Top 10 Arduino UNO R3 – Základní desky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Arduino

#ad

Arduino UNO Rev3 A000066

#ad
Arduino #ad - Název výrobce: ARDUINO. Atmega328, arduino uno, eval board a000066 by arduino. Slo dílu výrobce: A000066.
ZnačkaArduino #ad
VýrobceArduino #ad
Výška0.98
Délka3.15
Hmotnost0.1
Šířka2.17
Číslo díluA000066
ModelkaA000066
Záruka1 rok záruka výrobce

2. ELEGOO

#ad

ELEGOO UNO R3 Mikroovladač Board základní deska s USB kabelem kompatibilní s vývojovým prostředím Arduino

#ad
ELEGOO #ad - Vynikající kvalita svařování a výroby a může být napájena externím síťovým zdrojem. Jasné potisky na zásuvkové liště, přesnější a jednodušší použití drátu. Rychlejší přenosové rychlosti a více paměti. Vždy jsme se starali o zákaznickou zkušenost a zdokonalovali jsme podrobnosti o funkcích produktu. 100% kompatibilní s Arduino IDE a RoHS-konform.
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Výška0.75
Délka5.04
Šířka3.74
Číslo díluAKZM-KZB001

3. Arduino

#ad

Arduino MKR WiFi 1010 ABX00023

#ad
Arduino #ad - Konečně už nemusíte být odborníkem na síť! hybridní modul wlan/ble se vyznačuje režimem úspory energie, který šetří vaše baterie. Pohodlné napájení přes usb kabel nebo externí LiPo akumulátor 3, 7 V.

Funkce cloudu: board lze přihlásit do libovolných stávajících sítí wlan nebo použít k vytvoření vlastního Arduino Access Point. Akumulátor lze nabíjet přes USB. Ideální pro: projekty iot na úrovni začátečníků a na profesionální úrovni, bleskurychlé a nekomplikované zřízení bezdrátových senzorových sítí a výstavbu dálkově ovládaných zařízení. Mkr 1010 zjednodušuje výrobu prototypů pro aplikace iot založené na wlaN a lze jej zcela jednoduše propojit a kombinovat s jinými produkty Arduino. Je možné také použití různých cloudových služeb, jako je například Arduino IoT Cloud.
ZnačkaArduino #ad
VýrobceArduino AG #ad
Výška0.79
Délka2.76
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluABX00023
ModelkaTIFCC0134

4. Arduino

#ad

Arduino Board UNO Mini Limited Edition Core ATMega328 ABX00062

#ad
Arduino #ad - Arduino uno je celosvětově nejčastěji používaná a zdokumentovaná deska. Uno" v italštině znamená "jeden" a byl zvolen speciálně s ohledem na vydání softwaru Arduino IDE 1.

0, po kterém následovaly novější optimalizované verze. Tato deska je vaším začátkem jedinečného zážitku arduino: výborně se hodí k naučení základů fungování senzorů a ovládacích článků a je nepostradatelným nástrojem pro vaše rychlé potřeby prototypů. Má 14 digitálních vstupních/výstupních pinů z nichž 6 lze použít jako pwm výstupy, 6 analogových vstupů, křemenný krystal 16 MHz, síťový konektor, USB konektor, ICSP pero a resetovací tlačítko. Arduino je open source hardware, software a obsahová platforma s celosvětovou komunitou více než 30 milionů aktivních uživatelů.
ZnačkaArduino #ad
VýrobceArduino #ad
Výška7.48
Délka5.91
Hmotnost0.16
Šířka3.54
Číslo díluABX00062
ModelkaABX00062
Zárukaas described in the official website

5. AZDelivery

#ad

AZDelivery 5 x ESP32 NodeMCU modul WLAN WiFi Dev Kit C Development Board s CP2102 nástupce modelu ESP8266 kompatibilní s Arduino a včetně e-Book!..

#ad
AZDelivery #ad - A je menší a pohodlnější použití. Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace.

Modul má 38 pinů a nabízí více funkcí než 30pinový modul. Absolutní novinka na trhu! komfortní prototyp díky jednoduchému programování pomocí Lua Scriptu nebo v Arduino IDE a Breadboard-kompatibilní konstrukci. Tento panel má 2, 4 ghz duální režim wi-fi a bluetooth čipy od TSMC a 40nm technologii nízkého výkonu. Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. Postavený výkonný mikroovladač ESP32.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu5x ESP32
ModelkaAZDelivery NodeMCU32

6. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3 x AZ-NanoV3-Board s čipem ATmega328 CH340 hotová pájecí verze s USB kabelem včetně e-knihy!

#ad
AZDelivery #ad - Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. 2 kb pro bootloader. Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace.

