Top 10 8TB Enterprise Hdd – Interní HDD

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Seagate

#ad

NAS HDD, SATA 6GB/s, stříbrný, číslo modelu: ST4000VNZ06, CMR, 5400 ot/min, Seagate Interní pevný disk IronWolf 4TB, vč. 3 let Rescue Service, FFP, 64 MB cache, 3,5"

#ad
Seagate #ad - Ironwolf byl navržen speciálně pro systémy nas a nabízí menší opotřebení, málo až žádný hluk a vibrace, žádné zpoždění nebo prostoje, vyšší výkon při přenosu souborů a mnoho dalšího. Firmware agilearray nabízí toleranci vibrací pro NAS. Interní pevné disky ironwolfu jsou ideálním řešením pro náročná prostředí NAS s až 8 pozicemi pro disky a více uživateli.

Monitorování integrity disku Automatické zobrazení možností prevence, intervence a obnovení. Amazon Exclusive. Ukládejte více a pracujte rychleji s pevným diskem optimalizovaným pro NAS s extrémně vysokou kapacitou 16 TB a vyrovnávací pamětí až 256 MB. Připraveno. Rychlejší načítání dat 5 900 ot/min pro provedení s nižší kapacitou, 7 200 ot/min pro provedení s větší kapacitou.

Pevné disky ironwolf třídy enterprise optimalizované pro nas s agilearray byly speciálně navrženy pro nepřetržitý provoz v systémech nas s raid a až 8 pozicemi pro disky. Robustní. Díky integrovanému systému ironwolf health management můžete snadno sledovat stav disků a budete mít prospěch z trvalé spolehlivosti s 1 milionem hodin MTBF. Schváleno poskytovatelem nas prostřednictvím předních poskytovatelů NAS podrobeno testům a kontrolám kompatibility.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.21
Šířka4.01
Číslo díluST4000VN006
ModelkaST4000VN006
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Seagate

#ad

Vč. 3 let Rescue Service, 3,5", Seagate IronWolf 8 TB interní pevný disk NAS HDD, 5400 ot/min, SATA 6 Gb/s, stříbrný, číslo modelu: ST8000VNZ02, 256 MB cache

#ad
Seagate #ad - Interní pevné disky ironwolfu jsou ideálním řešením pro náročná prostředí NAS s až 8 pozicemi pro disky a více uživateli. Ionwolf st8000vn002 je s 25 dba velmi tichý a pracuje se svými 4w při volnoběhu a 5, 3 W při provozu mimořádně energeticky úsporný.

Ukládejte více a pracujte rychleji s pevným diskem optimalizovaným pro NAS s extrémně vysokou kapacitou 18 TB a vyrovnávací pamětí až 256 MB. Ironwolf byl navržen speciálně pro systémy nas a nabízí menší opotřebení, málo až žádný hluk a vibrace, žádné zpoždění nebo prostoje, vyšší výkon při přenosu souborů a mnoho dalšího. Vychutnejte si trvalou spolehlivost s 1 milion hodin MTBF.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.52
Šířka4.01
Číslo díluST8000VNZ02
ModelkaST8000VNZ02
Záruka2 roky

3. Seagate

#ad

Vč. 3 roky služby Rescue Service, 3,5", číslo modelu: ST18000NTZ01, 7200 ot/min, 256 MB Cache, Seagate IronWolf Pro 18TB, CMR, NAS interní pevný disk, SATA 6 GB/S

#ad
Seagate #ad - Svoboda starostí díky obnově dat: 3 roky služby Rescue Data Recovery pro obnovu dat pro bezproblémovou obnovu dat zdarma. Výkonný: všechny pevné disky ironwolf pro využívají conventional magnetic recording CMR pro konzistentní, prvotřídní výkon v trvalém provozu, takže uživatelé mají přístup ke svým datům kdykoli a kdekoli.

Vysoká robustnost s konvenčním magnetickým nahráváním cmr, spolehlivost a použití v úložných řešeních s více pozicemi pro disky, rotačními vibračními senzory a firmwarem AgileArray pro konzistentní, 3 roky služeb Rescue Data Recovery pro obnovu dat a IronWolf Health Management. Svoboda starostí díky 5leté omezené záruce, řešení pro více uživatelů v komerčních aplikacích a podnikových aplikacích s RAID.

