krásné zelené manžetě. Po nákupu nám prosím pošlete zprávu prostřednictvím systému zpráv z Amazonu s textem na kartě a jakou kartu chcete mít. Překvapte obzvlášť milého člověka touto fantastickou kyticí nádhernou kompozicí z různých květin a ukažte vkusným způsobem, že na něj v tuto chvíli myslíte. Vč. Ručně psaného blahopřání.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
VýrobceBlumen Senf #ad

4. Flora Trans

#ad

Dodání do 1-2 pracovních dnů, kytice od Flora Trans, Zaslání čerstvých květin k narozeninám, barevné spektrum -

#ad
Flora Trans #ad - Dodací lhůta. Pozdrav zdarma: naše blahopřání je psáno s láskou ručně a je přiloženo zdarma, když nám pošlete text blahopřání.

Erstvé květiny: díky dlouholeté spolupráci s našimi zahradníky a dodavateli můžeme zajistit stálou kvalitu. Servis: pro vaši spokojenost obdržíte zdarma prostředek pro zachování čerstvosti a návod na péči, abyste se z květin mohli dlouho těšit. Dodávka květin z květinářského závodu: bereme riziko, pokud se při dodání něco nepříznivě rozběhne, např. Zásobování květinami: naše kytice mají během přepravy zásobování vodou a bezpečné balení díky speciálním přepravním krabičkám na květiny.
ZnačkaFlora Trans #ad
VýrobceFlora Trans #ad

5. Rosenbote

#ad

Barevná kytice tulipánů – kytice s 15 pestrými tulipány – včetně blahopřání

#ad
Rosenbote #ad - Květiny se zasílají ve stylovém kartonu pro zasílání květin tak, jak je vyobrazeno. Květiny zasíláme se zárukou čerstvosti. Všechny kytice zasíláme jako dárek.

Při přijetí vaší online objednávky do 14 hodin a 9 hodin se odeslání uskuteční zpravidla ještě tentýž den. Rádi je potiskneme vaším individuálním textem na přání viz popis výrobku. K narozeninám. Dodávka květin probíhá včetně balíčku květinové výživy a návodu k péči o řezané květiny a blahopřání. Dodávka probíhá včetně zásobování vodou a živinami během přepravy. Ideální jako překvapení např. Barevná kytice tulipánů – kytice s 15 pestrými tulipány – včetně blahopřání. Proto k tomu nepřikládáme žádnou fakturu ani dodací list. Expedice trvá 1-3 pracovní dny, při objednávce prosím naplánujte dodací lhůtu.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceBlumenversand Rosenbote #ad

6. Blume Ideal

#ad

200 barevných květů, 7denní záruka čerstvosti, kvalita od květinářství, rychlé zaslání květin, Kytice s 33 pestrými řasinkami Alstroemeria jako ideální květinový dárek

#ad
Blume Ideal #ad - Prodyšnost barev – v mnoha nádherných vzorech a barvách můžete darovat našich 33 řas a až 200 květy zajistit skutečnou explozi barev. Průměr 50 cm a 7 – 11 květů na každé Alstroemeria je zaručeno. ExotickÉ kvĚty krÁsnÉ krÁty – naše 33 alstroemeria, jsou barevné exotické květiny z jižní Ameriky, které jsou známé také pod názvem alstroemeria, které se obzvláště dobře hodí jako květinový dárek a vždy na sebe upoutají pozornost.

Všechny řezané květiny proto zasíláme s naší geniální 7denní zárukou čerstvosti. Dokonalá svěžest – nádherných 33 řas nakupujeme přímo u zahradníka. Tak budou krásné krásy ještě dlouho nádherně živě zářit.

Odeslání květin – kytici s 33 inkousty zasíláme ve speciálním přepravním kartonu s přívodem vody přes sáček s čerstvostí. S návodem na péči a čerstvou květinou pro dlouhou radost. Jedinečný – naši profesionální květináři sestavili do nádherného aranžmá a můžete zaslat kytici s řasinkami a překvapit a nadchnout pestrými květinami pro všechny veselé příležitosti. Pičková kvalita pohodlně k přijímači k domovním dveřím.
ZnačkaBlume Ideal #ad
VýrobceBlume Ideal #ad
Hmotnost3

7. Rosenbote

#ad

Barevné kytice květin, Pestrá kytice, 20 frézie a pistáciových větví, včetně blahopřání # narozeniny

#ad
Rosenbote #ad - Při příjmu objednávky do 14 hodin a 9 hodin probíhá odeslání zpravidla ještě tentýž den. Zelená podporuje kytici decentně, protože mají svým květem velmi intenzivní barvu a navíc šíří intenzivní vůni.

