Top 10 Apple Watch 3 Armband 38mm – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SuperNaNa

#ad

Für Damen und Herren, 42 mm, 2, 45 mm, wasserdichte Sport-iWatch-Armbänder für iWatch SE Serie 8, 5, 7, 15 Stück weiche Silikon-Armbänder, 1, 38 mm, 6, kompatibel mit Apple Watch, 40 mm, 41 mm, 44 mm

#ad
SuperNaNa #ad - Freie größe für alle handgelenke diese stilvollen iwatch-bänder für damen und herren haben zwei größen zur auswahl: 38 mm/40 mm/41 mm größe passt für 130 mm-180 mm Handgelenk; 42 mm/44 mm/45 mm/49 mm Größe passt für 150 mm-200 mm Handgelenke. Einfache installation diese wasserdichten silikon-apple-watch-sportbänder kommen mit Dornschließe und haben Smart-Watch-Ösen an beiden Enden, die genau und sicher auf der Uhr installiert werden können, keine Gefahr, dass die Uhr herunterfällt.

Farbwechsel nach belieben es gibt 15 verschiedene farbsport-bänder-kombinationen in einer packung, milchtee, Stein, Weiß, Sie werden alle beliebtesten Farben des Moments haben: mehrere Farben wie Schwarz, rosa Sand, was Sie tragen, Sternenlicht, Marineblau und so weiter. Nur sport-silikonbänder, 42 mm, Apple Watch SE 2. Gen, serie 5, 44 mm, apple watch serie 8, 45 mm für damen und Herren, Apple Watch Serie 7 und iWatch Serie 6, Apple Watch ist nicht im Lieferumfang enthalten.

Weiches silikonmaterialdie stilvollen apple-watch-bänder sind aus strapazierfähigem und hochwertigem weichem Silikonmaterial, leicht, glatte Oberfläche, hautfreundlich, keine Reizungen auf der Haut, auch schweiß- und wasserabweisend. Bitte überprüfen sie die größe auf der Rückseite Ihrer iWatch, um die richtige Größe zu wählen. Kompatible modelle: supernana sport apple watch armband 38 mm, 41 mm, serie 2, 40 mm, ersatzarmbänder kompatibel mit apple watch ultra 49 mm, serie 4, serie 3, Serie 1. Sie können iWatch Armband den ganzen Tag tragen. Die beste wahl für Sport, Schwimmen und Bauchmuskeln.
ZnačkaSuperNaNa #ad
VýrobceSuperNaNa #ad
Číslo díluV3-15pack-38mm

2. Laffav

#ad

Für Damen und Herren, wasserdicht, 38 mm, kompatibel mit iWatch Serie 4, Laffav Armband mit floralem Muster für Apple Watch, 42mm/44mm S/M, A-Classic Leopard, weiches Sportmuster, 42 mm, 44 mm, 40 mm

#ad
Laffav #ad - Sie werden unzählige Komplimente bekommen, Freunde. 1 jahr garantie: senden sie uns eine volle rückerstattung oder Ersatz ohne Rücksendung. Langlebiger muster-druck: die fortschrittliche Wassertransferdruck-Technologie sorgt dafür, dass die Musterfarbe dieser Bänder nicht verblasst und macht sie korrosionsbeständig und langlebig.

Ein ideales geschenk für ihre Familie, um Ihre Stimmung und Ihr Outfit im Alltag zu passen. Kompatible modelle: kompatibel mit apple watch 38 mm / 40 mm / 42 mm / 44 mm Serie 4, Sport, Series 3, Series 1, Series 2, Edition, alle Versionen. Verschiedene stilvolle muster: personalisieren sie ihre iwatch mit diesen lustigen Druckbändern, wie es umwerfend ist.