Bezkonkurenční spolehlivost: výkon pracovní zátěže až 550 tb/rok, 2, 5 milionu hodin MTBF a 5letá omezená záruka na prvotřídní celkové náklady na vlastnictví TCO. Ironwolf health management: usnadňuje ochranu dat díky prevenci, intervenci a doporučením pro obnovu dat pro optimální stav systému. Pevné disky ironwolf pro byly navrženy pro vysoký výkon v trvalém provozu, prvotřídní výkon a celkové náklady na vlastnictví tco.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Šířka4.01
Číslo díluST18000NTZ01
ModelkaST18000NTZ01
Záruka3 roky

4. Seagate

#ad

Vč. 3 let Rescue Service, Seagate IronWolf Pro 20TB, NAS interní pevný disk 3. 5", 7200 ot/min, CMR, SATA 6 GB/S, číslo modelu: ST20000NTZ01, 256 MB Cache

#ad
Seagate #ad - Pevné disky ironwolf pro byly navrženy pro vysoký výkon v trvalém provozu, spolehlivost a použití v úložných řešeních s více pozicemi pro disky, řešení pro více uživatelů v komerčních aplikacích a podnikových aplikacích s RAID. Bezkonkurenční spolehlivost: výkon pracovní zátěže až 550 tb/rok, 2, 5 milionu hodin MTBF a 5letá omezená záruka na prvotřídní celkové náklady na vlastnictví TCO.

Ironwolf health management: usnadňuje ochranu dat díky prevenci, intervenci a doporučením pro obnovu dat pro optimální stav systému. Výkonný: všechny pevné disky ironwolf pro využívají conventional magnetic recording CMR pro konzistentní, prvotřídní výkon v trvalém provozu, takže uživatelé mají přístup ke svým datům kdykoli a kdekoli.

Vysoká robustnost s konvenčním magnetickým nahráváním cmr, rotačními vibračními senzory a firmwarem AgileArray pro konzistentní, prvotřídní výkon a celkové náklady na vlastnictví TCO. Svoboda starostí díky obnově dat: 3 roky služby Rescue Data Recovery pro obnovu dat pro bezproblémovou obnovu dat zdarma. Svoboda starostí díky 5leté omezené záruce, 3 roky služeb Rescue Data Recovery pro obnovu dat a IronWolf Health Management.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Šířka4.01
Číslo díluST20000NTZ01
ModelkaST20000NTZ01
Záruka3 roky

5. Seagate

#ad

3,5", číslo modelu: ST8000NTZ01, NAS interní pevný disk 8TB, CMR, 7200 ot/min, SATA 6GB/S, vč. 3 roky Rescue Service, Seagate IronWolf Pro, 256 MB cache

#ad
Seagate #ad - Vysoká robustnost s konvenčním magnetickým nahráváním CMR, 3 roky služeb Rescue Data Recovery pro obnovu dat a IronWolf Health Management. Pevné disky ironwolf pro byly navrženy pro vysoký výkon v trvalém provozu, spolehlivost a použití v úložných řešeních s více pozicemi pro disky, prvotřídní výkon a celkové náklady na vlastnictví TCO.

Výkonný: všechny pevné disky ironwolf pro využívají conventional magnetic recording CMR pro konzistentní, prvotřídní výkon v trvalém provozu, takže uživatelé mají přístup ke svým datům kdykoli a kdekoli. Svoboda starostí díky obnově dat: 3 roky služby Rescue Data Recovery pro obnovu dat pro bezproblémovou obnovu dat zdarma. Svoboda starostí díky 5leté omezené záruce, rotačními vibračními senzory a firmwarem AgileArray pro konzistentní, řešení pro více uživatelů v komerčních aplikacích a podnikových aplikacích s RAID.