Frézie jsou nádherné květiny, pestrých frézií a je spojena s pistácií a trávami. Tato pestrá kytice se skládá z 20 čerstvých, voňavých, takže květy frézie mohou plně rozvinout svůj účinek. Pravé voňavé frézie, čerstvé a obzvlášť dlouho vydrží. Včetně blahopřání od Rosenbote. De viz popis produktu. Bezpečná doprava kytice: včetně zásobování vodou a živinami během přepravy.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceRosenbote #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost1.54
Šířka9.84

8. Rosenbote

#ad

Kytice v červené / bílé / růžové včetně přání # narozeniny, Barevná kytice, 15 růží a gypsophyla

#ad
Rosenbote #ad - Rosenbote - radost můžete darovat. Proto k tomu nepřikládáme žádnou fakturu ani dodací list. Dodávka probíhá včetně zásobování vodou a živinami během přepravy. Květiny se zasílají ve stylovém kartonu pro zasílání květin tak, jak je vyobrazeno.

Při přijetí vaší online objednávky do 14 hodin a 9 hodin se odeslání uskuteční zpravidla ještě tentýž den. Ideální pro muže a ženy, matku a otce, přítele a přítelkyni, babičku a dědečka. Květiny zasíláme se zárukou čerstvosti. Dodávka květin probíhá včetně balíčku květinové výživy a návodu k péči o řezané květiny a blahopřání.

Láskyplně ručně vázaná pestrá kytice s 15 růžemi, gypsophylem a různými střiženými zelenými sezóny. K narozeninám! # Čerstvé květiny. Ideální např. Rádi je potiskneme vaším individuálním textem na přání viz popis výrobku. Všechny výrobky zasíláme jako dárek.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceBlumenversand Rosenbote #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost2.2
Šířka9.84
Číslo dílustrauss-5-5-5-kl-kiwi-rot-rosa

9. Rosenlieb

#ad

Růžová, Rosenlieb Box na růže se 4 růžemi Infinity trvanlivost 3 roky | pravé konzervované růže | ručně vyrobený unikát z Německa vč. blahopřání | Flowerbox Pico Bellissima černá

#ad
Rosenlieb #ad - Pravé růže se konzervují pomocí speciálního postupu a zachovávají tak svou krásu po dobu 1–3 let. Naše krabičky s růžemi se vyrábějí ručně a s láskou k detailu - pro tebe - v Německu. Zcela bez vody kvetou trvanlivé Infinity Flowers po celá léta. Naše krabice na květiny se snadno udržuje. Chceš něco říct svým nejmilejším? naše truhlíky na květiny zasíláme včetně individuálního blahopřání. Naše květiny s dlouhou životností jsou vždy nesrovnatelně krásným dárkem pro: svatby, narozeniny, den matek, výročí, Valentýn.
ZnačkaRosenlieb #ad
VýrobceRosenlieb #ad

10. Dominik Blumen und Pflanzen

#ad

Dominik Blumen und Pflanzen, gerberou a třezalkou a blahopřáním "Narozeniny", Kytice "Pozdrav srdce" s růžemi

#ad
Dominik Blumen und Pflanzen #ad - Kytice se skládá z 1 červených růží, 2 červené berry, 1 trachelium, 1 gvojník, 1 třezalky tečkované, 2 bílých růží, 3 pistochia a 8 salal. Proto je možné, že kytice v natuře vypadá skutečně jinak, než je vyobrazena.

S podrobným návodem na péči a 1 sáčkem květinové výživy. Erstvá kytice květinářství ručně svázaná, s čerstvostí 7 dní. Dodávka včetně blahopřání. Z tohoto důvodu nejsou vždy k dispozici všechny druhy květin v námi stanoveném standardu kvality. Květiny jsou přírodní produkty. Kytice o průměru asi 30 cm. Pro všechny naše řezané květiny, kytice a rostliny se snadno zkážením vám výrobce poskytne dobrovolnou 7denní čerstvost. Včetně zásobování vodou během přepravy. Zasílá se ve speciální dárkové krabici s květinami, jak je vyobrazeno.
ZnačkaDominik Blumen und Pflanzen #ad
VýrobceDominik Blumen und Pflanzen #ad
Výška7.87
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo dílu755862
Modelka755862