Zajistěte si nyní tři desky azdelivery az-nano v3 s čipy atmega328 CH340 za výhodnou cenu s množstevní slevou! Rozměry dxŠxv: 45 x 17, 5 x 18 mm vč. Okamžitě připraveno k použití. Přesahujících 0 dílů; kompatibilní s pinouty a kódy! Čipová sada ATmega328P s taktovací frekvencí 16 MHz a flash pamětí 32 kB vč. Deska azdelivery az-nano v3 je již hotově připájena a dodávána s USB kabelem. Díky e-knize od az-delivery můžete začít přímo se svým projektem, aniž byste se museli dlouho zabývat nastavením produktu.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu3x AZ-Nano V3-Board CH340
ModelkaAZ-Nano V3-Board

7. ELEGOO

#ad

Modrý, ELEGOO 4kanálový DC 5V reléový modul s optočlenem pro Arduino UNO R3 1280 DSP ARM PIC AVR STM32

#ad
ELEGOO #ad - Rozsah dodávky: reléový modul, mini šroubovák pro šroubovací svorky na relé. Kontakty relé jsou přístupné pomocí šroubových svorek. Led pro zobrazení stavu relé, spínání s nízkou úrovní.

250 v/10 a; dc: max. 5v 4kanálový relé modul lze přímo ovládat pomocí mikrokontroléru Arduino, ARM, PIC, AVR, PLC atd. 30 v / 10 a dc. Upozornění: u mnoha mikrokontrolérů se může stát, že se io při spuštění vytáhne na vysokou, aby se zabránilo náhodnému spuštění. Vybaveno vysoce zatížitelným relé spínací výkon ac: max. Na druhé straně má spouštěč nízké úrovně tu výhodu, proto vám doporučujeme zvolit spouštěč nízké úrovně, že při resetování systémového napětí nepracuje pod zatížením a nabízí tak vyšší bezpečnost.
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Výška0.79
Délka2.76
Hmotnost0.12
Šířka2.36
Číslo díluGE-EL-SM-006
ModelkaGE-EL-SM-006

8. ELEGOO

#ad

ELEGOO 8kanálový DC 5V reléový modul s optočlenem pro Arduino UNO R3 1280 DSP ARM PIC AVR STM32, modrý

#ad
ELEGOO #ad - Na druhé straně má spouštěč nízké úrovně tu výhodu, že při resetování systémového napětí nepracuje pod zatížením a nabízí tak vyšší bezpečnost.

250 v/10 a; dc: max. Upozornění: u mnoha mikrokontrolérů se může stát, že se io při spuštění vytáhne na vysokou, proto vám doporučujeme zvolit spouštěč nízké úrovně, aby se zabránilo náhodnému spuštění.5 v 8kanálový relé modul, každé relé potřebuje pro spínání 70 ma spínací výkon AC: max. Led pro zobrazení stavu relé, lze zapnout pomocí nízké úrovně. 30 v / 10 a dc. Lze ovládat přímo pomocí mikrokontroléru arduino, msp430, 8051, arm, ARM, DSP, AVR, PIC, TTL logic. Použití: mcu kontrola, průmyslová oblast, PLC kontrola, inteligentní domácnost.
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Výška0.75
Délka3.96
Hmotnost0.29
Šířka2.78
Číslo díluSIYECAO
ModelkaASDIOFJ1

9. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3 x sada SPI Reader Micro paměť SD TF karta Memory Card Shield modul kompatibilní s Arduino včetně e-Book!

#ad
AZDelivery #ad - Podporuje micro sd kartu 2g, micro SDHC kartu 32 G vysokorychlostní karta! Podporuje 5 v. Díky e-knize s návodem k instalaci a příkladovým skriptem od AZ-Delivery můžete začít přímo se svým projektem, aniž byste se museli dlouho zabývat nastavením produktu.

Protokol spi zajišťuje snadnou komunikaci s mikrokontrolérem. Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Zajistěte si nyní svou 3dílnou sadu azdelivery spi reader micro paměťových sd tf karet za výhodnou cenu s množstevní slevou! Snadné a cenově výhodné rozšíření vaší paměti pomocí slotu na SD kartu. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost0.04
Šířka2.8
Číslo dílu3x SPI Reader Micro

10. AZDelivery

#ad

AZDelivery HD44780 16x2 LCD modul Display Bundle s rozhraním I2C 2x16 znaků kompatibilní s Arduino včetně e-knihy se zeleným pozadím a černými znaky

#ad
AZDelivery #ad - Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. I2c lcd modul lze rychle a jednoduše připájet na displej a adresy I2C lze měnit pomocí pájecích můstků.

Tento lcd displej i2c má velký, jasný a jasný displej 16 znaků x 2 řádky a umožňuje nastavení kontrastu pomocí potenciometru. V datovém listu na naší webové stránce naleznete podrobné informace k produktu. Displej je kompatibilní s Liquid Crystal Library! Náš lcd modul azdelivery 16x2 se spojuje v e-knize a najde využití v mnoha aplikacích a projektech, síťová zařízení jako routery a paměťová zařízení, laserové tiskárny, např.

Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. Lcd displej azdelivery 16 x 2 se skládá z praktického lcd displeje 2 x 16 znaků a rozhraní I2C s 6 volitelnými I2C adresami, se kterými lze provozovat až 6 displejů současně. Kopírky, hodiny v reálném čase atd.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu1x LCD + I2C
ModelkaAZDelivery16x2DisplayI2CBundle