Bezkonkurenční spolehlivost: výkon pracovní zátěže až 550 tb/rok, 2, 5 milionu hodin MTBF a 5letá omezená záruka na prvotřídní celkové náklady na vlastnictví TCO. Ironwolf health management: usnadňuje ochranu dat díky prevenci, intervenci a doporučením pro obnovu dat pro optimální stav systému.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.7
Šířka4.01
Číslo díluST8000NT001
ModelkaST8000NT001
Záruka3 roky

6. Seagate

#ad

číslo modelu: ST4000NTZ01, NAS interní pevný disk 3. 5", CMR, vč. 3 roky Rescue Service, SATA 6 GB/S, Seagate IronWolf Pro 4TB, 256 MB Cache, 7200 ot/min

#ad
Seagate #ad - Pevné disky ironwolf pro byly navrženy pro vysoký výkon v trvalém provozu, spolehlivost a použití v úložných řešeních s více pozicemi pro disky, prvotřídní výkon a celkové náklady na vlastnictví TCO. Výkonný: všechny pevné disky ironwolf pro využívají conventional magnetic recording CMR pro konzistentní, prvotřídní výkon v trvalém provozu, takže uživatelé mají přístup ke svým datům kdykoli a kdekoli.

Svoboda starostí díky obnově dat: 3 roky služby Rescue Data Recovery pro obnovu dat pro bezproblémovou obnovu dat zdarma. Bezkonkurenční spolehlivost: výkon pracovní zátěže až 550 tb/rok, 2, 5 milionu hodin MTBF a 5letá omezená záruka na prvotřídní celkové náklady na vlastnictví TCO. Ironwolf health management: usnadňuje ochranu dat díky prevenci, intervenci a doporučením pro obnovu dat pro optimální stav systému.

Svoboda starostí díky 5leté omezené záruce, řešení pro více uživatelů v komerčních aplikacích a podnikových aplikacích s RAID. Vysoká robustnost s konvenčním magnetickým nahráváním cmr, rotačními vibračními senzory a firmwarem AgileArray pro konzistentní, 3 roky služeb Rescue Data Recovery pro obnovu dat a IronWolf Health Management.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Šířka4.01
Číslo díluST4000NT001
ModelkaST4000NT001
Záruka3 roky

7. Seagate

#ad

3,5", 256 MB Cache, 7200 ot/min, CMR, Seagate IronWolf Pro 12TB, číslo modelu: ST12000NTZ01, SATA 6 GB/S, NAS interní pevný disk, vč. 3 roky služby Rescue Service

#ad
Seagate #ad - Vysoká robustnost s konvenčním magnetickým nahráváním CMR, 3 roky služeb Rescue Data Recovery pro obnovu dat a IronWolf Health Management. Pevné disky ironwolf pro byly navrženy pro vysoký výkon v trvalém provozu, prvotřídní výkon a celkové náklady na vlastnictví tco.

Ironwolf health management: usnadňuje ochranu dat díky prevenci, intervenci a doporučením pro obnovu dat pro optimální stav systému. Svoboda starostí díky 5leté omezené záruce, rotačními vibračními senzory a firmwarem agilearray pro konzistentní, spolehlivost a použití v úložných řešeních s více pozicemi pro disky, řešení pro více uživatelů v komerčních aplikacích a podnikových aplikacích s RAID. Bezkonkurenční spolehlivost: výkon pracovní zátěže až 550 tb/rok, 2, 5 milionu hodin MTBF a 5letá omezená záruka na prvotřídní celkové náklady na vlastnictví TCO.

Výkonný: všechny pevné disky ironwolf pro využívají conventional magnetic recording CMR pro konzistentní, prvotřídní výkon v trvalém provozu, takže uživatelé mají přístup ke svým datům kdykoli a kdekoli. Svoboda starostí díky obnově dat: 3 roky služby Rescue Data Recovery pro obnovu dat pro bezproblémovou obnovu dat zdarma.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Šířka4.01
Číslo díluST12000NTZ01
ModelkaST12000NTZ01
Záruka3 roky

8. Seagate

#ad

256 MB Cache, 5400 ot/min, FFP, SATA 6GB/s, číslo modelu: ST8000DMZ04, stříbrný, Seagate Barracuda 8TB interní pevný disk HDD, 3,5"

#ad
Seagate #ad - Nabízejí nepřerušovaný výkon, fotografy a video editory, využijte rychlejší výpočetní výkon a buďte přitom chráněni osvědčenou spolehlivostí interních pevných disků BarraCuda. Vytvořte výkonný herní počítač nebo nastavení stolního počítače s výběrem různých kapacit a konstrukčních tvarů.