Hochleistungs-tpu-material: öl- und schweißabweisend, mit größerer Flexibilität fühlt sich bequemer als Silikon-Bänder, schmutz- und wasserdicht; verhindert Irritationen Ihrer Haut, die einfach Asche saugen und nach einiger Zeit klebrig werden. Bestellen sie ihr apple Watch Band mit 100% Vertrauen.
ZnačkaLaffav #ad
VýrobceLaffav #ad
Číslo díluIWYH-TPUBuckle-42S/M-Classic Leopard
ModelkaIWYH-TPUBuckle-42S/M-Classic Leopard

3. Lerobo

#ad

Měkký silikon, pro dámy a pány, série 6, pohodlný, prodyšný, Lerobo Kompatibilní s náramkem Apple Watch 44 mm, 38 mm, náhradní náramek pro iWatch SE série 7, 45 mm, 40 mm, kov, série, 42 mm, 41 mm

#ad
Lerobo #ad - Díky kolíkovému uzávěru z ušlechtilé oceli zajišťuje bezpečnost pásku a zabraňuje tomu, vhodná pro zápěstí 130 mm – 180 mm; velikost 42 mm/44 mm/45 mm/49 mm je vhodná pro zápěstí 150 mm – 200 mm. Volná velikost, snadná instalace a bezpečnost: nastavitelná velikost pro všechna zápěstí. Kompatibilní modelylerobo 6dílné měkké, tenké a vodotěsné sportovní náramky jsou kompatibilní s apple watch 38 mm, 41 mm, všechny verze iwatch jsou perfektní a bebebebebebeZkontrolujte prosím velikost na zadní straně hodinek, 42 mm, 40 mm, iwatch ultra, 44 mm, série 3, série 6, série 8, série 2, série 5, 49 mm, vhodné také pro apple watch se, série 7, 45 mm, série 1, série 4, abyste zvolili správnou velikost.

Musíte koupit série 8, 2, 7, 1 pásek kompatibilní s apple watch pásky lerobo pro iwath jsou dodávány s 6 různými roztomilými a veselými barvami, hodí se k vaší každodenní náladě a outfitu, 6, různými barvami, 3, 4, 5, skvělá dostupná volba pro vaše příslušenství iWatch.

Elegantní a módní štíhlý vzhled podtrhuje váš jedinečný vkus a osobně vás osobní. Z kvalitního silikonu → měkké, který se snadno čistí, užší šířka a větší flexibilita, flexibilního, odolného silikonového materiálu, příjemné na dotek a pohodlné: náhradní pásky pro iwatch jsou z měkkého, nejlepší volba pro sport nebo pohyb. S očky na hodinky na obou koncích, aby pásek vypadl z pásku. Jedinečný, ženský vzhled a mnoho komplimentů. Neváhejte se na nás obrátit.
ZnačkaLerobo #ad
VýrobceHina-US #ad

4. Apple

#ad

Apple Watch 45 mm sportovní náramek, Midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

5. Apple

#ad

Polární hvězda – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm sportovní náramek, půlnoc – standardní

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.

Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.15
Šířka5
Číslo díluMKU83ZM/A
ModelkaMKU83ZM/A
Záruka1 rok

7. Apple

#ad

Polární hvězda, Regular, Apple Hodinky 45 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.69
Délka10.63
Hmotnost0.24
Šířka1.69
Číslo díluMKUU3ZM/A
ModelkaMKUU3ZM/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Midnight – extra velký, Apple Watch 45 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.7
Délka10
Hmotnost0.24
Šířka2
Číslo díluMLYT3ZM/A
ModelkaMLYT3ZM/A
Záruka1 rok

9. Apple

#ad

Regular, Apple Hodinky 45 mm sportovní náramek, žlutá borange

#ad
Apple #ad - Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost0.24
Šířka0.31
Číslo díluMKUX3ZM/A
ModelkaMKUX3ZM/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm sportovní náramek, signální zelená – standardní

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.

Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost2
Šířka0.31
Číslo díluMN2C3ZM/A
ModelkaMN2C3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)