Důvěřujte technologii interního pevného disku, která je založena na 20 letech inovace. Osvědčené řešení pevného disku sata pro téměř každou pc aplikaci – od hudby přes video až po úpravy obrázků a PC hraní. Ukládejte více, využijte rychlejší výpočetní výkon a buďte zabezpečeni osvědčenou spolehlivostí interních pevných disků BarraCuda.

Amazon Exclusive. Výsledkem je bezproblémový zážitek, hudebníky, kteří používají více aplikací současně. Tato řešení jsou ideální pro designéry, který je podpořen omezenou 2letou zárukou a 20letou inovací v oblasti pevných disků. Ukládejte více, optimalizovanou technologii ukládání do mezipaměti čtení/zápisu a výběr různých kapacit a konstrukčních tvarů.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSeagate #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.45
Šířka4
Číslo díluST8000DMZ04
ModelkaST8000DM004/ST800DMZ04
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Seagate

#ad

CMR, SATA 6GB/s, NAS HDD, silber, Seagate IronWolf 8TB interne Festplatte, 3.5 Zoll, FFP, 7200 U/Min, Modellnr.: ST8000VNZ04, 3 Jahre Data Rescue Service, 256 MB Cache

#ad
Seagate #ad - Die internen ironwolf-festplatten sind die ideale Lösung für anspruchsvolle NAS-Umgebungen mit bis zu 8 Laufwerksschächten und mehreren Benutzern. Mit dem integrierten system ironwolf health management können Sie den Laufwerkszustand leicht überwachen und Sie profitieren von dauerhafter Zuverlässigkeit mit 1 Mio.

Schutzplan mit beschränkter 3-Jahres-Produktgarantie und 3 Jahre Rescue Data Recovery Services zur Datenwiederherstellung inbegriffen. Amazon Exclusive. Die ironwolf wurde speziell für nas-systeme ausgelegt und bietet weniger Verschleiß, keine Verzögerungen oder Ausfallzeiten, wenig bis gar keine Geräusche und Vibrationen, eine höhere Leistung bei der Dateiübertragung und vieles mehr.

Speichern sie mehr und arbeiten sie schneller mit einer für NAS optimierten Festplatte mit extrem hoher Kapazität von 16 TB und einem Cache von bis zu 256 MB. Stunden MTBF.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSEAGATE #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.62
Šířka4.01
Číslo díluST8000VNZ04/N004
ModelkaST8000VNZ04/N004
Záruka3 Jahre Herstellergarantie

10. Seagate

#ad

Stříbrný, SATA 6GB/s, 256 MB cache, číslo modelu: ST8000VXZ04, vč. 3 let Rescue Service, 3,5", nahrávání videa až 64 kamer, Seagate SkyHawk 8TB interní pevný disk HDD, FFP

#ad
Seagate #ad - Amazon Exclusive. Senzory pro měření rotačních kmitů pro trvale vysoký výkon v systémech RAID a systémech s více mechanikami u 4 TB nebo více.

Trojitá rychlost zatížení pevných disků stolních počítačů pro spolehlivý výkon u monitorovacích systémů náročných na zápis. Vyvinuto speciálně pro monitorovací aplikace s firmwarem ImagePerfect pro bezproblémové, jasné trvalé nahrávání videí. Kapacita 14 tb pro uložení více než 9 000 hodin HD video materiálu. Profitujte z integrovaných možností prevence, intervence a obnovy. Chraňte paměť svého monitorovacího systému pomocí volitelných plánů služeb Rescue pro obnovu dat a SkyHawk Health Management.
ZnačkaSeagate #ad
VýrobceSEAGATE #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.72
Šířka4.01
Číslo díluST8000VXZ04
ModelkaST8000VXZ04
ZárukaZáruka výrobce 3 roky